Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to tez mu prawie skopalam tylem jak sie dowiedzialam, ze tej sznurowki nie sciagal w lozku tylko w garderobie :)

 

szwagierka ma ostry stan za soba, byla juz na rezonansie i u neurologa - ma sie widziec z neurochirurgiem czy nie bedzie konieczna operacja ale ma wzmacniac, dowiem sie ktory to jej wypadl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie widac wielki woz :)

jest fajne oprogramowanie na komorke ktore pokazuje mape nieba wreszcie mozna rozpoznac jakie gwiazdki ma sie nad soba :)

 

a propos szwagierki to wypadl jej miedzy L4 i L5 , ucisk korzenia na poziomie L5/S1

Edytowane przez markoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się księżyc podoba. Stanowi.... niespodziankę. czarno, czarno a tu nagle wychyle gębę. Idę o zakład, ze za to mu dali :)

na tematy rehabilitacyjne jeszcze się nie wypowiadam, za mało umiem... Chciałabym być dr Hausem ale nie mam szans :( Wiedza nie ta... może w przyszłym wcieleniu, kurcze, jakby tak zabrać doświadczenia z życia i urodzić się jeszcze raz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos szwagierki to wypadl jej miedzy L4 i L5 , ucisk korzenia na poziomie L5/S1

 

Przez przypadek zauważyłam,że edytowałaś :oops:

Marta,jest książkowy zestaw ćwiczeń stosowany w rwie,ale ja mam wątpliwości co do tego,że tak bez testów mogę je polecić.

Tak "eksternistycznie" to trochę niebezpieczne jest.

Wazne jest jak dalece posunęła się juz centralizacja bólu. Jaka pozycja jest dla niej niebolesna, a może objawy juz zupełnie minęły i chodzi tylko o wzmocnienie mięśni ?

 

kurcze, jakby tak zabrać doświadczenia z życia i urodzić się jeszcze raz....

 

Z jednej strony cudownie, a z drugiej...hym......nudno,przewidywalnie....

 

Malcia dzięki za wizytę :)

I jaki astronom Ci rośnie :)

Mój starszak teraz się pytał co to za chłopiec był, bo taki rozgadany, rozgarnięty, i jaką wiedzę posiada... lekko mu szczena opadła... To i nic dziwnego, że z nim pogawędził....

 

Ja dziękuje,a młody,no cóż....ten typ tak ma :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne zdjęcia młody popełnił :D

 

Przekażę :)

Ale kucze,jak wiadomo były jakieś śliczniejsze :)

 

Dziś u Wioli obfotografował wszystkie obrzeża opaski,psa,sąsiadów, pana Bogdana i wszystko co się nawinęło :oops:

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MSU :lol:

 

Marta mam nadzieję, że udami się wieczorem coś Ci przesłać,niestety znam ten ból i wiem jak strasznie ogranicza człowieka - coś wymyślimy, by jej zrobić dobrze nim uda jej się dostać do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość ,że po 22 to jeszcze na priv :)

 

czasami to strach się odezwać. bo nie wiesz kto to czyta, nie..... jeszcze jak słyszę,że szykuje nam się drugi Budapeszt, to kolana mi drżą i raczej nie z podniecenia..

 

Bry jesienne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...