Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hmm w matrixie też sprawdzałem , dzisiaj .

 

to Ci tu przekopiuję, hahaha ;)

 

"[2011-12-15 00:27:00] wszystkiego naj...naj i niech co noc Ci się śnią ładne cycki ;)"

 

Witaj MSU...dotrę do twoich komentów, jak mnie wątroba przestanie boleć.....widziałam Twój piękny dach i od tygodnia cierpię zazdroszcząc :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malka, a może by tak ktoś rozwazył debecylinę przez pół roku? Wiem, ze teraz za skarby nikt podawać nie chce i ceregiele robią nieziemskie, ale to przez lata było dobre rozwiązanie. Bo ASo plus wada serca to aż się prosi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ewa, wiesz co mi mówią lekarze, że póki jedynym objawem jest utrata wagi (na chwilę obecną to 9 kg. niedowagi), to oni nie wiedzą co leczyć, a na "wyniki badań" leków nie ma, trzeba leczyć objaw, a tych brak.

My z tym ASO bujamy się już póltora roku, co miesiąc badania krwi, co kwartał posiewy z wszystkich możliwych otworów ciała, raz na pół roku badania reumatologiczne, kardiologiczne i laryngologiczne i czekamy....albo,że poziom spadnie,albo na somatyczne objawy.

Nie ma nic gorszego niż niewiedza....

 

a debecylina...brrrrry, na samo wspomnienie pośladki mnie bolą, brałam przez trzy miesiące dwa razy dziennie...potem juz tylko leżałam na brzuchu :oops:

ale jak myslisz,że warto to popytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto. Ale nie co dzień przecież! To lek długodziałający. System jest taki, że się leczy najpierw doustnie przeciwpaciorkowcowo penicyliną a potem daje się debecylinę raz /tyg przez miesiąc i do pół roku raz na 2 tyg.

Oczywiscie że nie leczy się badań, ale wada serca w połaczeniu z aso to już daje do myślenie. Jezeli jeszcze jakieś takie nieokreślone i przemijające stany podgorączkowe 37-37,1 to starzy lekarze leczą. Młodzi boją się podać debecylinę.... I znajdują sto przeciwwskazań, bo słyszałam ze teraz do szpitala nawet kładą na samo podanie!

 

wyszło, że jestem stary lekarz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to całkiem jak u mojego Młodego jak Mu się próby wątrobowe tak rozjechały że pobił swojego wujka któren HBS ma na plusie:bash: przelecieli na wylot łącznie z jakimiś dziwnymi badaniami wysyłanymi do CZD w Warszawie, diagnozowali różniaste choroby co jedna to bardziej stawiała mamusi włosy na głowie a na koniec stwierdzili że sorry ale oni nie wiedzą co Mu jest ale skoro parametry się obniżyły to git i tylko monitorować:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, to tym bardziej popytam, zacznę jutro od pediatry - to złota kobieta i też "stara" ;)

 

Fenix, koszmary chcesz śnić :rotfl:

 

Wusia, ale spadły, znaczy parametry, a u mojego ciągle rośnie :mad:

 

a Józefa juz prawie uszyłam, tylko nie mam koncepcji na brodę...czy oni 2000 lat temu, nie mieli maszynek do golenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo Nef, zawsze biegiem, nie?

Kuźźźźźźźźźwa z wywalonym ozorem - ale jutro , jutro , jutro URLOOOOOOOOOOOOOOOOOP i mogę spokojnie pozapierdzielać po sklepach i postać w kuchni do rana gotując Wigilię :):) Czyż to nie cudowne ??????

 

http://www.ghosttraveller.com/morale1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia - bingo - pakuły :lol: a juz chciałam mu kucyka upitolić :oops:

 

 

Nef, niestety nie podzielam Twojego entuzjazmu z powodu Wigilii, ale może kiedyś do tego dojrzeję. Teraz jestem na etapie położyć się 23 obudzić 27 grudnia - takie mam marzenie.

Ale każdemu według potrzeb....

 

na razie muszę znaleźć śliwkowe buty - taki mam plan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...