Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

też ostatnio doszłam do takiego konstruktywnego wniosku jak któryś z kolei raz usłyszałam od kolejnej osoby hasło - poradzisz sobie twarda jesteś

 

kurde a ja chcę pobyć chwilkę bezbronnym kobieciątkiem, które się na niczym nie musi znać, któremu ktoś powie nie zawracaj sobie tym głowy ja to załatwię, usiądź i sobie odpocznij:(

 

ale chwilę bo na dłuższą metę szlag by mnie trafił;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU, no niestety te dwie części ciała jakoś idą w parze, ku utrapieniu wielu i uciesze jeszcze liczniejszych ;)

 

 

Wu, ja ten etap mam średnio co 20 stron komentów;) ale tez niezbyt długo trwają te epizody cipcisierotki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej babsztyle kochane,nie marudzic bo co to zmieni? Trza swiat zmieniac od siebie, kce sie byc cipasierotka to trzeba być jak ona, a nie wyreczac wszystkich po kolei, jest tylko jeden problem... nie wytrzymałabyscie nawet dwoch dni jako sierotka wokol ktorej wszyscy biegaja, poniewaz dostałybyscie skretu kiszek, ten typ juz tak ma. Niestety:rolleyes: Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie sprawdzę czy wytrzymam dwa dni :rotfl: choć ostatnio jak się wcieliłam w rolę , to mój ślubny po godzinie wyglądał jak ta emotikona http://c.wrzuta.pl/wi17917/e57bdce20005e69f47b5e8f1/turla_sie_ze_smiechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie sprawdzę czy wytrzymam dwa dni :rotfl: choć ostatnio jak się wcieliłam w rolę , to mój ślubny po godzinie wyglądał jak ta emotikona http://c.wrzuta.pl/wi17917/e57bdce20005e69f47b5e8f1/turla_sie_ze_smiechu

 

łee to nie jest źle, gorzej gdyby było tak :mad::evil:

 

lub tak

 

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Malcia i Dziewuszki:) Nie wiem o co biega... ale jakbyco to dzwoń nawet teraz:). Dzisiaj przez całe 10 sekund poczułam się jak cipciosierotka, bo nie miałam siły ruszyć ani ręką ani nogą... ani paszczą;), ale na szczęście mi przeszło:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU, gdyby się wściekał, gdyby płakał, jakos bym to zniosła, ale on mnie wyśmiał - byłam upokorzona :mad:

 

Wusia, za 13 lat to miejmy nadzieję młode wyjedzie na studia - daleko ;) :)

 

Rasia, dzięki, potrzebuję wróżki, bo lekarze nie daja rady ;)

A cipsieroctwo objawia się "nie umiem, nie znam się , nie potrafię, to nie moja działka" , to co Ty miałaś to był klasyczny przedświąteczny ryjopad -to mija szybciej niż katar :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitka leczony tydzień, nie leczony siedem dni ;)

Jeszcze trzy i bedziesz nówka :lol:

 

A ja zrobiłam sobie dziś wolne.

Właśnie wyprałam i wyczesałam pakuły (wiem, porąbało mnie, ale takich śmierdzących nie wcisnę Józefowi pod nos.) Uszyłam togę z mojego ślicznego nowego brązowego prześcieradła , zrobiłam ciasto na babeczki, przygotowałam pierniczki do dekorowania (fuuuj ...rózowy i zielony lukier wygląda koszmarnie, ale młode zachwycone, więc niech będzie). Jeszcze galaretka i krem do babeczek..... I muszę poszukać dżizusklapów - niech strój jasełkowy będzie kompletny.

 

Aaaa i ciągle nie doszły moje prezenty, zaczynam się niepokoić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...