Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mowil mi, ze mam cwiczyc miesnie brzucha i grzbietu robiac pompki i przysiady i chodzic i na rowerze jezdzic i plywac. to cwicze sobie :)

Cos tam mowil ale nic konkretnie tzn mowil, ze to nie dla mnie, bo u mnie niby ten ucisk to nie powoduje dysk tylko jakies przemieszczajace sie kregi?? mozliwe to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malcia, od wewnątrz musisz opuchliznę zaatakować;). A na oko plasterki ogórka wcześniej zmrożonego w lodówce;). (o kapuście nie napiszę;)).

 

Od wewnątrz, ale chyba nie doocznie ;)

a ogórki mam tylko kiszone -moze być ?;)

 

Mowil mi, ze mam cwiczyc miesnie brzucha i grzbietu robiac pompki i przysiady i chodzic i na rowerze jezdzic i plywac. to cwicze sobie :)

Cos tam mowil ale nic konkretnie tzn mowil, ze to nie dla mnie, bo u mnie niby ten ucisk to nie powoduje dysk tylko jakies przemieszczajace sie kregi?? mozliwe to?

 

Widzisz, ja nieuważna jestem :oops: znaczy masz zmiany zwyrodnieniowe? jakieś osteofity ? Marta, a czy ktoś proponował Ci IDET?

a może to niestabilność ?

 

W sumie moze byc ciekawie. :D

 

Mam zla wiadomosc - musisz przeczekac. :)

 

no toż nic innego nie robię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, z niczym nie przesadził :)

 

przysiady są ok -pamiętaj tylko o zachowaniu fizjologicznych krzywizn kręgosłupa, natomiast z pompkami bym sobie dała spokój (ale ja mam do nich awers) , są fajniejsze ćwiczenia na mm brzucha, ale jeśli lubisz to ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko mnie machałaś i gdzie:jawdrop:

 

no z tą cnotą to już tylko trzeźwości mi została:rotfl:

 

jechałam koło Cię :) no i machałam, machałam....

 

a jakie prawdziwki masz w okolicy -dziewczyno -zagłębie borowikowe :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompki to sa pikus, a ze robie je z pomoca pilki to juz w ogole lajcik, a przynajmniej moge zrobic sobie na triceps tez :) w ogole ostatnio sie wspomagam w tych cwiczeniach pilka :)

 

Na rtg mi wyszly niestabilnosci jakies i przesuniecie kregow, na rezonansie wypuklosci na 3 wysokosciach ale bez ucisku na rdzen i kazal wzmacniac miesnie i sie ruszac wiecej, mowil ze te niby wypadanie dysku to u mnie raczej nie jest bo nie promieiuje mi do konczyn , ze to prawdopodobnie na skutek ruchu kregow cos tam sie przesuwa i ze mam to ogrzewac zeby rozluznic miesnie a nie dawac przeciwzapalnych bo to i tak nic niby nie daje. I wtedy tez wspomnial o terapi mckenziego ze to nie dla mnie. Posluchalam ale widze, ze ciagle cos jest nie tak z kregoslupem,p rzeciez nie powinien bolec przy kazdym ruchu.

Edytowane przez markoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, jak jechalim tam -to nie byliśmy sami, a z powrotem już późno było.

A w Masłońskim byliśmy -boskooooo.

Tylko z tymi grzybami to taka ściemka ;) bo zbierane w prywatnym lesie znajomego (14 ha), ale w publicznym też parę grzybków znalazłam

o takich

 

CIMG8880.jpg

 

 

 

 

i takich też :)

 

 

CIMG8881.jpg

 

 

 

Nitka, dobre, nie ? :?)

 

A tekst o leasingu i kiełbasie -mistrzostwo, do poszczania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było Ciebie, nie było a dziś tyyyle do nadrobienia..

Teskt pana dobry.. i pomad milion wyświetleń...

Na oko miał być ogórek, a Małgoś mówiła, ze coś kwaśnego.. to masz dwa w jednym.. kiszone ogórki...

Znowu randapem rządziłaś?

Jak masz ochotę to jutro wpadnij na kawkę.. no i sernik piekę.. ekologiczny z wiejskiego sera i swojskich jaj...

Marta też wpadnij... WU też... I kto tam chce...

 

A na trzeciej zmianie byłaś w tym lesie czy skoro świt... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, nie smutaj, chyba niebawem pojade koło Ciebie po torf - jesli dogadam się z panem co do ceny - wtedy zadzwonię byś wode na kawkę wstawiła :)

 

Wiola, nie roundap - coś mnie upieprzyło w powiekę :bash:

A juto to ja dalej walczę -dziś mi się dupska nie chciało ruszać, ale dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...