Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PODKŁAD POD PANELE - folia, mata, pianka, korek, pod ogrzewanie podłogowe


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 911
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
no ale jak zrobi na zakład to będzie miała nierównomiernie...w sensie że miejsca zakładu będą miały np. 1cm grubości , a nie tak jak na całości 0,5 cm ...nie można chyba tego tak zrobić bo sie panele będą kolebotać :wink: :lol: ...pozostaje dać na styk i skleić porządną szeroką taśmą na łączeniach :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak zrobi na zakład to będzie miała nierównomiernie...w sensie że miejsca zakładu będą miały np. 1cm grubości , a nie tak jak na całości 0,5 cm ...nie można chyba tego tak zrobić bo sie panele będą kolebotać :wink: :lol: ...pozostaje dać na styk i skleić porządną szeroką taśmą na łączeniach :roll:

No właśnie z tego względu się dopytuję. To sklejenie to też chyba raczej od spodu.

 

Coś mi się kojarzy, że jakiś czas temu słyszałem właśnie o takim combo z już przygotowaną folią do robienia zakładów - czyli jak pianka ma 1m szerokości, to całość jest szersza i wystającą folię podkładasz pod kolejny pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi podać dokładnie jak to wygląda i gdzie kupić taką piankę z folią?

Z góry dzięki!

http://www.allegro.pl/item373799666_folia_pod_panele_podlogowe_z_pianka_okazja.html

 

Dziękuje za szybką odpowiedź. No poszukam u siebie na hutrowniach a jak nie to kupię na allegro. Przyznam że to jest niezłe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś porządnie wyciszającego na podkład pod panele podłogowe, wyciszającego u mnie w pokoju.

Do tej pory byłem nastawiony na 7mm sprasowaną Ekopłytę, dzisiaj odwiedziłem pobliską Castoramę, a tam pracownik polecił mi taką zielonkawą lekko karbowaną 6mm Izopłyte twierdząc że do wyciszenia sprawdza się lepiej od "mojej" ekopłyty, czy nawet od korka.

 

Polecany jest również podkład Super Silence firmy Benefloor:

http://www.benefloor.com/index.php/pl/produkty/super_silence/super_silence_pu_mi

 

podobno jest rewelacyjny, gdzie to kupić?

 

Co wy stosujecie, czym najlepiej wygłuszyć panele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...