Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "GULIWER pewnego Tysona"


Tyson

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 283
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

o widze ze w miedzyczasie pojawily sie nowe zdjecia ;-)

salonik miodzio - zazdroszcze slicznej błyszczącej podłogi ;-)

a co do urzadzania (bo piszesz ze u nasz bylo szybciutko) to jeszce duzoooo mi brakuje... ale mysle ze reszta przyjdzie z czasem. Budzet jest juz nadszarpniety wiec trzeba zwolnic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehhe, no nie :)

ale dobrze, ze juz wyjasnione;)

 

my dzisiaj dokonalismy kilka zakupow, m in kupilismy tapete do kuchni, kilka pierdolek, wazonikow, uchwyty na papier toali, dywan, wieszaczki do lazienki i kilka pierdolek do kuchni... poszlam tez na latwizne i zamiast docelowych lamp kupilam papierowe w ikei heheh jako tymczasowe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Śledzę budowę Waszego Guliwerka od samego początku. Pięknie go urządzacie w środku. Będziecie moją inspiracją kiedy będę urządzać mojego. My jesteśmy na etapie fundamentów. W następnym roku SSO, a za dwa latka pewnie reszta, mam nadzieję :) Jeśli to nie kłopot, to czy mogę prosić o kosztorys budowy? Będę naprawdę wdzięczna :D

Pozdrawiamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

widze nowe meble w domku - super, pewnie kazdego dnia cos nowego wnosisz do domu ;-) Swieta beda juz na swoim?????

Mam takie pytanie. Gdzie zaplanowaliscie stół u siebie? Ja wlasnie kupilam do nas, krzesel brak na razie i tak sie zastanawialam jaki Wy macie plan dotyczący stolu. Będzie gdzies?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

witam w Nowym Roku!!!!!

cisz była cisza a tu nagle wszystko gotowe nawet firanki w oknach ;-)

GRATULUJEMY przeprowadzki ;-) dół prezentuje sie znakomicie

 

 

a co do lazienki ... to jak znow sil nabierzesz to nawet ie mysle jaka wypieszczona bedzie lazieneczka po chwili przestoju ;-)

 

Pozdrawiam i Duzo szczescia na Nowy Rok!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Żona prosiła przekazać że pięknie...

 

Tyson, Igor_Celina mam do was pytanie. Ile musi być wysokości w garażu od dołu nadproża do stropu aby nie było kłopotów z montażem bramy garażowej segmentowej lub uchylnej. Ile u was wynosi ten wymiar. Na wypadek gdybym nie jasno sformułował pytanie załączam rysunek:

 

http://i9.photobucket.com/albums/a87/stazi1977/pytanie.jpg

 

pozdrawiam

 

Stasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ile musi być wysokości w garażu od dołu nadproża do stropu aby nie było kłopotów z montażem bramy garażowej segmentowej lub uchylnej.

 

nie mam jak teraz zmierzyc...powiem tylko ze my zrobilismy dokladnie tak jak w projekcie i nie bylo problemow. Jesli wczesniej Tyson Ci nie poda jak juz bede miec mozliwość podam jak jest u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

szczerze mowiac to myslalam, ze nikt do nas nie zaglada bo nie wiem dlaczego ale nie przychodza mi zadne powiadomienia o odp na emial :D ... dzisiaj wchodzei patrze a tu kilka nowych postow :)

 

Izulek, dzieki! Tak juz pierwsza impreza zaliczona :D nawet odbylo sie bez strat mimo, ze byly nawet gry w pilke w salonie ;)

Celinka, rowniez dziekujemy. Wiele rzeczy jest tymczasowych - jakos nadal nie mam nastroju do latania po sklepach i kupowania pierdolek :)

Teraz jestem na etapie urzadzania japońskiej sypialni :) łóżko juz mamy, szukam jeszcze lamp i gadzetow :D

Stazee dzisiaj zmierze i dam znac :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...