Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "GULIWER pewnego Tysona"


Tyson

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 283
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Domek prześliczny. Aż nie chce się wierzyć, że to tylko 114.5 metra użytkowej powierzchni :) Gdyby nie skarpa u nas, to też o takim bym pomyślał:)

My także życzymy Wam powodzenia i oby było jak najmniej kłopotów. Mieliście rację, zaczęliśmy mniej więcej w tym samym czasie, nas jednak opóźni trochę piwnica. Ale coś za coś :) Chętnie podpatrzymy Waszą budowę.

My także wybraliśmy ekipę do zrobienia wszystkiego, tyle że włącznie z dachem i rynnami.

Pozdrawiamy serdecznie i 3mamy kciuki. Oby pogoda sprzyjała nam jak najdłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe forum u Ciebie Tyson się robi. I dobrze:). Tak a propo. Co tam u Ciebie. Mały zastój, czy też brak czasu na posiadówkę przed pudłem? U mnie ma ruszyć z kopyta w tym tygodniu. Może Was dogonię.

Pogody i słońca dla wszystkich. Kurczę, oby się spełniło. Co zaś tyczy się pytania Tomkwasa. Doszło do tego, że każdego dnia oprócz normalnej telewizji oglądam pogodę. Szczególnie interesują mnie prognozy długoterminowe. Nie są one najszczęśliwsze, ale od czego optymizm. Będzie dobrze i tej linii będę się trzymał:)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMKWAS,

planujemy zakończyć prace na SSO z dachem najlepiej pokrytym już dachówką.

Jak nie zdążymy to trudno, ruszymy z dalszymi pracami na wiosnę.

Niestety pogoda u nas jest straszna, codziennie pada deszcz więc coraz bardziej nastawiamy się na to, że nie zdążymy przed zimą :lol:

Ale trzymamy kciuki za nas wszystkich, może wspólnymi siłami uda nam się przesunąć zimę :D

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soltissimus

pracy ostatnio mieliśmy sporo i nie mieliśmy czasu na zamieszczanie newsów.

Co do postępów to już mamy prawie skończone ścianki fundamentowe.

Pogoda jest straszna, ciągle pada, na działce mega błoto więc nie mogłam porobić zdjęć bo bym się zapadła pod ziemię ;)

Co do pogody to jedną z pierwszych czynności porannych u nas w domu jest również oglądanie pogody, tvn meteo to chyba u nas ostatnio najbardziej popularny program :)

Najgorsze jest to, że niestety sprawdzalność jest marna :)

 

Życzymy wszystkim super pogody i późnej zimy!

Trzymamy kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie Wam jak burza. Ja miałem kilka dni postoju. Nie za bardzo chciałem pisać w dzienniku co o tym myślę. A myśli miałem paskudne. Za to od 2 dni chłopaki idą tak, że o Jezu. Co do pogody, to w sobotę u mnie było ślicznie. W niedzielę pogoda się skaszaniła, ale od wczoraj nie narzekam. Powiedziałbym nawet, że jest rewelacja. Tyle, że dziś pierwszy raz trzeba było skrobać szyby rano w aucie. Niby nic wielkiego ale zawsze. Powodzenia i do poklikania. 3majcie się ciepło. Idę sprawdzić pogodę na poniedziałek:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA!

I jak tam Havena - rzucasz się już drugą turą bloczków;)?

 

Nasz wykonawca jutro pożyczy 3 palety pustaków i jutro jednak ruszą ze ścianami....

 

Solbet ma przyjechać na poniedziałek, mam nadzieje, że znowu nie przesuną tego transportu...

 

Szkoda, że dzisiaj zmarnowaliśmy cały dzień:(

 

soltissimus a co tam za problemy mieliście? Widziałam w Waszym dzienniku, że jednak Boby Budownicze nadrobily straty :) i roboty ida pelna para.

U nas bylo mega slonecznie, a ekipa nie miala co robic hehe, no ale trudno. Jutro ruszamy na pozyczonych bloczkach..... moze troszke nadrobimy.

 

POWODZENIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przestój zrobił nam się z tego powodu, że Boby musiały skończyć poprzednią chatę. Poprawiali po poprzednikach i ponoć za długo walczyli z klinkierem. Jednak już skończyli i walczą tylko z naszą chatą. Co do terminu, to mają czas do 20 grudnia łącznie z dachem i rynnami. Wierzę w to, że zdążą i że pogoda nie pokrzyżuje nam szyków. Na poniedziałek zapowiadają przelotne deszcze. Oby nie za duże

Widzę, że Havena jest na podobnym etapie. Powodzenia życzymy także:). Walczcie i bądźcie dzielni.

Ja chyba jutro będę walczył z płotem. Chyba trochę za optymistycznie ogrodziłem to wszystko:) Dobrze, że kupiłem więcej siatki. Miało być dla Teściówki i teraz będzie jak znalazł:)

Powiem Wam, że pogoda to jedno. Teraz oglądam nie tylko tvn meteo. Zaczynam też fakty ekonomiczne w większym skupieniu oglądać. Chcieliśmy brać kredyt na wiosnę. Chyba się wybiorę postawić jakąś gromnicę albo coś. Zaczynam się poważnie bać.

I tym optymistycznym akcentem na razie kończę. Powodzenia i słońca na co dzień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ!

Niestety jesli ekipa ma kilka miejsc do roboty to potem wlasnie takie przestoje sie robia... i tylko czlowiek sie denerwuje...

Jesli chodzi o plot to tez ostatnio szukalismy ogrodzenia, oczywiscie z trzech stron ma byc siatka, z przodu jakis ladny plotek sztachetowy lecz... wyliczylismy ze potrzebne nam bedzie 200 m bierzacych siatki i 50 m plotku sztachetowego :)

Poki co zrezygnowalismy bo sama siatka z robocizna okolo 9 tys nie wspominajac juz o drewnianym przodzie dzialki :)

 

A jak u Ciebie? Zostalo cos dla tesciowej:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Odnośnie płotu:)

Dla Teściówki na jej ogródek pewnie starczy. Mam nadzieję:) Co do formy płotu. Nie mogę niestety budować na razie na stałe. Mam spadek na całej działce i do tego piach pod humusem. Najpierw wyrównam, nawiozę multum ziemi i dopiero wtedy będę myślał o czymś na stałe. Czyli za jakiś rok, może dwa.

Całkiem przaśnie posuwa się Wam robota do przodu. Gratuluję postępów i oby tak dalej. Myślę , że te dylematy to pewnie dopiero początek. Nam odnośnie ogrzewania problem rozwiązał się sam. Chcemy się szarpnąć na pompę ciepła i w związku z tym jesteśmy zmuszeni mieć wszędzie podłogowe ogrzewanie.

Jeszcze raz - powodzenia i pogody i oczywiście do poklikania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...