Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "GULIWER pewnego Tysona"


Tyson

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 283
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pierwsza impreza w domu juz zaliczona :) Z wiadomo jakiego względu dodaję tylko jedno zdjęcie :)

 

http://i372.photobucket.com/albums/oo165/BudowaTysona/grudzien/th_DSC01306resized.jpg

ROTFL. Po twarzach od razu widać, że imprezka się udała. :D

Zazdroszczę garażu.

I ogólnie, ładne to wszystko.

A dzielni będziemy, i za wsparcie dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img206.imageshack.us/img206/9315/arvoredourada1wa0ay8.gif

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam, żeby w

tę Noc Betlejemską cały świat się pochylił i żeby wszyscy zaniemówili w

świętym zdumieniu.

Żeby jeden drugiemu spojrzał w oczy inaczej...

Żeby w pokoju tej nocy pobladły troski i niepokoje zgasły. By żaden

człowiek nie był obcy. Żeby nie było samotnych. By każdy z każdym

dzielił się sercem jak wigilijnym opłatkiem – z dobrymi łzami w

oczach. By drogi krzywe stały się prostymi. By ktoś przypomniał sobie

nagle kolędę dawno zapomnianą. By ktoś przebaczył. Ktoś rozpłakał się

nad winą darowaną. By ktoś zamknięte drzwi otworzył.

By wszyscy byli dobrej woli, a ponad światem był pokój – ... WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Rzeczywiście, ładnie urządzili Was z oknami. Może chociaż mały bonusik z ich strony? Wypadałoby.

A tak z innej beczki, to chatka z oknami wygląda zupełnie inaczej :D Tak jakoś...domowo :D Mam nadzieję, że to naprawdę ostatnie problemy tej skali i teraz będzie już można napierać. Czego Wam szczerze życzę :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm bonusik? Nic takiego nie zaproponowali.

Zalatwilam wczoraj tylko to, ze przyspiesza nam produkcje okien uszkodzonych abym mogla zamknac budynek do jutra mamy miec zamontowane wszystkie okna, a w przyszlym tygodniu ma nastapic wymiana tych przebarwionych listew.

 

Coz, tak to bywa... rozumiem ze czasem moze zdazyc sie cos nie tak, ale nie rozumiem, jak mozna takie cos wyslac klientowi.

 

Okna sa ladne, kolorek tez, juz nie moge doczekac sie odklejenia wszsytkich folii - ale z drugiej storny, jak okaze sie ze ramy i skrzydla tez maja przebrawienia :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Sprawnie Wam to idzie jak widzę. Super. U nas nadal tylko pole na działce :D

 

Mam małe pytanie o łazienkę na dole. Tak z doświadczenia już i z faktu, że możecie do niej wejść. Jaka ona jest? Naprawdę taka mała. My też na dole będzie mieli malusią łazienkę, a chcemy zmieścić jeszcze prysznic, ciekawe gdzie :D

Jestem bardzo ciekawa Waszych dalszych prac i już nie mogę doczekać się wykończeniówki :D Wnętrza mogłabym oglądać godzinami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Sprawnie Wam to idzie jak widzę. Super. U nas nadal tylko pole na działce :D

 

Mam małe pytanie o łazienkę na dole. Tak z doświadczenia już i z faktu, że możecie do niej wejść. Jaka ona jest? Naprawdę taka mała. My też na dole będzie mieli malusią łazienkę, a chcemy zmieścić jeszcze prysznic, ciekawe gdzie :D

Jestem bardzo ciekawa Waszych dalszych prac i już nie mogę doczekać się wykończeniówki :D Wnętrza mogłabym oglądać godzinami :D

 

 

HEJ Moniczka!

Co tam slychac?

U nas roboty ruszyly dalej.

O szalunkach i stemplach juz dawno zapomnialam hehe.

Co do lazienki na dole to jest mega mala, zmiesci sie kibelek i umywalka, jesli masz mozliwosc powiekszenia kosztem innego pomieszczenia (widze ze u Was mogloby to byc kosztem kotlowni) to jesli chcesz miec tam prysznic to bez tego chyba go tam nie wcisniesz:)

 

Co do wnetrz to juz sama nie moge sie doczekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy na dole 2,35 na 1,10. Malusio jak nic. Prysznic mam wymyślony na całej szerokości łazienki, a kibelek i umywalkę nie wiem gdzie. Musi się zmieścić. Jeżeli się nie uda będę bardzo, bardzo niepocieszona.

Z kotłowni nie chcemy zabierać, bo będziemy mieli piec na ekogroszek z zasobnikiem więc trochę miejsca potrzebujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wpis przeniesiony z "dziennika"]

 

Witam

gartuluje postępów.

z ciekawością oglądam blog bo zamierzamy z żoną rozpocząć budowę w maju (jeśli formalności pozwolą :-? ), bo też wybraliśmy Guliwera.

Będe tu czasem sobie zaglądał i obserwował postępy

:p Pozdrawiam

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik85586.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...