Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "GULIWER pewnego Tysona"


Tyson

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 283
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A prosze bardzo :)

A jak tam architekt? Garaz dorobil :)?

 

A już nie chcę nic pisać. Jeszcze nie :evil: :evil: :evil:

Na początku była gadka, że do końca roku złożymy wniosek o pnb. Potem, że jeszcze czas, do wiosny daleko, do marca na pewno będzie.

Ekipa czeka, dzwoni, a architekt nic nie ma, a marzec już!!!

Ech, szkoda słów i nerwów.

Głupio nam trochę przed ekipą, bo mówiliśmy że ruszamy wiosną, a chyba się to nie uda.

Poza tym mamy zamówione bloczki i porotherm, który czeka do wiosny. WIOSNA ZA 3 TYGODNIE!!!!!!!!!!!!!!!!! A my nie mamy gdzie tego składować. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scianka jest podniesiona o pustaka, mamy chyba 3 pustaki+wieniec czyli... cos okolo 100 cm. Zmierze jak wyschnie posadzka :D

 

Dzięki za odpowiedź. Czyli i tak mniejsza niż nasza. Nasza będzie na 4 porothermy czyli 100cm plus wieniec. Będzie miała około 115cm.

P.S. Nie musisz mierzyć, 3 pustaki mi wystarczą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE, powiem szczerze, ze juz sie przyzwyczailam, ze komentarze sa w Dzienniku :) Sama na poczatku dodalam komus komentarz w dzienniku, bo jak byk, jest pod spodem "odpowiedz" wiec myslalam ze kazdy moze tu dodawac komentarz hehehe

Ponury musi cyhyba cos wymyslec, zeby zablokowac dostep innym uzytkownikom do dodawania komentarzy w Dziennikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytalem calosc i wychodze z podziwu :o Jednoczesnie swietny material dla mnie :D planujemy guliwera 2g tez z solbetu. Pozdrawiam :)

 

Hej dziekujemy i trzymamy kciuk za Wasi, no i witamy kolejnych Guliwerkow :)

 

Witam, przeczytalem calosc i wychodze z podziwu :o Jednoczesnie swietny material dla mnie :D planujemy guliwera 2g tez z solbetu. Pozdrawiam :)

A tak konkretniej jaka lokalizacja..? Pytam bo również budujemy Guliwera w okolicach Lublina :wink:

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik86638.htm

 

Witam, przeczytalem calosc i wychodze z podziwu :o Jednoczesnie swietny material dla mnie :D planujemy guliwera 2g tez z solbetu. Pozdrawiam :)

A tak konkretniej jaka lokalizacja..? Pytam bo również budujemy Guliwera w okolicach Lublina :wink:

Lubartów, ale rozmowe przeniesmy do komentarzy @Tyson'a aby nie smiecic

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik88595.htm

 

Spokojnie, Tyson juz przyzwyczail sie dokomentarzy w jego dzienniku hehe, ale Ponury zawsze szybko dziala wiec wpisy pewnie niedlugo poprzenosi :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponury musi cyhyba cos wymyslec, zeby zablokowac dostep innym uzytkownikom do dodawania komentarzy w Dziennikach :)

Niestety, raczej nie da rady; nawet nie wiem, czy jest to możliwe

na razie o wiele prostszej >> sprawy nie idzie załatwić.. i dziesiątek innych też

 

Warto zawsze po napisaniu posta zerknąć, czy wszystko jest OK, w razie czego usunąć go

więcej w temacie http://forum.muratordom.pl/wpisy-w-cudzych-dziennikach,t145198.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...