Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "GULIWER pewnego Tysona"


Tyson

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 283
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
Kominek niezły całkiem :) Ciekawi mnie jaka wyszła jego szerokość razem z obudową i czy musiał być obudowany do samego sufitu czy tak chcieliście?

 

Jutro dam znac jaka wyszla szerokosc. Kominek mial byc do sufitu bo gdyby do niego nie siegal to caly ten projekt obudowy wyszedlby pokracznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem nieźle wyglądają te płytki w połączeniu z panelami w salonie (jaki to kolor paneli?)

Płytki tak naprawdę są ładne, ja też rozłożyłam je w holu (mam te prostokątne) i naprawdę wygladają ładnie. Z kuchni zrezygnowałam, ale tylko dlatego że planuję czerwone meble (wysoki połysk) i nie pasowałyby do nich. Gdybym planowała kuchnię w odcieniach drewnopodobnych to napewno te płytki zostałyby.

Ponawiam swoje pytanie co to za kamień na kominku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeny nie wiem jaki to kolor paneli hahahaha, pojade na budowe to spisze z opakowania :) :)

 

A kamien to marmur, zapomnialam Ci odpisac :)

 

Masz zdjecia na zywo tych plytek z Polcoloritu? W internecie wygladaja bardzo ladnie, szkoda ze juz mam te, ale szczerze nie wygladaja tak zle :)

 

Dzisiaj u nas trwaja poprawki scian w kibelku, i zaczynamy klasc panele chyba u gory. Wkoncu cos sie dzieje :)

 

A co u Was slychac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakaś nazwa tego marmuru, bo baaardzo mi się podoba :)

Na żywo zdjęć nie mam, zrobię i Ci prześlę, ale na maila, bo nie chce już mi się umieszczać na fotosiku.

U nas prace w górnej łazience, położone już płytki na ścianie, niedługo zacznie się podłoga i obudowa wanny. Później mała łazienka na dole i hol, wiatrołap, kuchnia. Potem mąż będzie kładł panele na górze, malował, robił garderobę, na koniec lipca montaż drzwi i schodów, potem 12 sierpnia kuchnia i pod koniec sierpnia chcemy się wprowadzić, bo dzieci od września do zerówki już w nowym miejscu.

A no i w międzyczasie kominek.

Resztę (taras, elewacja - tynk, ogrodzenie) zostawiamy na później, bo czasu nam nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze jestescie na podobnym etapie, zagladalam do Waszego dziennika i ostatni watek jest troche przestarzaly ;)

 

Szczerze to nie wiem co to za marmur, ale jak spotkam Pana od kominka to zapytam :)

 

Jesli chodzi o taras, elewacje - tynk, ogrodzenie, ogrod itp to tez to zostawiamy na koniec, na razie planujemy zrobic dol, i prawie cala gore - oprocz duzej lazienki - ona tez zostaje na pozniej.

 

Moze przeslesz mi kilka Waszych aktualnych zdjec, jestem ciekawa jakie kafeki kladziecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...