Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kamentarze do dziennika -kamyka68 i spółki!!!)))


kamyk68

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i zrobili cuś????

 

Cze Kamyk po wieczorku: wink: A u nas panu od płytek dziecko złamało nogę za pomocą telewizora i dzisiaj się nie posunęło. Zawsze mówiłem: przy dzieciach telewizor na podłodze, nawet jak na niego wlezie i spadnie to krzywdy sobie nie zrobi. A tak proszę :wink:

No dobra, namówiłes mnie na wypierniczenie jednej komody z pokoju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobili cuś????

 

Cze Kamyk po wieczorku: wink: A u nas panu od płytek dziecko złamało nogę za pomocą telewizora i dzisiaj się nie posunęło. Zawsze mówiłem: przy dzieciach telewizor na podłodze, nawet jak na niego wlezie i spadnie to krzywdy sobie nie zrobi. A tak proszę :wink:

No dobra, namówiłes mnie na wypierniczenie jednej komody z pokoju ;)

 

I masz jeden mebel do dopasowywania mniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk

 

Mam kwestię techniczną.

Przed chwilą wbiłam sobie w nogę igłe do szycia (mąż sie ostatnio bawił igłami na kanapie :). Igła jest na tyle głeboko, że jej nie wyjmę bez skalpela - złamała się. Został kawałek ok. 1 cm.

Czy ja dobrze kombinuję, że ona się otorbi ? I wtedy ją wygrzebię. W chodzeniu nie przeszkadza, a nie będę teraz latac po lekarzach i robić scen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk

 

Mam kwestię techniczną.

Przed chwilą wbiłam sobie w nogę igłe do szycia (mąż sie ostatnio bawił igłami na kanapie :). Igła jest na tyle głeboko, że jej nie wyjmę bez skalpela - złamała się. Został kawałek ok. 1 cm.

Czy ja dobrze kombinuję, że ona się otorbi ? I wtedy ją wygrzebię. W chodzeniu nie przeszkadza, a nie będę teraz latac po lekarzach i robić scen.

o kurna Nefciu!Nie rób scen i do lekarza marsz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...