Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

słabe włosy


tapken1

Recommended Posts

  • 7 years później...
  • 5 months później...
  • 2 weeks później...

No właśnie zastanawialam się nad tym preparatem na włosy jednak do tej pory mam kiepskie doświadczenia z teego typu szamponami i ampułkami. Nic nie było tak skuteczne oraz byla to jedynie strata kasy :(

Biore teraz pod uwagę jakiś zabieg na włosy. W sensie prywatnie bo boję się,że wyłysieję. Badania wychodzą mi dobre a włosy dalej się sypią. I tak tak byłam u dermatologa na fundusz ale przypisał mi jakieś witaminy i była to jedynie strata kasy.

Czy ktoś miał może osocze bogatopłytkowe na skóre głowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem osocze na skórę głowy. Nie jest to tanie ale efekt był taki jaki chciałem. Czyli włosy mocniejsze , więcej ich odrasta ( po zabiegu miałam sporo baby hair, trochę śmiesznie to wygladało na poczatku przyznam). Od razu zaznaczam,że po pierwszym zabiegu nic nie widać. Musisz iść na serię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem osocze na skórę głowy. Nie jest to tanie ale efekt był taki jaki chciałem. Czyli włosy mocniejsze , więcej ich odrasta ( po zabiegu miałam sporo baby hair, trochę śmiesznie to wygladało na poczatku przyznam). Od razu zaznaczam,że po pierwszym zabiegu nic nie widać. Musisz iść na serię.

 

Na serię to znaczy na ile? Ile miałeś zabiegów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 4 zabiegi. Teraz jeszcze po pól roku od ostatniego zabiegu chcę zapisać się jeszcze na jeden tak aby utrzymać efekty Które swoją drogą sa bardzo dobre. Wczęsniej próbwoałem naprawdę wielu kosmetyków, wcierek szamponów ( w tym te ampułki vichy o których tutaj piszą) ale nic nie było tak skuteczne jak włąśnie mezoterapia osoczem bogatopłytkowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś zbyt bolesne to nie było. Wiadomo, że przyjemne równiez nie ponieważ zabieg obejmuje nakłuwanie, ale nie odczuwasz nic bardziej nieprzyjemnego niż na przykłaz zwykłe pobieranie krwi żylnej z ręki. Na zabiegi chodziłem w Clinica Dermatologica na gdańskim wrzeszczu. Wybrałem się na początku do dermatologa trychologa. Ten zlecił mi trychogram, miałam również biopsje skóry główy ( włosy naprawde porządie mi wtedy leciały). I powiedziałże skuteczny może być własnie zabieg osoczem. I miał rację. Efekt był i to bardzo fajny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...