Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile płacicie za LPG do zbiorników przydomowych?


barcio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 137
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wymieniaj zbiornik na własny.

Obecna cena propanu na wolnym rynku: 2,2 - 2,3zł/litr brutto. Wyżej miałeś podane ceny latem.

Pomnóż różnicę w cenie za litr przez zużycie roczne, a wyjdzie o ile masz wyższe koszty. Dadaj, jeśli masz, opłatę za dzierżawę zbiornika.

Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż w tabelce kolejne trzy lata i co wyjdzie?

W tej co zrobiłeś po trzech latach dołóż karę za wcześniejsze zabranie zbiornika (niewyrobienie limitu zakupowego), koszt demontażu ok. 1000 złotych a po stronie zbiornika własnego wpisz 3000 zł ze sprzedaży swojej własności (za trzy letni to może nawet deko więcej)

I co Ci wyjdzie po trzech latach? Dalej lepiej z koncernem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam pliczek, który (mam nadzieje) pomoże zdecydować: czy samemu kupić zbiornik, czy dzierżawić od jakiejś firmy.

Do uzupełnienia komórki z tłem jasno niebieskim. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę kiedy będzie dociągnięty gaz ziemny.

 

Świetny pomysł i realizacja. Wszystko się przelicza prawidłowio.

Komentarz zmierzajacy do uproszczenia kalkulatora przesyłam na priv co by nie zaśmiecać wątku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
tankowanie 24.09.2012 1000 litrów propanu z Dragon gaz w cenie 3,57 zl/litr brutto

 

masakra!!

 

Dlaczego się nie targowałeś? Tak jak pisał ktoś już na forum z dużą firmą można negocjować w sprawie cen. Z małym dostawcą jest to niemożliwe. Ja jestem klientką DragonGaz od 2 lat i jestem jak najbardziej zadowolona z ich usług. Ceny są konkurencyjne, można negocjować. Obsługa miła i bardzo szybko załatwia jakiekolwiek problemy. Dostawa następuje w ciągu maksymalnie 48 godzin od zamówienia. Nawet w przypadku ciężkich warunków na drodze. Jeśli ktoś zatem stawia na bezpieczeństwo, miłą obsługę, ekologię i ekonomiczne zużycie gazu to szczerze polecam DragonGaz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wpis i taka laurka;).

 

Możesz na przykładzie własnego doświadczenia podać jakieś cyfry, np. zadzwoniłam do Firmy i zaproponowali mi X zł, a po negocjacjach opuścili cenę do Y.

I to przy zamówieniu 1 000 litrów.

Nie napisałaś też czy zbiornik masz w dzierżawie, czy własny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się nie targowałeś? Tak jak pisał ktoś już na forum z dużą firmą można negocjować w sprawie cen. Z małym dostawcą jest to niemożliwe. Ja jestem klientką DragonGaz od 2 lat i jestem jak najbardziej zadowolona z ich usług. Ceny są konkurencyjne, można negocjować. Obsługa miła i bardzo szybko załatwia jakiekolwiek problemy. Dostawa następuje w ciągu maksymalnie 48 godzin od zamówienia. Nawet w przypadku ciężkich warunków na drodze. Jeśli ktoś zatem stawia na bezpieczeństwo, miłą obsługę, ekologię i ekonomiczne zużycie gazu to szczerze polecam DragonGaz! :)

 

Marta z całym szacunkiem,

3,57 zł brutto za litr to trzeba być chorym na głowę by płacić. Potem wszędzie na forach wpisy jak to propan jest drogi.

Najważniejsze Marto, że jesteś zadowolona z Dragon Gaz i że przyjeżdżają cysterną w 48h - tak jakby łaskę robili, że Ci zbiornik nabiją.

TAK TRZYMAJ!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Pierwszy wpis i taka laurka;).

 

Możesz na przykładzie własnego doświadczenia podać jakieś cyfry, np. zadzwoniłam do Firmy i zaproponowali mi X zł, a po negocjacjach opuścili cenę do Y.

I to przy zamówieniu 1 000 litrów.

Nie napisałaś też czy zbiornik masz w dzierżawie, czy własny.

 

Zbiornik mam w dzierżawie. Opuścili mi na litrze 3-4 grosze. Mam zbiornik 2500 l. Już dokładnie nie pamiętam jaka to była cena. Niecałe 3 zł w każdym razie. Zamawiałam gaz jesienią. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta z całym szacunkiem,

3,57 zł brutto za litr to trzeba być chorym na głowę by płacić. Potem wszędzie na forach wpisy jak to propan jest drogi.

Najważniejsze Marto, że jesteś zadowolona z Dragon Gaz i że przyjeżdżają cysterną w 48h - tak jakby łaskę robili, że Ci zbiornik nabiją.

TAK TRZYMAJ!!!

Pozdrawiam

No jeśli płacisz 3,57 za litr to faktycznie masz problem. Ja za litr jesienią zapłaciłam niecałe 3 zł i jeszcze dostałam rabat w związku z tym, że jestem stałą klientką. Dojazd do mojego domu zimą jest bardzo trudny, więc łaski mi oczywiście nie robią, ale w przypadku innej firmy był to problem nieustanny, dlatego cenię sobie firmę DragonGaz za to, że jak się umawiają to są słowni i przyjeżdżają z maksymalnie półgodzinnym poślizgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli płacisz 3,57 za litr to faktycznie masz problem. Ja za litr jesienią zapłaciłam niecałe 3 zł i jeszcze dostałam rabat w związku z tym, że jestem stałą klientką. Dojazd do mojego domu zimą jest bardzo trudny, więc łaski mi oczywiście nie robią, ale w przypadku innej firmy był to problem nieustanny, dlatego cenię sobie firmę DragonGaz za to, że jak się umawiają to są słowni i przyjeżdżają z maksymalnie półgodzinnym poślizgiem.

Ja zamierzam za 2 miesiace zatankowac po 1.7zl brutto / litr. Tez łaski robic nie beda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik mam w dzierżawie. Opuścili mi na litrze 3-4 grosze. Mam zbiornik 2500 l. Już dokładnie nie pamiętam jaka to była cena. Niecałe 3 zł w każdym razie. Zamawiałam gaz jesienią. Pozdrawiam.

 

Obecna cena 1,82 brutto. Województwo mazowieckie + łodzkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...