Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kompletny harmonogram prac


Bartt

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 258
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Robota godna elity Forum, ja również jak wiekszość wydrukowałam go sobie do odkreślania, albowiem zaczynam właśnie chodzenie po urzędach (jak zdam na prawko to jeżdżenie - jutro egzamin - ale się boję). Pozdrawiam :D

 

 

not ot trzymam kciuki, ja juz po niejest tak strasnie, tylko czlowiek sie denerwuje ze jakis blad popelni, a i sluchaj dokladnie jak instruktor objasnia na placu, ciekawych zeczy mozna sie dowiedzic co ulatwiaja egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Mam nadzieję, że autorzy obydwu wersji nie mają nic przeciwko, że ściągnąłem i zmodyfikowałem (tylko pod wzgledem kalkulacyjnym - o harmonogramie jako takim nie mam większego pojęcia - dopiero jestem na etapie konczenia projektu) plik Excela.

 

W mojej wersji bardziej niż harmonogram jest to kosztorys, tak ułożony aby można było sobie zaplanowac wydatki a potem w trakcie porównywać je na bieżąco z wydatkami realnymi.

 

Oczywiście udostępnie to dla szerokiego grona jak tylko wrócę do domu. Jak ktoś chce zobaczyć wcześniej to proszę o email to przeslę plik na adres email. (około 150kB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Gość m_ch_konto usunięte

Bartt!

 

Jakbyś jeszcze oficjalnie zezwolił na niekomercyjne wykorzystywanie Twojego harmonogramu przez nas inwestorów...

A tak jak mam skorzystać z Twojego dobrodziejstwa? Jak docenić Twoją pracę? Choć harmonogram umieściłeś na forum i opcje "copy & paste" działają, ale nie na moje sumienie. Harmonogram jest bardzo pomocny, nawet bez dat.

 

Dzięki! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyłączam się do podziękowań.

Właśnie od kilku dni myślę jak tu oszacować koszty budowy domku aby zmierzyć siłę mojego portfela. Twój harmonogram bardzo nam się przyda i może wpłynie na ostateczną decyzję o budowie. :D

Mamy już działkę i robimy projekcik indywidualny ale ciągle jeszcze się wahamy czy rozpoczynać w tym roku.

A tak w ogóle czy ktoś z forumowiczów buduje w Kwirynowie k/W-wy?

 

Pozdrowionka :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...