Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cedryk bez tajemnic czyli jak wybudowaliśmy sami dom!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

NET

Widzę że masz jakieś ramki rusztowania..... Może podskoczę jutro obejrzeć Waszą budowę 8) Jak się zorientowałem to okolice Rąbieńskiej pomiędzy Łodzią a rondem w Rąbieniu?

 

a zapraszam Cie serdecznie... tylko po 16,00...bo zapitalam w pracy.... i rusztowanie se pooglądasz...tel do mnie na PW masz...

 

pozdro

NETbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sobie pozwolę trochę ochów i achów tutaj zostawić. To co robicie jest niesamowite.Jestem pod wrażeniem zwłaszcza, że mój mąż to takie biurowo-papierkowo-krawatowe stworzenie raczej i gdyby miała sam budowac to... może pomine milczeniem to co sobie wyobraziełam.Generalnie to ja bym się czegoś takiego podjęła ale z kolei męska duma męża by mi nie darowała więc w efekcie...pozostaje mi podziwiać innych, którzy chcą i potrafia tak sami sobie marzenia realizować. Podsumowując-będę zaglądać bo:

-projekt juz dawno mi się podobał,

-podziw i szacunek swój w ten sposób wyrażę :)

-HUMOR SOBIE POPRAWIĘ CZYTAJĄC NIEPOWTARZALNE TEKSTY INWESTORA-JAK DLA MNIE TO DRUKIEM POWINNI TO WYDAC, KU SERC POKRZEPIENIU :))))

POZDRAWIAM GORĄCO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieści...

 

dzień jak codzień....ALE 8).... były dziś u nas małe odwiedziny szacownego grona FM 8)

... no nie przesadzałbym z tą "szacownością" 8)

 

dzis : kitaroo... O!!!.... szacun wielki.... ja wiedziałem ze można samemu tyrać na budowie... ale nie TAKIEJ jak u niego!!! - powinien załozyć dziennik - byśta wszyscy pospadali ze stołków!!! ( wielka wiedza.. wielkie serce )

... pewnie ze śmiechu :lol:

 

kto następny ?

... radzę zabrać jakąś ciepłą kapotę... Ja się wybrałem w krótkim rękawku i tyci tyci zimnawo było, ale Netbet poratował mnie kurteczką.... Hmmm dobroć czy może myślał, że jak mnie przebierze w ciuszki robocze to ja z rozpędu wezmę się za robotę :wink:

 

Ale powiem szczerze, że żadne zdjęcia nie oddadzą uczucia jakiego doświadczyłem wczoraj... Ogrom prac już wykonanych przytłoczył mnie jak paleta bloczków betonowych (bo siedzę jeszcze w dziurze i muruję bloczki) a domek będę miał 2xwiększy :roll:

 

Dzięki za cenne rady, jeszcze kiedyś nawiedzę Waszą budowę :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiadasz że jedziesz.... hmm...zatem czekam'y

no to najpierw wyjaśnij mi jak wyrazić tu emocje przy pomocy "mordek"...nosz kur.. nie wiem jak nic nie działa.. przeciąganie, jakie jeb.. kropki som przy mordkach... a jak chce coś już dołozyć to wyskakuje mi przy linijce tytułu.... w du^$% z takimi innowacjami, jak zwykły bet'on nie kuma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo siema!

Ja pierdziele jaka porażka z tym "nowym" forum.Nie wiadomo o co kaman...

Jakimś cudem znalazłem swój dziennik.

Ogarnąłeś to jakoś?

Dopóki nie zrobią tego forum to chyba zawieszę prowadzenie dziennika bo jak na to patrze to mnie w h....strzyka

pozdro

Edytowane przez Kasia i Marcin EZG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo siema!

Ja pierdziele jaka porażka z tym "nowym" forum.Nie wiadomo o co kaman...

Jakimś cudem znalazłem swój dziennik.

Ogarnąłeś to jakoś?

Dopóki nie zrobią tego forum to chyba zawieszę prowadzenie dziennika bo jak na to patrze to mnie w h....strzyka

pozdro

 

 

eee... no nie jest tak źle z tym forum....:D

na początku kurw...ałem jak mogłem...

teraz to nawet zaczyna działać jak należy.... nawet mi się podoba ta "nowość"...nawet wiem jak posta nabazgrolić..

do innych ustawień nie dorosłem...albo mi się nie chce...

jakoś tak.... lepiej...trza tylko przerobic to i tam w ustawieniach

i działa!!!

 

pozdro

NETbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzis... a w sumie to już wczoraj o 22 natrafiłem na Was dziennik budowy w poszukiwaniu informacji jak zbroic ławy w narożnikach... i poprostu tak mnie wciągneło że już 3:33 .. a jutro na wesele, wiec chyba będe po ścianach chodził na tym weselu albo spał pod stołem po małej dawce %% ;)

Ale warto było posiedziec i poczytać. Naprawde fajna fotorelacja. A i napisana z humorem, momentami sie naprawde nieźle uśmiałem :)

Ja własnie 2 tygodnie temu otrzymałem PNB i chcę budować również sam, systemem gosp. Wiele rzeczy nie wiem ale mam nadzieje że na forum znadje wiele ciekawych informacji noi kierbud pomoże.

Myślałem że już tak ludzie nie budują, ale naprawde ucieszyłem się jak trafiłem na Wasz dziennik i naprawde widze że jednak można wiele samemu zrobić (mam nadzieje że starczy mi tyle siły co Wam)

Wielki szacunek za kawał dobrej roboty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...