Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cedryk bez tajemnic czyli jak wybudowaliśmy sami dom!!!


Recommended Posts

artur... ja to chciałbym w końcu usłyszeć betoniarkę..:cool:

do generatora się przyzwyczaiłem.... wiem że jak jest potrzebny prund - to trza pohałasować

a teraz jak to będzie..??? tak zwyczajnie - pstryk - jest, pstryk - nie ma.... bez sensu ;)

 

własnie wrócilićmy z akcji "zasypywanie kabla i bednary" ... ja pier!@#$ ... utyrałem się setnie... ale plan wykonany

jutro na wkroczyć jego wysokość elettryk i coś tam powiesić na ścianie...

 

z dobrych wieści... nadbudowę do ZK wykonuje też elektrownia... wiec po mojej stronie jest ino bezpiecznik :D

szacuję że cała operacja zamknie sie - razem z kablem przyłączeniowym, pomiarem, dok. - w kwocie 1,2 k zyli... czyli tanio

 

z dobrych stron prądu...będę mógł w końcu bezszelestnie włączyć czajnik...:)

 

pozdro

NETbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A widzisz, zostało zapisane złotymi zgłoskami w historii polskiej myśli technicznej :)

 

... jak tak dalej pójdzie to pewnikiem trafię do jakiegos niechlubnego panteonu budowlańców pt: "polak potrafi"

 

jak do tej pory jestem na dobrej drodze i staram się bardzo o zapis.:D

 

pozdro

NETbet'1"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzis... a w sumie to już wczoraj o 22 natrafiłem na Was dziennik budowy w poszukiwaniu informacji jak zbroic ławy w narożnikach... i poprostu tak mnie wciągneło że już 3:33 .. a jutro na wesele, wiec chyba będe po ścianach chodził na tym weselu albo spał pod stołem po małej dawce %% ;)

Ale warto było posiedziec i poczytać. Naprawde fajna fotorelacja. A i napisana z humorem, momentami sie naprawde nieźle uśmiałem :)

Ja własnie 2 tygodnie temu otrzymałem PNB i chcę budować również sam, systemem gosp. Wiele rzeczy nie wiem ale mam nadzieje że na forum znadje wiele ciekawych informacji noi kierbud pomoże.

Myślałem że już tak ludzie nie budują, ale naprawde ucieszyłem się jak trafiłem na Wasz dziennik i naprawde widze że jednak można wiele samemu zrobić (mam nadzieje że starczy mi tyle siły co Wam)

Wielki szacunek za kawał dobrej roboty.

 

Pozdrawiam

 

Witam

 

Wielkie dzięki za miłe słowa. Zamiarem naszym było dokładne pokazanie krok po kroku naszej budowy. Chyba nam się to jakoś udaje:oops:. Przed rozpoczęciem budowy i prowadzenia dziennika sami podglądaliśmy z wypiekami na twarzach dzienniki innych budujących. Polecam gorąco dziennik Majkiego. Tak naprawdę to z jego dziennika wiele się dowiedzieliśmy ... a co najważniejsze nauczyliśmy się murować ściany - może to brzmi nieprawdopodobnie ale tak było.

 

Mam nadzieję że wesele się udało.

 

pozdrawiam

Nadiaart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z dobrych stron prądu...będę mógł w końcu bezszelestnie włączyć czajnik.

Nawet jeszcze nie wiesz co masz!

Możesz zatargać na budowę jakąś starą lodówę: Mińsk czy inną i zakosztować schłodzonego złocistego trunku po wyczerpującej pracy.

Może nie stawia na nogi, ale pozwala zapomnieć jak bolą. :)

 

PS: Lody dla rodziny też się zmieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam nadzieję że coś podpowiedziałem....

kebab ..mniam.. mniam.... sory że nic nie było naszykowane ( znaczy było - piwo ) ale ... next time - to już sie postaramy o .. dzieci :wave: .. kwiaty, chleb i sól ;) no i .... "coś dla ochłody"

 

pozdro

NETbet'tyskl:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hej

współczucie z naszej strony w/s ręcznego zalewania wieńców i innych dziwadeł:) wiemy co czujesz łączymy się z tobą w zakwasach i innych bólach.

Apropos - nasze wieńce też atakowaliśmy ręcznie ,już nie wspomnę o zalewaniu schodów na klatce...

A tak na temat piwa- w Biedronce stonce jest promołszyn na Calsberga w butelce -2,19zł :):):)

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dej no chłopaki... bez przesady:Dda się robić...

 

GDZIE JEST TA BIDRONKA?????? u nas promocja obejmuje wafelki.... bronki w normalnej cenie

 

widziałem ostatnio UWAGA:

12 szt harnasia za 2 dychy! małe tesco...:lol2: ... to poszalałem

Takie biedrony są tylko w Zgierzu:)

Calsberg w butelce po 2,19zł nic tylko kupować

Ja w tygodniu nic nie działam na budowie,a poza tym skończył mi się piach .I tak sie zastanawiam-jak zamówie 30ton to wyjdzie taniej ale za chiny tego już nie przerobie.Jak kupie 6 ton -wyjdzie drogo ale za to nie bedzie mi zalegał. Wieczne rozterki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

spokojnie.. spokojnie... żyję...

 

brak aktualizacji dziennika podyktowany jest przerwą techniczną - czekamy na więźbę i cieśli:yes:

wiec co będę pisał: że plantuję i równam działkę?... że wziąłem sie za piony kan? że w dalszym ciągu odzyskuję dechy na dach? ... ee... nuda..

 

z ciśnieniem spox -wymieniłem bateryjki, zmieniłem miejsce pomiaru - będe żył! wiec będę dalej coś tam bazgrolił...

 

oswajam sie z myślą o dachu i jego deskowaniu... pewnie tam spędzę ze dwa miechy..

 

prąd na chacie juz podpięty... fajnie jest... mozna kawę sobie zrobić i nie obudzic połowy wioski o 6 rano generatorem :D

 

pozdro

NETbet'leń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Cieślom nie dowierzasz??? Jak my w półtora ludzia, znaczy się chłop i ja zrobiliśmy w cztery dni, to oni ile by ich tam nie było i nie laicy to opierdzielać siem bendom jak cztery dni chcą robić;)... dadzom rade!!!

 

Łatowaliśmy dwa dni... nie dechowaliśmy

 

Jak tak patrze na te Wasze zdjęcia to zupełnie jak u mnie... i stół na pustakach... i te rusztowania... ba nawet ten sam system zalewania betonóffff:D

 

Ps. zachodzę w głowę gdzieś Ty to ciśnienie mierzył, że takie ponadstatystyczne było:rolleyes:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...