Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cedryk bez tajemnic czyli jak wybudowaliśmy sami dom!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak czytam wasz dziennik to widzę że jesteście takimi wariatami jak my oczywiście w dobrym znaczeniu tego słowa pozdrawiam i podziwiam ,lubię ludzi za to co sobą reprezentują a nie za to kim są.

 

oj szacun ..szacun wielki... dla wariatów..

dlaczegoś siem nie zgłosił do konkursa?????

humus ręcznie....dach... ja pier@#$ .... ty to masz zacięcie..podziwiam "wyczyny" od samego początku... jesteś HARD CORE!!

 

pozdro

NETbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o wełnę to kiedyś sprawdzałem czy niepalna :D i co, i nie wyszło, ale może jakąś starą dorwałem :p styro palił się tylko po przyłożeniu ognia, potem tylko zdmuchnąć i gasnął...ale i tak na pewno wybrałbym wełnę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o wełnę to kiedyś sprawdzałem czy niepalna :D i co, i nie wyszło, ale może jakąś starą dorwałem :p styro palił się tylko po przyłożeniu ognia, potem tylko zdmuchnąć i gasnął...ale i tak na pewno wybrałbym wełnę :)

 

Mamy jeszcze trochę czasu... Jak znam Starego to zada pytanie na forum i może się dowie a jak nie to zadzwonimy do KB.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie jak również dla Twojej Żonki wielkie GRATULACJE, podziwiam za wytrwałość, samozaparcie i odwagę :) Oby wszystko poszło po Waszej myśli :)

Pozdrawiam serdecznie:)

 

Bardzo, bardzo dziękujemy :-)

Muszę przyznać że od dawna podglądam Twój dziennik. Piękny dom, wszystko tak przemyślane.... SUPER. :-)

 

Serdeczne dzięki i wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cedrykowa familia-głęboki ukłon dla Was!!!

gdyby nie konkurs marna szansa abym na Was trafiła a tak to teraz widzę co to oznacza wybudować/postawić samemu dom!

podziwiam Was niezmiernie za zapał ,za siłę, za wiedzę!

 

życzę dalszego samozaparcia i budowania bez problemów:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczorajszego kazania:

AMENT!

(tak mówiłam dziecięciem będąc).

Pozdrawiam

 

I jeszcze dziś dodaję (30 sierpnia)

Ale masz tyły....

Małżonce Twej pewnie też się podobało, że Cię tak obfotografowała!

No chyba, że "zdjełałeś" jakieś ustrojstwo (pomysłowy jesteś) co Ci takie foty strzela!!!

Edytowane przez Z-35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..takie "fajne" foty to ślubna trzaska...:cool:

 

chyba czas już podziękowac wszystkim za oddane głosy... DZIEKI!!!!

 

gdyby nie kasa, czas i strach które blokują pewnie szło by szybciej...pogoda tez nie jest łaskawa dla nas ... pada i pada...zaczynam wątpic czy zdążę z tym dachem...o kominie nie wspomnę...zostało jakieś 70m dachu...coraz wyżej....

 

przeraża mnie jedno miejsce... jeden cholerny metr...przejście przez kalenicę na samym końcu... poza obrysem domu... dechy to jeszcze spoko... ale wywinięcie i dobicie w tamtym miejscu papy do krokwi.... ehh.. mówię wam... słabo to widzę...

 

ale jak już to machnę... :cool:

 

pozdro i jeszcze raz wielkie dzięki za głosy.

NETbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...