Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cedryk bez tajemnic czyli jak wybudowaliśmy sami dom!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

z mysla o kalenicy siem oswajam... nawet czasem na nią spoglądam... dechami coraz wyżej jestem...

z kominem się pokłóciłem.. pierd!#$@ ... nie będe gadał z nim... przynajmniej na razie..

 

...a z tymi bronkami... eeh...kiedys coś naobiecywałem... i przerosło mnie...;)

trza pisac do redacyji coby ze 200 fot zamieściła... wtenczas starczy na wszystko...:cool:

 

ale by była impra!!

 

a tak na poważnie... to co zrobione to za mną...do zrobienia jeszcze trochę jest wiec nie ma co pękać... przecież to wszystko tez ludzie robią...wiec luzzz... damy radę !

 

..a jak nie - to ... to.. to nie nazywam sie NETbet :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie gapa :-x

Dopiero dzisiaj znalazłam linka do ankiety i oczywiście niezwłocznie zagłosowałam , lepiej późno niż wcale czy cuś :razz:.

W przeciwieństwie do ogólnokrajowych wyborów nie miałam cienia wątpliwości , kto jest moim faworytem :lol:

Super sobie radzicie !! Ale żonkę to masz "pierwszorzędną" pogratulować .

Trzymam za was mocno kciuki

No i życzę publikacji przynajmniej 1000 zdjęciuf ( co by jeszcze na imprę forumową starczyło :oops::-P)

 

pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..żonka jak żonka - rzecz nabyta na zasadzie podchodów :grin: ... mi też siem podoba - ba , nawet bardzo

 

..taaa.. zdjęcia.. ilość.. tylko że to ma byc dodatek a nie książka o karkołomnych wyczynach przy budowie domu jednego wariata i jednej wariatki

 

podziękował ... ukłonił sie ... i ...

 

znikł.

( a tak naprawdę polazł na piwo )

pozdro

NETbet'czarymary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość so**l

Netbet , nie dość,że pracowity jesteś to jeszcze serce masz dobre- sarenki będziesz dokarmiał. Szacun wielki!

W ogóle fajni z Was ludzie. Trzymam kciuki za budowę. Zaglądam co dzień zobaczyć co się u Was dzieje :) Nudno jak nic nie piszecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( wróciłem z piffka )

 

"...a usz la la la mam dwie lewe ręce..a sz la la la nie ma pieniędzy...a usz la la la sialala niema ochoty... wziąć sie do roboty!!

 

sarenki to ja widuję od dłuższego czasu... tylko brakło refleksu na zdjęcia...

 

staramy sie pisać w miarę postępów .. znaczy jak znuff poczuję władze w łapach - robię, jak moc mnie opuszcza - ketonal :cool: i tak w kółko..:)

i wiecie co...

 

 

...wpadłem tylko po gitarę....

 

"...a uś sialala... mam dwie lewe ręce...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-

 

Z tym dokarmianiem to bym się wstrzymała i spytała kogoś kto się zna na zwierzach .......bo jeśli przeżyły do tej pory b e z dokarmiania to znaczy , że mają wystarczające ilości pożywienia.

 

..a tym dokarmianiem przemyślałem temat...

 

... a jak postawię ten paśnik... jak zaczne dokarmiać... jak kiedyś zapomnę dosypać siana... i przyjdzie głodny, przyzwyczajony zwierz .... i co?? że niby jak - nie ma żarcia?? z nerwów może mi choinki operdzielić ...

 

... a jak dzieciok zapragnie bliższego luka na dzikiego zwierza przy kolacji? a jak zwierz siem wnerwi bo też ma dziecioki ....

 

... a jak będzie u nas impra ... tańce hulańce z czwartku na wtorek ... co ce zwierz pomyśli??

 

... a jak wpandą jaki ?

 

 

 

chyba dam spokój z tym "leśniczowaniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... cóż... nie napisze nic nowego... trafiłam przypadkiem przez ankiete... ale juz mi nie zginiecie :D zawsze strasznie ciekawie się otwiera Wasz dziennik...

 

ostatnio otwierałam z pytaniem w głowie: przelazł przez szczyt dachu czy nie.... i co? no czytam, że tak :lol:

 

gratulacje .... odwagi, samozaparcia i wiedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

sledze wasz dziennik od początku i wstyd bo dopiero teraz w koncu pisze :) jestem pod ogromnym wrażeniem waszego domku że sami go budujecie !!! trzymam mocno kciuki za waszą budowę !!! oby tak dalej !!:):) pozdrawiam

 

oj trzymaj kciuki... trzymaj... każda zdrowaśka w intencyji NET'dachu mile widziana

 

miałem nawet rąbnąć tacę niedzielna ze koscioła na zbożny cel - betoniarę... ale kończe już z murowaniem ... wiec...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja teraz oryyyginalna będę ,wielki szacun i moc podziwu za poczynania wasze ,przeleciałam cały dziennik i wciąrz nie dowierzam, trzymam mocno kciukasy za pozytywnie zakręcone wariaty, to jest prawdziwe budowanie a nie jakies wyścigi kto w ile dom wybudowal.Nie sztuka mieć moc kasy i 12 architektów, a potem urządzać jakieś przechwałki

super ludziska z was

oczywiście zagłosowałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...