Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cedryk bez tajemnic czyli jak wybudowaliśmy sami dom!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no.... ktos próbuje wmówić nam chorobę... wirusy jakieś.....

 

ja to jedynie zryty garnek mam... ale to nie od wirusów.... a od piwska i szkockiej...:cool:

 

aaaaa!!!!!

 

Nadiaart jest zdrowa!!!! jej wirus nie dotknął, czyli ... w całej badzie "zainfekowanej" ostała siem ostoja Matka Dyrretorka...:lol2::lol2::lol2:

 

Boże chroń Matke Dyrretorkę!!!! i dzieci jej!!!

 

o co kaman???

 

NETbet'epidemia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Jak już i pisałem i mówiłem osobiście, wielki szacun ...

Odniosę sie do dwóch rzeczy :

z Matką Dyrettorką brałem już z pińcet rozwodów...i pińcet zaślubin

 

Oby zawsze, nawet jeśli będą ( będą ... ;) ) to liczba rozwodów równała się liczbie zaślubin ;)

 

I też jesteś widzę zadowolony z wirusa dizajnu ... ? ;)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no.... ktos próbuje wmówić nam chorobę... wirusy jakieś.....

 

ja to jedynie zryty garnek mam... ale to nie od wirusów.... a od piwska i szkockiej...:cool:

 

aaaaa!!!!!

 

Nadiaart jest zdrowa!!!! jej wirus nie dotknął, czyli ... w całej badzie "zainfekowanej" ostała siem ostoja Matka Dyrretorka...:lol2::lol2::lol2:

 

Boże chroń Matke Dyrretorkę!!!! i dzieci jej!!!

 

o co kaman???

 

NETbet'epidemia

 

 

No i masz za swoje ......:lol2::lol2::lol2: Trzeba było tyle pyskować? :yes::lol2::lol2::lol2:

 

Już dawno Ci to mówiłam - na moje wyszło:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampki co pierwsze pokazałeś, prawie identyczne mamy w jednej z łazienek. Lepsze są jednak te na zewnątrz - tak mi sie wydaje. Na taką trzeba wyrąbać sporą dziurę w gk, ma ona dużą "puszkę" ochronną, więc potrzebuje dziurę w wełnie.

Dodatkowo, jak zmieni Ci sie wizja po x latach, to po takiej zewnętrznej tylko szpachlujesz dziury po kołkach i nie ma śladu, a po takiej, to chyba wymiana całego sufitu , bo łatanie kawałkiem GK wyciętej dziury to chyba słabe jest ...

 

pozdro, majki

 

PS. Zaczynam gadać sam do siebie w Twoich komentach ;)

Edytowane przez majki
monolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..nie no Majki .. nie przesadzaj... czasem ktos tu zagląda..

 

... ja wiem że może to nie jest piotrkowska czy super klub dyskusyjny, ale monologi tez są poczytne ...:cool:

 

z drugiej strony ile można piać z zachwytu nad jednym samorobem... zaczyna to byc juz oklepany temat..

z tej samej strony - drugiej - co nowego można wnieść do kommnentów gdzie w dzienniku tylko cegły... zaprawa.. dechy.. papa... gwoździory ... a wszystko to opisuje jakaś pijanica naćpana ketonalem..:D

 

..z tym oświetleniem to była "letka" prowokacja.. chciałem sprawdzić co sie teraz " nosi" i jest "trendii"

z promedytacją pokazałem kilka lampkuff poniżej.... 20-25 ojro... i nie chińczaków!!

mogłem pokazać lampę za sześć stów ojro - wtedy był by szał ....o choćby taką:

 

http://img708.imageshack.us/img708/741/rysunek1z.jpg

 

 

ale cenne Twe uwagi biorę do łba!

 

pozdro i thx

NETbet

 

p.s.

ty gadasz do siebie wirtulanie a ja od dwóch lat toczę debaty o najważniejsze sprawy w państwie z pustakami i cegłami na budowie - i .. najgorsze jest to że zaczynamy się dogadywać ( nie mam radia!!! ):bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpoplaw.....WIELKIE DZIEKI!!:yes:

 

.. a tą samozaładowczą kozą .... jezdem zainteresowan i budżet to zniesie.... a jak nie - wystąpię z APELEM DO SPONSORÓW!!

 

... z tym ochlajem to .... mówisz i masz.... ja tam wiem że pewne rzeczy wymagają promilka i nijak sie tego nie da logicznie wytłumaczyć

 

... temat przewodni.....wielkość

...

...

...

...

..

może ...

...

...

kto ma cięższy młotek?

 

.. tak czy siak - zapowiada sie taneczny wieczorek z czwartku na wtorek:D

 

dzieki

NETbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty gadasz do siebie wirtulanie a ja od dwóch lat toczę debaty o najważniejsze sprawy w państwie z pustakami i cegłami na budowie - i .. najgorsze jest to że zaczynamy się dogadywać ( nie mam radia!!! ):bash:

 

Uwierz mi, że nie tylko Ty gadasz do pustaków i cegieł. Nie tylko Ty .... ;)

 

pozdrawiam, majki

 

PS. mam długie wiertło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z tym doradztwem to się Pan śmieje, czy faktycznie fachowcy coś poradzili.

Ja w okolicy mam takich, że jak się ich człowiek o coś spyta to zaraz ze nie będą robić, bo ich podpatruje itp.

Widzę , że szuka Pan oświetlenia - polecam sklep http://design.org.pl (sklep), jak i stronę http://hlt.pl(ta druga to tylko współpraca z firmami)

Mają dość duży wybór oświetlenia.

Edytowane przez renata_i_piotr
linki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym doradztwem to się Pan śmieje, czy faktycznie fachowcy coś poradzili.

Ja w okolicy mam takich, że jak się ich człowiek o coś spyta to zaraz ze nie będą robić, bo ich podpatruje itp.

...wcale sie nie śmieję... naprawdę moge liczyc na podpowiedzi "zewsząd":yes:

 

jest duzo ludzi których na forum nie widać... speców w wielu dziedzinach którzy odpowiedzieli na mój apel.. za co jestem WSZYSTKIM bardzo wdzięczny, bo mam świadomośc iż opowiadanie na moje "trudne" pytania zabiera każdemu czas... który mógłby przeznaczyć ......choćby na bronka:D

 

NETbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, niebywałe, fantastyczne. Przeczytałem cały dziennik w 3 godziny. Czyta się jak znakomitą powieść a wrażenia... Na razie sam jestem pod takim wrażeniem że ciężko coś napisać.

 

To co robicie jest fenomenalne. Jesteście KIMŚ!!! Respect!

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...