Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cedryk bez tajemnic czyli jak wybudowaliśmy sami dom!!!


Recommended Posts

Netbet dzięki za wasz dziennik!!! Od dawna chodzi mi po głowie samodzielna budowa (no może nie aż tak bardzo jak Wasza) ale dużo chcę zrobić sama, napewno stan 0, mury może mi zrobi kuzyn który z tego żyje, materiały od drugiego kuzyna który ma skład budowlany(????), do więdźby cieśla, ile tylko da radę samemu-choćby przez 5 lat. Wasza historia upewnia mnie że nie zwariowałam. Dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jeszcze jedna drobna prośba. Czy będzie można odwiedzić Waszą budowę i osobiście z Wami porozmawiać kiedyś tam może za pół roku może za rok???? Mieszkam niedaleko od Waszego domku i budować też planuję o rzut beretem. Pozdrawiam. DA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jarek ( mogłeś się bardziej upaprać do tego zdjęcia z piłą ) ...

 

Panie Kolego... to zdjęcie to były same pocżątki. Trochę późno odkryłem ten twój komentarz, bo specjalnie mogłem się sfotografować w tych spodenkach w ich obecnym stanie. Po odwaleniu w nich wszystkich instalacji, wysmarowaniu całego parteru dysperbitem, położeniu kilkunastu rolek papy termozgrzewalnej. Tylko, szczerze mówiąc, nie wiem, czy odważyłbym się jeszcze je założyć na siebie i już zupełnie nie wiem, czy publikowanie ich fotografii w stanie obecnym nie byłoby już grubym pogwałceniem norm zwyczajowych.

Tyle napisze, że tamtych spodenek już nie używam, leżą porzucone w bezładzie na posadzce i pająki odstraszają.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak na początku nie byłem przekonany to tego "kolorka" .... tak teraz jestem winien dużą flachęęę Matce Dyrettore że mnie wciągnęła w spisek " złoty dąb"

 

JEST ZAJEBISTY..... znaczy ... ładny..elegancki... neutralny.... czyli krótko GIT!!:D

 

 

Chciałbym tylko nadmienić skromnie, ze nie tylko od Matki Dyrettore słyszałeś ten spisek :p

Cóż więcej powiedzieć : a nie mówiłem ! :) :) :)

 

pozrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę że dużo tu Nas SAMO BUDUJĄCYCH to nic strasznego sama radość a teraz jak siedzimy w wykończonym domku to czlowiek zapomina jak nieraz bylo ciężko teraz planujemy ogrodzić dzialke i posadzic coś tam na wiosne hi hi nie widzę zdjęć więc nie mogę nic napisać ale życzę Wam wszystkim duuuużo cierpliwości i to wystarczy przy budowaniu domu pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patyczek przechodzi proces certyfikacji ... trwają prace laboratoryjne:D:D

 

za to zdjęcie pewnie mnie elektrycy powieszą na suchej gałęzi...

 

..śpieszę z wyjaśnieniami : ... to na chwilę... zara poprawię ( czyli pewnie zara na wiosne :cool:)

 

pozdro

NETbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADorota

 

nie ma za co... ot tam takie bazgrolenie...

 

na budowe zawsze możesz wpaść.... cennik biletów znasz:D zawsze wszyscy mile widziani...

czy przewodnika tez kcesz wykupić ?? czy tylko samo zwiedzanie??:D:D:D;)

 

pozdro

NETbet'kustosz

 

taaaa Netbet, Ty sobie TYLKO bazgrolisz, a mi mąż szaleje!

stwierdził, że jak Wy daliście rade to i my damy...

do tej pory byłam pewna, że... żartuje, ale coś widze, że chyba jednak NIE :x

tak podejrzewam, bo ostatnio nakryłam go jak cichaczem w piwnicy na drutach robił;)

o: klik

oczywiście to wszystko dzięki Twojemu "ot takiemu bazgroleniu" ;P

zarażacie;)

 

A tak w ogóle to WITAMY!:)))

Wasz dziennik doooobrze znamy,

(ale się nie ujawniamy)

od hen czasu czytamy,

szanujemy, gratulujemy,

podziwiamy

i kciuki za Was trzymamy!

 

:-)

a może i z wizytą się zapowiadamy???:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozacka elektryka:D Sam tak sprawdzałem przewody elektryczne u siebie jak montowałem gniazda. W jednym gniazdu 6 przewodów i weś tu znajdź faze jak wszystkie są brązowe.Podłączyło się pod faze jeden przewód i oznaczało który jest który. Stare dobre czasy:stereo:

 

Kultowa koza:) Uważaj żeby nie rozgrzać jej do czerwoności, bo będzie koza z piekła rodem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory byłam pewna, że... żartuje, ale coś widze, że chyba jednak NIE :x

tak podejrzewam, bo ostatnio nakryłam go jak cichaczem w piwnicy na drutach robił;)

pięknie wychodzi mu to szydełkowanie:D !

 

oczywiście to wszystko dzięki Twojemu "ot takiemu bazgroleniu" ;P
..jeżeli to moje "bazgrolenie" motywuje ludzi - to dziennik osiągnął swój cel.

 

można?? MOŻNA!!

nie święci gary lepią ....

 

fajnie że sie podoba...

 

pozdro

NETbet'bazgroł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Deeenooo... fakt - przebiłes nas... Twoje są bardziej "windowe" ( cholera - słabo szukałem )

 

...jak zrobi sie ciepło to ...to możesz coś przegapić....:yes:;);) cos tam na naszej łódzkiej "ktoś' gada o imprezie...:D:D

 

"zaczytuj" siem dalej...a ja postaram siem "sprostać" oczekiwaniom "czytaczy" .... coby mieli o czym gadać jeszcze przez dłuuuuugie lata..:D

 

miej jednak baczenie na iż wejścia na tą posesję broni automat wrzutowy przyjmujący "czteropaki" :cool: ( o "przewodnikach" to już było ) :cool::cool:

 

pozdro

NETbet'przewodnik_swojego_psa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netbet,

co znaczy izolowanie poddasza?

My dowiedzieliśmy się, że NIE WOLNO ocieplać stropu, poddasza dopóki nie zakończy się wszystkich prac mokrych w domu (tynki, wylewki) bo woda wchodzi w wełnę.

Dlatego pytam czy Ty izolujesz czy ocieplasz.

To taki koleżeński wtręt - wybacz - mam na myśli dobro procesu technologicznego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...