Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A co to jest ten czerwony prostokąt na łóżku w master bedroom ?

prawdopodobnie chodzi Ci o moje łozko małzenskie - wiem- troche male wyszlo, ale co mi tam, w akademiku sypialo sie na dziewiecdziesiatkach tapczanikach i bylo przyjemnie.

Ide teraz poczytac do Was i sprawdzic Wasze postępy

A, bo ono będzie po przeciwnej stronie stało niż w projekcie - kumam :D

U mnie postępów brak :cry: dawno nie byłam, ale jutro jadę na budowę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się i podoba do tej pory.Zawsze chciałam mieć dom parterowy.jak się mówi o kosztach budowy parterówki - zawsze więcej się wyda na dach i fundamenty - w stosunku do domu z uzytkowym poddaszem.No bo wiadomo , że parterówki sa bardziej rozłożyste.Za to odpada koszt pełnoprawnego stropu i schodów.

A w Z77 jest wszystko - i duży fundament i duży dach i strop i schody.Nie chcieliśmy , żeby nas ta mnogość atrakcji zjadła finansowo :( , zdecydowaliśmy się na partrówkę bez żadnej górki i nie żałujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda , że schody dodają urody domowi , ale ja już się na biegałam.Mieszkałam z rodzicami w szeregowym domku.A w starych szeregowcach wąsko , za to kilka kondygnacji.jak się czegoś zapomniało można było się wściec.A teraz mamy mieszkanie na IIp bez windy - tachanie wózka z maluchem i siat z zakupami zaimpregnowało mnie na schody :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszko

 

już wiem że lubię Cię czytać.

 

najbardziej spodobał mi się sralon :wink: :lol: :lol: :lol:

 

parterówka to jest to. schody są śliczne ale jak się coś zapomni i zostawi na górze to kaplica. nikomu się nie chce po to iść.

 

u nas odpadała całkowicie więc przynajmniej jeden dylemat miałam z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszko

 

już wiem że lubię Cię czytać.

 

najbardziej spodobał mi się sralon :wink: :lol: :lol: :lol:

 

parterówka to jest to. schody są śliczne ale jak się coś zapomni i zostawi na górze to kaplica. nikomu się nie chce po to iść.

 

u nas odpadała całkowicie więc przynajmniej jeden dylemat miałam z głowy

 

Taa mnie też sralon rozłożył :lol: :lol: Aż się boję pytać o nazwy innych pomieszczeń w domu ..tych noo takich intymnych bardziej :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeee - fajny domek - podoba mi się :) Mój nastepny tez będzie parterowy :)

Kochana Ty już o następnym myślisz? :wink:

 

Oczywiście - parterówka, jakies 180 mkw, na działce co najmniej 2 ha z lasem . Będzie basen :) I ma być 30 km od W-wy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...