Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość justyna_m
A może tak :

 

na czerwono drzwi - najpierw przesuwne do garderoby , potem przesuwne albo normalne do łazienki.Pom.Gospodarcze przeniesione do dawnej garderoby - sąsiaduje z kibelkiem , mozna pokombinować z piecem .

 

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/3fb1e9a47511e038081a7995521413d1,10,19,0.jpg

 

rozwiązanie fajne ale komin trzeba wówczas przestawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka , a dopuszczasz opcję przejścia przez łazienkę do garderoby? tak sobie dumałam nad Twoimi ściankami....jak dla mnie za dużo masz drzwi w tej sypialni i strasznie porozrzucane :-?

 

no wlasnie lepsza jest wersja przez garderobe do łazienki niz na odwórt, bo jak ktos sie zamknie w lazience to juz koniec - do szafy nie dojde.

Dobrosia a widzialas moje wypocinki na stronie bodajze 33?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak :

 

na czerwono drzwi - najpierw przesuwne do garderoby , potem przesuwne albo normalne do łazienki.Pom.Gospodarcze przeniesione do dawnej garderoby - sąsiaduje z kibelkiem , mozna pokombinować z piecem .

 

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/3fb1e9a47511e038081a7995521413d1,10,19,0.jpg

alez ze mnie gupia baba. przeciez juz tak kiedys dumałam jak to zrobic gdyby pomieszczenia zamienic. Przeciez zadna filozofia wstawic okno do tego schowka przy garazu i tam zrobic łazienke. Tylko wtedy okno wychodzi na czystą polnoc i na sąsiadke. No ale warto przemyslec. Dzieki Dobrochno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy okno wychodzi na czystą polnoc i na sąsiadke. No ale warto przemyslec.

 

"wychodzi na czystą północ i na" SĄSIADA.

 

Perspektywicznie myślimy, perspektywicznie...

 

ewwntualnie może być tak:

 

"wychodzi na czystą" - koniec zdania, i wszyscy zainteresowani są zadowoleni - kto nie chciałby okna, które wychodzi na czystą za każdym otwarciem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak :

 

na czerwono drzwi - najpierw przesuwne do garderoby , potem przesuwne albo normalne do łazienki.Pom.Gospodarcze przeniesione do dawnej garderoby - sąsiaduje z kibelkiem , mozna pokombinować z piecem .

 

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/3fb1e9a47511e038081a7995521413d1,10,19,0.jpg

alez ze mnie gupia baba. przeciez juz tak kiedys dumałam jak to zrobic gdyby pomieszczenia zamienic. Przeciez zadna filozofia wstawic okno do tego schowka przy garazu i tam zrobic łazienke. Tylko wtedy okno wychodzi na czystą polnoc i na sąsiadke. No ale warto przemyslec. Dzieki Dobrochno

 

No bo najpierw kombinowałam jak kon po góre,żeby łazienki ne ruszyć , a potem wymazałam wszystko ze srodka i pojezdziłam sciankami.

Widziałam tamte wizualki , ale dalej mi cos tam nie pasi.Za bardzo to wszystko połamane dla mnie.

Ale grunt zeby Wam pasowało :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy okno wychodzi na czystą polnoc i na sąsiadke. No ale warto przemyslec.

 

"wychodzi na czystą północ i na" SĄSIADA.

 

Perspektywicznie myślimy, perspektywicznie...

 

ewwntualnie może być tak:

 

"wychodzi na czystą" - koniec zdania, i wszyscy zainteresowani są zadowoleni - kto nie chciałby okna, które wychodzi na czystą za każdym otwarciem...

no tak a to za kazdym razem jakby sie czysta otwierała to niedługo by mnie zbieralo na wymioty jakbym patrzyla na to okno. Plus taki, ze chociaz kibel blisko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justysia z kominem problemu nie bedzie chyba? nie ma go jeszcze, a jak sie przesunie to mu tylko lepiej zrobi bo bedzie mogł byc wyzszy i blizej kalenicy. Jak jestescie na etapie pieców to mozecie powiedziec jakie są wymagania do kominów spalinowych? Wyobrazam sobie, ze montuje sie w nich jakis wyciąg mechaniczny zeby zapewnic ciągły odpływ/napływ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...