Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sorki mam nadzieję że się bardzo na imprezę nie spóźniłam? :oops:

http://www.hotel-guide.it/easy2web/upload/images/1182415016Meranflora_Orchidee.jpg

 

Mi się podoba druga wersja - ta z drzwiami pod kątem wygląda dziwnie, a ja jestem zwolenniczką prostych form :)

I już Ci zazdroszczę garderoby przed łazienką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i goooood, bo moj mąz juz kreci oczami, a mi sie nie chce na to patrzec. Tak wiec accepted. Duzo zyskow z tym ustawieniem jest:

pomieszczenie w garazu odzyskane na graty, piec przeniesiony do chalupy do kibla, lazienka i garderoba stanowią całosc, znikają kolejne drzwi w sypialni...

och jak ja Was kocham moje panie Architektki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i goooood, bo moj mąz juz kreci oczami, a mi sie nie chce na to patrzec. Tak wiec accepted. Duzo zyskow z tym ustawieniem jest:

pomieszczenie w garazu odzyskane na graty, piec przeniesiony do chalupy do kibla, lazienka i garderoba stanowią całosc, znikają kolejne drzwi w sypialni...

och jak ja Was kocham moje panie Architektki!

 

Mysza do jakiego kibla piec??? Do tego małego gościnnego? Nie rób tego! Nie przenoś pieca do domu... Masz ogromne pomieszczenie gospodarczo-techniczne przy garażu i zmieści Ci się tam i piec półki na graty... chyba, że ja czego nie rozumiem :oops: Wklej tą wersję ostateczną, bo pogubiłam się sraszniście... A może wpadniesz do mnie w niedzielę? Wracam jutro, a właściwie już dzisiaj... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jej i znowu mi namieszali. czegoz to piec nie w domu. Musze sie poradzic Mayland, moze wymysli optymalne rozwiązanie. rety, ja sie boje wrzucac graty do pieca.boje sie taz stawiac piec w chałupie.

Rasiu dzieki za zaproszenie, jesli mała bedzie zdrowa to baaardzo chetnie. A wy nie bedziecie zmeczeni po wczasach? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza, ja to się już pogubiłam ... to w czym ja mam w końcu doradzać?? Nie jestem na bieżąco :oops:

 

Kochana Laleczko na Koniku, a w czym Ty sie pogubiłas? Ja prosilam zebys mi tylko troszke poradzila, ze moze masz jakis swietny pomysl, bo ja kombinatorka jestem i mieszam z tymi scianami az bede pewna ze wszystko jest dokladnie tak jak chce. To co, wiesz jak bys Ty ten aneks sypialny zrobila? Podoba Ci sie któras wersja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...