Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Jakie odwiedziny? Ktoś się bawił za moimi pleckami? :cry: :lol:

Dorcia Ty mi ciągle wiszisz odwiedziny. Ide do Ciebie zobaczyc, co ciekawego nawybierałas. A jak Ci sie Rasiowe okna podobają tak btw?

Bardzo - alu są super, takie gładkie, jednolite, porządne, masywne, idealnie kanciaste :lol: Muszę dać swoje do wyceny gościom od Rasi - może nie wyjdzie dużo drożej niż drewniane? :roll:

 

A Stary nadal milczy.... Tobie wysłał już ofertę?

A tak BTW możesz mi dać namiary na tego Starego u którego robisz wycenę okien ?

 

Lidszu ja jutro bede sie widziala z tym panem Pawłem od Rasi i jej okien. Moze masz ochote spotkac sie z nami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

4 dni

 

Wysłałam dach do wyceny,

Wysłałam okna do wyceny

 

Jutro mam spotkanie z panem co robi najpiekniejsze okna na swiecie. Ciekawe czy osiągalne choc troche dla mnie, oby.

 

Nie wiem co jeszcze. Jestem spięta, za malo przygotowana zeby zaczynac, a moje zadanie za dużo dla mnie znaczy. Chce sobie zrobic fajny dom. Zeby byl przemyślany i funkcjonalny i neutralny. Boje się, ze cos spapram :oops:

 

Dzielna Mysza!!! :D

 

Dom będzie fajny, bo z Mysią Dusz/ią w każdej cegiełce... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lidszu wiesz jak z cenami jest :roll: cena zależy od terenu i tak dalej mnie wyszło po 3,54 za bloczek brutto z dowozem i rozładunkiem wykonawca mówił że super bloczki są od tego producenta wiec wziełam ale ile mają zdrożeć to już nie pytałam wziełam sie za to bo wszędzie na forum krzyczeli że cement od lutego w górę no i wychodzi że prawdę mówili :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu ja jutro bede sie widziala z tym panem Pawłem od Rasi i jej okien. Moze masz ochote spotkac sie z nami?

To Ty też myślisz o alu???

 

Mysia coś Ci się popier-teges w podpisie - za długi? Wiesz że można skrócić link na http://www.tinyurl.pl na przykład? ;)

dzieki Dorciu. Popierniczyłam kod, nawias zle stawiając, ale juz jest dobrze.

No mysle o alu mysle. o czym ja nie mysle i co mi sie jeszcze nie popierniczylo :). Niech sie juz ta budowa zacznie. W działaniu idzie mi lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po obejrzeniu okien raśki zadecydowałam za Małża i za siebie ,że okna będa alu.Moge nie dać na dach swojego wymarzonego tegalita , jak nas na obie rzeczy nie będzie stać...doszłam do wniosku,że jednak przez okno będę patrzyła częściej niż na dach , więc nie chcę sobie potem w brodę pluć z każym lookiem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrosia prawde Ci powie. Tak to jest mysl. Najwyzej kupie tanszą dachowke, no chyba ze mnie cena caaaaałkiem przerosnie to nie podskocze. Za krótkie nóżki mam. Albo zlikwiduje czesc okien ;)

 

Dobrosia prawdę powie , bo kłamac nie umie :oops: :oops: , a to się czasem oj przydaje :wink:

Myślisz że to kwestia imienia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrosia prawde Ci powie. Tak to jest mysl. Najwyzej kupie tanszą dachowke, no chyba ze mnie cena caaaaałkiem przerosnie to nie podskocze. Za krótkie nóżki mam. Albo zlikwiduje czesc okien ;)

 

Dobrosia prawdę powie , bo kłamac nie umie :oops: :oops: , a to się czasem oj przydaje :wink:

 

e tam, ja tez wale prosto z mostu a potem dostaje po plecach, ale juz sie przyzwyczailam przez te 30 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...