Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Dobrosia prawde Ci powie. Tak to jest mysl. Najwyzej kupie tanszą dachowke, no chyba ze mnie cena caaaaałkiem przerosnie to nie podskocze. Za krótkie nóżki mam. Albo zlikwiduje czesc okien ;)

 

Dobrosia prawdę powie , bo kłamac nie umie :oops: :oops: , a to się czasem oj przydaje :wink:

Myślisz że to kwestia imienia? :)

 

O tym nie pomyslałam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobrosia prawde Ci powie. Tak to jest mysl. Najwyzej kupie tanszą dachowke, no chyba ze mnie cena caaaaałkiem przerosnie to nie podskocze. Za krótkie nóżki mam. Albo zlikwiduje czesc okien ;)

 

Dobrosia prawdę powie , bo kłamac nie umie :oops: :oops: , a to się czasem oj przydaje :wink:

 

e tam, ja tez wale prosto z mostu a potem dostaje po plecach, ale juz sie przyzwyczailam przez te 30 lat

30?!?!?! Pi.rdolisz? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrosia prawde Ci powie. Tak to jest mysl. Najwyzej kupie tanszą dachowke, no chyba ze mnie cena caaaaałkiem przerosnie to nie podskocze. Za krótkie nóżki mam. Albo zlikwiduje czesc okien ;)

 

Dobrosia prawdę powie , bo kłamac nie umie :oops: :oops: , a to się czasem oj przydaje :wink:

 

e tam, ja tez wale prosto z mostu a potem dostaje po plecach, ale juz sie przyzwyczailam przez te 30 lat

30?!?!?! Pi.rdolisz? :o

a przepraszam, zapomniałam po raz kolejny skonczylam 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszo, ja to lubię proste rozwiązania i z doświadczenia pewnego ... chociaż nie własnego, jeno przyjaciół ... wiem, że takowe są najlepsze i to rozwiązanie

 

http://lh6.ggpht.com/_81jLH965IWA/SYNgWwZ7q5I/AAAAAAAABtw/S2ZKvy_rAes/s512/anks2.JPG

 

mi osobiście podoba się najbardziej. Proste, bez niepotrzebnych udziwnień i kombinacji. Ściany pod skosem są trudne do zaaranżowania i niezbyt ustawne, zajmują niepotrzebnie miejsce i w pewnym momencie robią galimatias i chaos we wnętrzach. W samym pomieszczeniu możesz cudować ustawieniami mebli, ale co do ścian ... ja jednak postawiłabym na tradycję!!!

 

Ot i się wymądrzyłam, przepraszam, że tak późno, ale miałam parę rzeczy do zrobienia.

 

Miłego następnego dnia życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że zgadzam się z przedmówczynią... Myśmy też przechodzili fazę kombinowania ze ścianami w sypialni ;) i wymyśliliśmy pod kątem, ale potem jednak postanowiliśmy wyprostować i jesteśmy zadowoleni. Może mniej oryginalnie to wygląda, ale dla mnie ściany pod skosem są nie tylko problematyczne, ale też muszą pasować do całości - jeśli jest ich w domu więcej, to co innego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste rozwiązania

 

 

Proste rozwiązania są najlepsze! a jak proste rozwiązania, to i ściany proste i kąty też proste ;)

 

Tylko mam jedno pytanie - czemu w łazienkach (ich aranżacjach przynajmniej) tak często pojawiają się dwie umywalki ???

 

ano pojawiają sie dwie umywalki, ale w rzeczywistosci bedzie jedna a ta druga symuluje ze blat ma byc duuzy przy umywalce ;)

Dzieki za namiary raz jeszcze Grzeszku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

Widzę Myszko, że wersja która mi się równiez podobała jak na razie wygrywa.

 

Okna aluminiowe są świetne my nie mamy ich ze względu na ich koszt. Ale jak macie fundusze to bierzcie aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...