Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Gość justyna_m
Widzę Myszko, że wersja która mi się równiez podobała jak na razie wygrywa.

 

Okna aluminiowe są świetne my nie mamy ich ze względu na ich koszt. Ale jak macie fundusze to bierzcie aluminium.

a robiliscie wyceny w aluminium?

 

 

wyszło prawie 3x drożej od PCV :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Myszko, co z tym domkiem?

Nie wczytałam się zbytnio co i jak, bo nie mam kiedy, mała spi mi po 20 minut i marudzi :roll:

kolejny dzień z rzędu, tak myślę, że ząbki pójdą :roll:

 

 

Dawidek też miał takie przejścia z ząbkami :cry: :cry:

 

Chodzi mi o to, czy oglądaliście z mężem te domki, czy zostajesz przy tym, co masz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Myszko, że wersja która mi się równiez podobała jak na razie wygrywa.

 

Okna aluminiowe są świetne my nie mamy ich ze względu na ich koszt. Ale jak macie fundusze to bierzcie aluminium.

a robiliscie wyceny w aluminium?

 

 

wyszło prawie 3x drożej od PCV :roll: :roll: :roll:

to bardzo dużo :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
Widzę Myszko, że wersja która mi się równiez podobała jak na razie wygrywa.

 

Okna aluminiowe są świetne my nie mamy ich ze względu na ich koszt. Ale jak macie fundusze to bierzcie aluminium.

a robiliscie wyceny w aluminium?

 

 

wyszło prawie 3x drożej od PCV :roll: :roll: :roll:

to bardzo dużo :o :roll:

 

ale nie sugerujcie się tym ... może u Was jest więcej producentów i cena bedzie nizsza!!! musicie koniecznie popytać. I pamiętajcie róbcie wycene na ciepłym aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U rasi te okna wyglądają po prostu bosko ale nie wiem czy w Z77 też będą tak wyglądać, jednak jeśli widziałaś je na żywo to pewnie jakąś wizje już masz i jak chcesz je wstawić to znaczy że powinno fajnie wyglądać :) Tylko jestem ciekawa tej ceny, czy faktycznie są one takie drogie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Myszko, co z tym domkiem?

Nie wczytałam się zbytnio co i jak, bo nie mam kiedy, mała spi mi po 20 minut i marudzi :roll:

kolejny dzień z rzędu, tak myślę, że ząbki pójdą :roll:

 

 

Dawidek też miał takie przejścia z ząbkami :cry: :cry:

 

Chodzi mi o to, czy oglądaliście z mężem te domki, czy zostajesz przy tym, co masz :wink:

 

biedna Nadusia. Dzieciaczki mają przechlapane od malenkosci.

 

Mysmy zdecydowali ze zostajemy przy tym co mamy, a raczej czego jeszcze nie mamy ;). Tak zamierzamy sie budowac. Klapki na oczy i do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałaś gdzieś takie okienka na żywo ?

no wlasnie widzialam. Sa boskie boskie boskie. proste, gladziudkie cichutkie i szarutkie

 

8) :D :D :D

 

Ty sie tak nie ciesz, zeby ci sie te okna nie rozeschły ;)

 

3 razy drozej - oglaszam bankructwo i jeszcze tegalit na czapke. no nic, najwyzej tynków nie zrobimy i całej reszty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałaś gdzieś takie okienka na żywo ?

no wlasnie widzialam. Sa boskie boskie boskie. proste, gladziudkie cichutkie i szarutkie

 

8) :D :D :D

 

Ty sie tak nie ciesz, zeby ci sie te okna nie rozeschły ;)

 

3 razy drozej - oglaszam bankructwo i jeszcze tegalit na czapke. no nic, najwyzej tynków nie zrobimy i całej reszty ;)

Myszko , kupisz okna i styka, nic więcej nie potrzeba http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz okna piekne, ale juz mam zasiane ziarenko ze moze nie beda pasowac do tej mojej stajenki, ktora coraz mniej mi sie podoba. architekt w ostatecznym projekcie wrysowal mi tyle "sztywnych" scian, ze teraz nie mam jak pokombinowac. W dodatku przypuszczam, ze sufit mi zrobil jednak na 2.70, bo nie widac dokladnie :evil: .

Moze wypieprzyc ten balkon w jadalni?

salon jakis faktycznie wąski kanapy trzeba bedzie poustawiac pod scianami na rozstrzelanie. Kuchnia jakas kurna nieustawna chyba przez te drzwi do spizarki. Nie wiem czy nie zamienie jej miejscem z jadalnią. Nic mi sie nie podoba kurde.

siedze i siedze nad tymi rysunkami i d.upa. nic normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
no coz okna piekne, ale juz mam zasiane ziarenko ze moze nie beda pasowac do tej mojej stajenki, ktora coraz mniej mi sie podoba. architekt w ostatecznym projekcie wrysowal mi tyle "sztywnych" scian, ze teraz nie mam jak pokombinowac. W dodatku przypuszczam, ze sufit mi zrobil jednak na 2.70, bo nie widac dokladnie :evil: .

Moze wypieprzyc ten balkon w jadalni?

salon jakis faktycznie wąski kanapy trzeba bedzie poustawiac pod scianami na rozstrzelanie. Kuchnia jakas kurna nieustawna chyba przez te drzwi do spizarki. Nie wiem czy nie zamienie jej miejscem z jadalnią. Nic mi sie nie podoba kurde.

siedze i siedze nad tymi rysunkami i d.upa. nic normalnie

 

coś za dużo kombinuje ten Wasz architekt. A okna będa pasowały - odpowiednia dachówka i kolorystyka domu zrobią swoje.

 

A dlaczego tak nagle tyle ścian nośnych masz??? coś z dachem kombinujecie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz okna piekne, ale juz mam zasiane ziarenko ze moze nie beda pasowac do tej mojej stajenki, ktora coraz mniej mi sie podoba. architekt w ostatecznym projekcie wrysowal mi tyle "sztywnych" scian, ze teraz nie mam jak pokombinowac. W dodatku przypuszczam, ze sufit mi zrobil jednak na 2.70, bo nie widac dokladnie :evil: .

Moze wypieprzyc ten balkon w jadalni?

salon jakis faktycznie wąski kanapy trzeba bedzie poustawiac pod scianami na rozstrzelanie. Kuchnia jakas kurna nieustawna chyba przez te drzwi do spizarki. Nie wiem czy nie zamienie jej miejscem z jadalnią. Nic mi sie nie podoba kurde.

siedze i siedze nad tymi rysunkami i d.upa. nic normalnie

 

no proszę Cię...

weź nie kombinuj, co?

Zacznij tą budowę - rysunki na papierze a ściany w plenerze to naprawdę różne bajki...

Zawsze możesz odpuścić na jakiś czas ścianki działowe, z nośnymi zastanowić się, czy nie da się w to miejsce zastosować podciągów - stal teraz tania, zawsze coś się da zaradzić.

Zostaw w cholerę to gmeranie i przestawianie, leć po szpadel i kop dziurę pod chałupę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś nie myślała, że na pocieszenie, ale u nas było np. tak:

dom z grubsza ma w obrysie 15 x 12.

Wymurowali fundament, zagęściliśmy, zalali płytę (Docia w tym czasie była z dzieciakami na wakacjach, akurat tak się złożyło).

Pierwsza wizyta na budowie po powrocie: "O rany, strasznie mały ten dom" - rzekła żona smutnym głosem.

No ale przecież rozciągnąć się nie da.

Postawiliśmy ściany zalaliśmy strop, jak podsechł odpowiednio, rozszalowaliśmy - "Chyba wstawimy kosze i niech chłopaki grają" - rzekła żona -"strasznie wielki ten nasz dom".

 

Będzie piękny, już Ty się o to postarasz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...