Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

e tam gadacie

 

no bo ja u architekta mowilam wyraznie ze chce najmniej nosnych i tak mi zrobil. nie chcialam sobie zamykac wyborów, a tu na gotowym projekcie pojawily sie nowe grubsze sciany. No nic - teraz bedziemy zgadywac co mozna zmienic a co nie. Moj kierbud to chyba skona ze mna normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

e tam gadacie

 

no bo ja

 

 

Mysia, wrzuć na luz - będzie dobrze.

 

I nie kombinuj "no bo ja..." - niby teraz już z górki, ale po co Ci te patyki w szprychy...

 

A tak z innej kwestii wyjeżdżając- jako, że jestem przewrażliwiony na punkcie dachu to gorąco polecam (ja się nie załapałem) eksperta Andrzeja Wilhelmi z forum - myślę, że warto i do niego uderzyć o wycenę.

 

Bloczki kupuj, beton zamawiaj, stal wiąż i do przodu, do przodu, kobieto bo Cię zima zastanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz okna piekne, ale juz mam zasiane ziarenko ze moze nie beda pasowac do tej mojej stajenki, ktora coraz mniej mi sie podoba. architekt w ostatecznym projekcie wrysowal mi tyle "sztywnych" scian, ze teraz nie mam jak pokombinowac. W dodatku przypuszczam, ze sufit mi zrobil jednak na 2.70, bo nie widac dokladnie :evil: .

Moze wypieprzyc ten balkon w jadalni?

salon jakis faktycznie wąski kanapy trzeba bedzie poustawiac pod scianami na rozstrzelanie. Kuchnia jakas kurna nieustawna chyba przez te drzwi do spizarki. Nie wiem czy nie zamienie jej miejscem z jadalnią. Nic mi sie nie podoba kurde.

siedze i siedze nad tymi rysunkami i d.upa. nic normalnie

 

No co ty Myszko, chcesz zrezygnować , poddać się na samym początku, nie ładnie.

Proszę się wziąć w garść!!!!

Jeśli chodzi o kuchnię to ja ci mogę pokazać taką mało ustawną!

Grzesio-K ma racje ,wszystko okaże się w praniu i nie ma co się na zapas martwić.

I nie ślęcz już tak nad tym projektem, przecież wszystko jest już ustalone a jak nie to pokaż nam swoje wątpliwości a my ci pomożemy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra kopniak - tego mi trzeba bylo. Wypieprzylam z domu precz jedno okno trójkątne z jaskółką, wypieprzylam ten tworek z salonu - bo za wąski i za niski zeby dobrze wygladał. Czekam na pana Pawła a dziecko po mnie skacze i ciagle cos chce. Ani na jednym sie skupic, ani na drugim. Dobra, moze sie zaraz dowiem jak dobrze podzielic okna zeby te fixy grały z resztą

Moze bede miala dzisiaj wyceny dachu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

409 metrów dachu jest

mam wycene dachówki: słuchajcie:

tegalit:30 tysi

euronit:16 tysi

do tego dodatki tu i tu: 13 tysi

ceny są brutto i jakos mnie nie załamały całkowicie nie wiem czemu

chyba moge miec tegalit. tegalit. te ga lit. kocham jego prostote i plaskość i szarośc

pana od okienek dalej niet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
409 metrów dachu jest

mam wycene dachówki: słuchajcie:

tegalit:30 tysi

euronit:16 tysi

do tego dodatki tu i tu: 13 tysi

ceny są brutto i jakos mnie nie załamały całkowicie nie wiem czemu

chyba moge miec tegalit. tegalit. te ga lit. kocham jego prostote i plaskość i szarośc

pana od okienek dalej niet.

 

 

to super!!! będziesz miała wybraną dachówkę :D

 

u nas robocizna za dach 310m2 wyszła 18tyś w tym struktonit na desce czołowej, obrobienie kominów, rynny. Ale ekipa robi u nas kompleksowo cały dom więc troszkę jest to cena zanizona.

 

A mam dla Ciebie zdjęcia tego domku co ma ciemną dachówkę i białe okna ... wrzuce za chwilkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

409 metrów dachu jest

mam wycene dachówki: słuchajcie:

tegalit:30 tysi

euronit:16 tysi

do tego dodatki tu i tu: 13 tysi

ceny są brutto i jakos mnie nie załamały całkowicie nie wiem czemu

chyba moge miec tegalit. tegalit. te ga lit. kocham jego prostote i plaskość i szarośc

pana od okienek dalej niet.

A nie mówiłam! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był pan od TYCH okien.

Dobrosia, Dorcia - wyceny bedą w piątek. Zalujcie, ze Was nie było.

No coz ja moge powiedziec. Rasia miała racje :oops:

 

 

wracając na ziemie to jak dach kosztuje 43 tysie to z robocizną powinnam sie zmiescic w 60 tysiach.

Ilonko dach troche sie powiekszyl bo doszły 2 jaskólki i zaciągnieto na taras pare metrów - no ale zeby org mial 300 to musze sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

409 metrów dachu jest

mam wycene dachówki: słuchajcie:

tegalit:30 tysi

euronit:16 tysi

do tego dodatki tu i tu: 13 tysi

ceny są brutto i jakos mnie nie załamały całkowicie nie wiem czemu

chyba moge miec tegalit. tegalit. te ga lit. kocham jego prostote i plaskość i szarośc

pana od okienek dalej niet.

A nie mówiłam! :D :D :D

 

mowilas mowilas i to nie tylko o tym, ale okna to nie wiem jak przeskoczyc. zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko lejesz miód na moje serce z tym tegalitem.Przecież ja o nim śnię od dawna , a dach mam też 400tu metrowy .Czyli może się uda i Tegalit na dachu i alu na oknach ... mmmmmm

 

Ty nam nie mów , że mamy żałować , że nas na spotkaniu z Panem od TYCH okien nie było , tylko się ciesz , że miałaś go tylko dla siebie.Trójkąt to w pewnych sytuacjach tłok jest... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

oto zdjecia tego domku co stoi niedaleko ode mnie

 

ma grafitową dachówkę, struktonit na desce czołowej i białe okna PCV - nie dało sie lepszych zdjęć zrobić ponieważ właściciele byli akurat w domu ... a brama - nie ma jej na zdjęciach ponieważ te zdjęcia są boku domku - jest również biała.

 

http://img516.imageshack.us/img516/2300/dsc0013um6.jpg

 

http://img516.imageshack.us/img516/6286/dsc0014pz8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...