Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myszka to koniecznie pierwszą łopatę musisz wbić!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

 

POWODZENIA

 

e jutro bedzie dzien krajobrazu ksiezycowego - zdzieranie humusu. Lopatka nie da rady

 

MYCHA ale to nie o to lata byś cały humus łopata zdarła... ale być PIERWSZĄ ŁOPATE sama wbiła.... i fota konieczna na wieczną rzeczy pamiątkę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
Myszka to koniecznie pierwszą łopatę musisz wbić!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

 

POWODZENIA

 

e jutro bedzie dzien krajobrazu ksiezycowego - zdzieranie humusu. Lopatka nie da rady

 

MYCHA ale to nie o to lata byś cały humus łopata zdarła... ale być PIERWSZĄ ŁOPATE sama wbiła.... i fota konieczna na wieczną rzeczy pamiątkę :p

 

Nituś RACJA!!! Myszka łap za łopatę ... będzie później co wspominać :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka , czytam i czytam i wychodzi mi,że powinno się silikaty z wełną , a nie ze styro łączyć :roll: Konsultowałas ten styro z kimś?

 

Wiem, ze pasywne tak budują, ale bede jeszcze sprawdzac i czytac na ten temat, bo tez gdzies czytałam o tym łączeniu.

Tymczasem zrobilam wreszcie sensowną wercje lazienki dzieci, nie głupie rozstawienie czesci dziennej. A to juz duuzo. I wreszcie wiem gdzie dokladnie chce miec okna. Ide klasc małą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

ja też sie nakręciłam na początku na wełnę bo oddycha i te sprawy ale im więcej czytałam w wątku silikatowców tym bardziej dochodziłam do wniosku że to nie jest aż takie konieczne więc zwycieżyły prawa ekonomii że styropian tańszy a przynajmniej nie będę sie trzęsła że mi ekipa od ocieplenić coś skopie albo im welna zamoknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta Greto - przeciez jeszcze sie poznamy. Chyba nie umieram narazie ;)

 

Dobrosiu - juz sobie rpzypomnialam wszystko, jak Wusia strzeliła z tym oddychaniem. Oddychac to moze człowiek, a sciana ma byc szczelna, przynajmniej jesli stawia sie na dom w marę energooszczedny(moja nomenklatura stworzona na potrzeby wlasne ). Ja sie troche boje wełny, bo zawilgocona ma marne wspolczynniki oporu cieplnego, a dodatkowo jest drozsza. Silikaty chetnie chloną pare wodną, wiec wydaje mi sie ze lepiej dac jednak styro. Tylko wentylacja wnetrza musi byc dobra. Mam nadzieje, ze wasza grawitacyjna bedzie sprawna. Musicie zbudowac wysokie kominy.

Lidszu tez ma taką nadzieje.

Dziewczyny nikt mi jutro kurhanu nie usypuje ;)./ Mam tez nadzieje, ze pikawa mi nie strzeli :)

no wiec do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myyyysia jesteśmy z Tobą! :lol: I na fotki czekamy upamiętniające doniosłe wydarzenie dla całego Nadarzyna i okolic 8) :D

 

PS Jaki śnieg - czy Ty kochana nie widzisz jak pogoda się do Ciebie uśmiecha - wiosna od soboty i to tylko dlatego, że budowanie zaczynasz :p

 

Oddychac to moze człowiek, a sciana ma byc szczelna, przynajmniej jesli stawia sie na dom w marę energooszczedny

Należałoby to wyhaftować, oprawić w ramki i wysłać do powieszenia nad łóżkiem wszystkim tym "specjalistom" domorosłym, którzy się wykłócają na Wymianie doświadczeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYCHA...... jestem i kibicuję....

 

fota z pierwszej łopaty nasza - pamiętaj !!!! 8)

masz na górze chody dziewczyno, zobacz jaka piękną pogode masz na rozpoczęcie prac wszelakich. Słonko się śmieje do Ciebie całą gębą.... powodzenia i czekamy na wieści :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...