Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

na rysunku mi wychodzi ze kibel i bidet mieszczą sie na 135 cm, ale cos mi tu nie gra.

 

 

Pewnie masz zły rysunek...

 

Zacznij już szpadelkować na tej budowie, a nie przejmujesz się 135 cm... murarz machni Ci ściankę na 155 cm, dojdzie tynk to i owo i będzie git.

 

Koncepcja jest ważna a nie precyzja - przynajmniej na tym etapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pomyśłałam sobie,że może tak -

 

wanna do wnęki i częściowo wystająca , a tam gdzie wnęka moza zrobić stanowisko na wszystkie buteleczki , szampony , o∂zywki i nic na wejście nie stoi i nie szpeci...a za wanną wyrasta prosty murowany prysznic , na wprost wejścia , można go pięknie wykończyc i już nikt nie zwróci uwagi na kibelki po drodze...tylko okno by trza nad wannę przesunąć

 

 

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/7d124caf3aeb7a24ab544d0addcad4d8,12,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie ze w sensie Dobrosiu?

http://lh5.ggpht.com/_81jLH965IWA/SZAS_KzwewI/AAAAAAAAB0Q/46kIXfsLS1A/s720/Przechwytywanie%20w%20trybie%20pe%C5%82noekranowym%202009-02-09%20122639.jpg

Coprawda mozna kosmetyki wannowe schowac, ale prysznicowych juz raczej nie przy klarownej szybie

 

A jakby wogole walnąc takie okno w lazience na całą sciane? Wtedy nikt z tarasu by juz nie zaglądał do srodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie ze w sensie Dobrosiu?

http://lh5.ggpht.com/_81jLH965IWA/SZAS_KzwewI/AAAAAAAAB0Q/46kIXfsLS1A/s720/Przechwytywanie%20w%20trybie%20pe%C5%82noekranowym%202009-02-09%20122639.jpg

Coprawda mozna kosmetyki wannowe schowac, ale prysznicowych juz raczej nie przy klarownej szybie

 

A jakby wogole walnąc takie okno w lazience na całą sciane? Wtedy nikt z tarasu by juz nie zaglądał do srodka

jak dla mnie, to trochę w tym rozwiązaniu jest naćkane. Lepiej we wnęce zrobić prysznic, no ale to moje danie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jakby wogole walnąc takie okno w lazience na całą sciane? Wtedy nikt z tarasu by juz nie zaglądał do srodka

 

eee... przesadziłaś troszkę... nie doczyścisz takiego okna.

Będziesz marudziła, że zaburzy symetrię w kabinie prysznicowej.

 

i jeszcze jedna kwestia - jeśli rzeczywiście byłaby to kabina - będzie ją trudniej utrzymać w czystości niż wannę. A to miejsce dość wyeksponowane w Twojej łazience...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra łazienka mniej wiecej jest. Jaka wersja nie bedzi to bedzie niezle wg mnie. Gorzej było z czescią dzienną.

Oto wyniki moich zmagan:

http://lh6.ggpht.com/_81jLH965IWA/SZAVXeKUG9I/AAAAAAAAB00/d6zn7Hb7rpk/s720/sralonluty.JPG

 

I teraz kto odgadnie co to za upiększenia które wprowadzilam w paincie temu medal :)

 

http://lh3.ggpht.com/_81jLH965IWA/SZAV9JDyY9I/AAAAAAAAB1U/Elj2oaYoA_Y/s720/hjkjkjhgf.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jakby wogole walnąc takie okno w lazience na całą sciane? Wtedy nikt z tarasu by juz nie zaglądał do srodka

 

eee... przesadziłaś troszkę... nie doczyścisz takiego okna.

Będziesz marudziła, że zaburzy symetrię w kabinie prysznicowej.

 

i jeszcze jedna kwestia - jeśli rzeczywiście byłaby to kabina - będzie ją trudniej utrzymać w czystości niż wannę. A to miejsce dość wyeksponowane w Twojej łazience...

Ty Grzesio chyba wiesz cos o sprzątaniu.Punkt dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobiście też bardziej podoba się druga wersja :D

 

No i przykro mi, że dzisiaj był fal start, ale może lepiej, bo mówią, że w poniedziałki niczego poważnego się nie zaczyna :wink:

 

ja zem sie w poniedzialek urodzila, wszystko co wazne zaczeło sie dla mnie w ten wlasnie dzien, ale prawda, tak mowią mądrzy ludzie. Wtorek zato dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz opowiem o czescie dziennej. Poniewaz ta moja kuchnia troche mało jak dla mnie ustawna zeby mogla spełniac wszystkie wymogi, potrzeby i ograniczenia dlatego wymysliłam: znow dwie wersje. W tej co juz pokazałam bedzie w kuchni kolumna z wysokich szaf - ale to nie jest zwykla kolumna, bo tu musze w nią w....rzucic lodówke - czarną lodówke, ktora juz mam i kocham. Wiec stanie słupek z mikro i piekarnikiem, potem czarnuch potem ukryte drzwi do spizarki. Cały słupek bedzie wyglądać jak sciana z forniru i tylko symetrycznie w srodku bedzie ta lodówka. Zeby juz ciągnąc fornir dalej do zdobien wymyslilam wnęke na akwarium w duzym pokoju. Bedzie zabudowana tym samym fornirem co słupki w kuchni od dołu do góry z dziurą na akwa.

Teraz musze pomyslec jak zrobic zeby to wszystko mialo ładny wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję tę wersję najbardziej:

http://lh5.ggpht.com/_81jLH965IWA/SZAI3p628gI/AAAAAAAAByk/rlivHPSitLw/s720/lazienka%20dzieci1%20rzut.JPG

bo jednak kącik fekalny to kącik fekalny...

 

A kabinę zrobiłabym bez brodzika i z przezroczystymi szybami prostokątną, wtedy prawie nie będzie widać, że jest i że przestrzeń zabiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Grzesio chyba wiesz cos o sprzątaniu

 

Tak. To się nazywa "fobia". Niestety (dla mnie samego) tak mam ...

Jesli mozna cos zrobic zeby sie potem nie narobic, to warto to zrobic. Tego okna bym sie nie bała bo ono jest pod duzym zadaszeniem i pewnie nie bedzie za czesto widzialo szmaty. Gorzej z oknami zachodnimi- na nich zawsze widac najwiekszy kurz jak slonce przyswieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...