Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Mycha tak juz będzie codziennie :wink: a nienasyceni no wiesz jedna fotka to co to ma być :lol:

 

to już Ci zostało Mysia akację podadzić podobno bardzo szybko rośnie :roll:

 

ja mam na szczęście 3 brzózki które musiałam własną piersia obronić :lol:

 

ja mam narazie dwie choinki z tylu przy tym betonie - swierk serbski i swierk srebrny. Obydwie przetrwaly po świetach 2007. Mam jeszcze do posadzenia tegoroczne drzewko bozonarodzeniowe i niedługo to zrobie.

Akacja - znaczy fachowo robinia akacjowa w Polsce to niezły pomysl. Lubie to drzewo, ma oryginalne listeczki i ladną wg mnie korę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a moj mąz mial swietny pomysl.

Za kazdym razem bedziemy robic na dzialce zdjecie z tego samego miejsca, a p o budowie skleimy z tego fotostory. Taki gadzecik nasz mały - filmik

 

 

[/img]

 

a to Szanowny Małżonek naoglądał się filmu "Dym" zapewne ;) tam jest taki motyw z Harvey Kittel'em... świetny pomysł, i oby wystarczyło Wam zapału!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzózka fajnym drzewem jest.

 

Feler zaczyna się jesienią z liśćmi na trawniku, no ale wtedy przynajmniej można sie poruszać na świeżym powietrzu ;)

W obecnym ogródku mam sześć sztuk, to już regularne drzewa.

Kiedy pierworodny kopie piłę w ogrodzie, to zawsze na usta ciśnie mi się cytat z lektury szkolnej (obowiązkowej za moich czasów) - "a nad Jankiem szumiały brzozy"

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjadę z moją mamą na działkę to zadecyduje , które mogą pójść dla Ciebie do odstrzału :wink: :)

 

Jeśli na poważnie o tym myślicie, to pamiętajcie, że brzozę (taką samosiejkę) można przesadzić dopóki nie ma białej kory na pniu.

Kiedy pień brzozy jest biały, szanse na to, że drzewko przeżyje po przesadzeniu, są znikome, niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzózka fajnym drzewem jest.

 

Feler zaczyna się jesienią z liśćmi na trawniku, no ale wtedy przynajmniej można sie poruszać na świeżym powietrzu ;)

W obecnym ogródku mam sześć sztuk, to już regularne drzewa.

Kiedy pierworodny kopie piłę w ogrodzie, to zawsze na usta ciśnie mi się cytat z lektury szkolnej (obowiązkowej za moich czasów) - "a nad Jankiem szumiały brzozy"

:D

 

Npo brzozy fajne, ale tak je trzeba posadzic, zeby pylki nie lecialy na chałupe.

A zdrowaśki w piecu ci sie nie przypominają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No..

i jak się czujesz Myszko?

Kopara już w akcji :p :wink: :p :p :p

Zyje, dzięki Dario, ze pytasz

 

Wogóle wszystkim chcialam serdecznie podziękowac za tyle wsparcia i zaangażowania. Strasznie sie cieszę, ze tu zaglądacie.

 

A jak tu goci nie ugościc?Częstujcie sie proszę

http://www.tatfort.pl/galeria/albums/userpics/10001/normal_DSC03364-small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No..

i jak się czujesz Myszko?

Kopara już w akcji :p :wink: :p :p :p

Zyje, dzięki Dario, ze pytasz

 

Wogóle wszystkim chcialam serdecznie podziękowac za tyle wsparcia i zaangażowania. Strasznie sie cieszę, ze tu zaglądacie.

 

A jak tu goci nie ugościc?Częstujcie sie proszę

http://www.tatfort.pl/galeria/albums/userpics/10001/normal_DSC03364-small.jpg

 

właśnie jestem przed obiadkiem i chętnie skosztuje :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cię rozumiem z tą jabłonką, bo ja mam starą chorą czereśnię, którą nadal własną piersią bronię przed małżem (nooo nie powiem żeby to nie było fajne aleee....) bo chce wywalić, bo stara, zaraz sama padnie, ale to jedyne stare drzewo na działce! :(

 

Dorcia skoro twoj dom juz stoi to znaczy ze wyciecie czeresni nie bylo konieczne zeby go postawic. Zreszta kiedys rozmawialysmy. Czeresnia zostaje. Moze i kiedys ja zetniesz, ale teraz jak se stoi niech se stoi jak mawiała moja Babcia.

I to bylo mądre hasełko, co potwierdzono nie raz i nie dwa ;) no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...