Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

kiedy mie sie nie chce

przynajmniej na razie

przy zosi jest tyle roboty i zmartwien że jak sobie pomyśle ze miałoby być dwa razy wiecej... a radosci nam daje na maksa wiec nie mam parcia do kolejnego szkraba. poza tym zosia nie jest jedynakiem - mimo wszystko :wink: wiec mi aż tak nie zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No toś mi otworzyła piątą stronke Efilo ... od swojego ze sie nie chce. Nie chce sie, to sie nie chce, az sie zechce. Ja przy Majce tez mam roboty od groma i jeszcze troche. Teraz i tak jest super bo ma juz trzy lata (w tym roku był rok trójek ona 3 ja 30). Dopiero teraz dopuszczam do siebie mysl, ze moglo by byc drugie. Wlasciwie to troche dusi mnie juz ten fakt, ale nie chce zeby Maja byla sama. Wiem, ze to wszystko złudne, bo z rodzenstwem róznie bywa, no ale jednak ma sie nadzieje, ze bedzie sie trzymac razem choc w trudnych chwilach. Dlatego bede jeszcze probowac, ale nie dzis ;). Dzisiaj to idziemy na Cohena, normalnie malo sie nie posikam z radosci, bo to w zasadzie pierwsze prawdziwe wyjscie z domu od 4 lat! chyba jakąś suknie balową włoże na tę okolicznosc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza Helenka w maju skończyła dwa latka .

Ja wyszłam z założenia,że im dalej od pierwszej ciąży tym trudniej mi się będzie zdecydować.A teraz mi się chce :) Odstawiliśmy antykoncepcję , ale nie mamy jakiegoś potwornego parcia ,że musi byc JUŻ. Pewnie tym razem potrwa trochę dłużej ,bo pierwsza ciąża zwichrowała mi zdrowie niestety i teraz jestem na dwóch terapiach hormonalnych jednocześnie :-? :-? Ale w końcu się uda

 

Tego Cohena Ci zazdraszczam , baardzo lubię :) :) .Niestety Małż w rozjazdach , my w chorobie , no nie dało rady :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soki ogrody natury są ekstra. Uwielbiam sok z jeżyn (z samych jeżyn to on nie jest ale i tak jak dla mnie szok).

 

Jak będę miała spiżarkę to sobie kupie całą paletę :wink:

 

dobroszka - no to duża dziewczynka. :D

 

decydujcie się dziewczyny bo jedynak ma przewalone. i nie chodzi tu o samopomoc chłopską tylko o to że to straszni egoiści i potem mają problemy emocjonalne w życiu dorosłym. uważam że nie zrobienie dziecku rodzeństwa to w pewnym sensie zwichrowanie go.

 

myszko sorki za taki początek stronki :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wrócilam z koncertu. Rety było bosssko. Cohen jest odjechany. Jak swietnie wygląda, jaki jest skromny i wogole jak wspaniale spiewa - na zywo nie z tasmy. Koncert ponad 3 godziny - w bisach to chyba z 6 piosenek zaspiewał. Naprawde artysta pierwsza klasa.

http://lh3.ggpht.com/78mysz/SOSL0Ob2nqI/AAAAAAAAAXU/0X33EFHAw7Y/s400/DSC00018.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...