Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Doskonale Cię rozumiem z tą jabłonką, bo ja mam starą chorą czereśnię, którą nadal własną piersią bronię przed małżem (nooo nie powiem żeby to nie było fajne aleee....) bo chce wywalić, bo stara, zaraz sama padnie, ale to jedyne stare drzewo na działce! :(

 

Dorcia skoro twoj dom juz stoi to znaczy ze wyciecie czeresni nie bylo konieczne zeby go postawic. Zreszta kiedys rozmawialysmy. Czeresnia zostaje. Moze i kiedys ja zetniesz, ale teraz jak se stoi niech se stoi jak mawiała moja Babcia.

I to bylo mądre hasełko, co potwierdzono nie raz i nie dwa ;) no.

Ja to wiem, Ty to wiesz, Twoja Babcia to wie ;) ale małż jak to małż - nie kuma :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem Pasie co jutro. Bylismy wlasnie na dzialce, ponoc chlopak z koparką zjechal o 19 do domu. Niezle co?

mamy dziure jak po wybuchu na dzialce, a sąsiad mowi ze ogromny ten nasz dom bedzie. Wszedzie ciemno jak w d. az wjechalam autem w to blocko to mi sie kola zaboksowały. i jeszcze moja jabloneczka wyglebana lezy bidulka.;(

 

Ide spac. Mala sie cos wierci i wierci, chyba bedzie dzisiaj ciezko w nocy.

Jeszcze czytam o oknach i h mnie strzela bo wszedzie bajki wypisują i nie moge znalezc zlotego srodka, a te okna alu są takie piekne i taaakie drogie ze znowu mnie az sciska. no tyle moich mondrosci na dzisiaj słoneczka. nawet nie poczytalam dokladnie co u Was.

Info do Nitu: trzymaj sie z tym dachem ,a malutki niechaj zdrowieje szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info do Nitu: trzymaj sie z tym dachem ,a malutki niechaj zdrowieje szybko

 

 

dziękuję kochana... tak na prawde to dzięki takim ludziom jak Wy jakoś to jeszcze pcham, ciągnę, dźwigam, czy jak by na to nie patrzeć....

 

A Maciej dziś miał straszną wysypkę na policzkach... no ale to drugi dzień więc pewnie jeszcze ze 3 potrzyma :(

 

Mysia - strasznie się cieszę na widok koparki.... czymiem kciukasy by po jesieni była tylko wykończenióweczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem Pasie co jutro. Bylismy wlasnie na dzialce, ponoc chlopak z koparką zjechal o 19 do domu. Niezle co?

mamy dziure jak po wybuchu na dzialce, a sąsiad mowi ze ogromny ten nasz dom bedzie. Wszedzie ciemno jak w d. az wjechalam autem w to blocko to mi sie kola zaboksowały. i jeszcze moja jabloneczka wyglebana lezy bidulka.;(

 

O kurcze, to koniecznie musisz wstawić jakieś zdjęcia tej twojej dziurki :D

 

No i koniecznie proszulca na tą migrenę, abyś mogła nam tu relacjonować wszystkie postępy i przemyślenia :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...