Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Cześć Myszko :) ... dzisiaj od rana spędzałam czas w towarzystwie Naszego Wykonawcy ;) ... u mnie też mają wylewać tarasy i nijak mrozy mi nie pasują :( ... odczyniam zatem czary, aby nasze budowy ominęły :)

 

Czy szef Twojej ekipy ma na imię Krzysztof?

 

A jakzeby inaczej Krzysztof mu dali na chrzcie! Fajne chlopaki, jak sie wczoraj uwijali ze skrecaniem zbrojenia, normalnie milo bylo patrzec

 

Tak właśnie podsłuchałam jak z nim rozmawiał :) :roll: ... niech się uwijają jak mróweczki :) budować domek dla myszeczki ;) ... ależ mi się zrymowało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Myszko :) ... dzisiaj od rana spędzałam czas w towarzystwie Naszego Wykonawcy ;) ... u mnie też mają wylewać tarasy i nijak mrozy mi nie pasują :( ... odczyniam zatem czary, aby nasze budowy ominęły :)

 

Czy szef Twojej ekipy ma na imię Krzysztof?

 

A jakzeby inaczej Krzysztof mu dali na chrzcie! Fajne chlopaki, jak sie wczoraj uwijali ze skrecaniem zbrojenia, normalnie milo bylo patrzec

 

Tak właśnie podsłuchałam jak z nim rozmawiał :) :roll: ... niech się uwijają jak mróweczki :) budować domek dla myszeczki ;) ... ależ mi się zrymowało :lol:

 

A dzisiaj jak rozmawial? No wiem, ze byl u Ciebie Elu.A wczoraj byl u mnie i dzwonil do Ciebie hihi. Do mnie wraca jutro, na D-day

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszko dziurka piękna :lol:

żeby pogoda była lepsza to bym sobie podjechała do Ciebie :roll: a tak to mi się trochę nie chce z domu wyłazić :roll:

ale oczywiście jakbyś zmarzla to do siebie na herbatkę/kawkę zapraszam :D

 

 

Aniu, powiedz tylko słowo i jak sie cieplej zrobi to wpadaj do mnie na piknik

 

mnie dwa razy zapraszać nie trzeba :lol:

 

 

 

 

no to się na piknik do myszki wprosiłam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszko dziurka piękna :lol:

żeby pogoda była lepsza to bym sobie podjechała do Ciebie :roll: a tak to mi się trochę nie chce z domu wyłazić :roll:

ale oczywiście jakbyś zmarzla to do siebie na herbatkę/kawkę zapraszam :D

 

 

Aniu, powiedz tylko słowo i jak sie cieplej zrobi to wpadaj do mnie na piknik

 

mnie dwa razy zapraszać nie trzeba :lol:

 

 

 

 

no to się na piknik do myszki wprosiłam :oops:

 

Na rowerek Aniu i przez las. Tylko uważac trzeba na złego wilka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajowo to bedzie jutro. 13go w piatek beda lac fundamenty. Nie jestem przesądna, ale mrozy zapowiadają :o

Jak do -5 to luzik - na pewno dadzą przeciwmrozowy :)

 

taaaaak napewno. Bez dwoch zdan. Moze nie bedzie tych mrozów

 

Właśnie oglądałam pogodę - jest spox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza to bardzo szczęśliwy dzień :) ... ja Ci to mówię czarownica Kruela urodzona 13 w czwartek niestety, ale córka moja urodzona 13 w piątek, tez czarownica :) potwierdza, że wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią, że pogoda będzie cud miód malina na wylewanie fundamina ... oj się zagalopowałam w tych rymowankach ;) ... fundamentu rzecz jasna :) ... do tego moje kości podpowiadają, że jutro mrozu nie budjet ;) :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(w tle Szefuncio mojej ekipy):

http://lh6.ggpht.com/_81jLH965IWA/SZLHX8T8W8I/AAAAAAAAB5g/qvVa_W6dkoE/s720/20090210_856.JPG

To ten na rowerze? :lol:

 

TRZTNASTEGO NAWET W GRUDNIU JEST WIOSNA

TRZYNASTEGO KAŻDA DROGA JEST PROSTA

TRZYNASTEGO NIE LICZY SIĘ STRAT

TRZYNASTEGO OD MORZA DO TATR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale pogoda czasem plata figle. W koncu to luty i moze obrozic tylko na jeden dzien, za to najmniej wygodny.

 

Myszko u nas zapowiadają mrozy :x przesunęliśmy tynkarzy na koniec marca :x a mieli wchodzić pod koniec lutego ... ale nie chcemy ryzykować :roll:

 

nie strasz mnie :( nasi tynkarze wchodzą 23 lutego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...