Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

PostWysłany: Czw, 26 Luty 2009 10:53 Temat postu:

o foty z podglądania nie pytam , ale , że nie ma fot budowlanych to granda normalnie Szybko , szybko prosze sie poprawić

 

no właśnie :D

a ja żywo zainteresowana jestem, bo jak nie do Dobrosi to może, Myszkowa ekipa do mnie przyjdzie :lol:

 

 

No Pasie , co za herezje opowiadasz , oczywiście , że porządek dziobania , tfu , budowania dawno został ustalony :lol: :lol:

 

Po Myszy ekipa leci do mnie i kropka. Ty możesz być następna , ale żeby się tak bez kolejki wpychac , a fe.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kołeczko robię więc wpadłam czesć powiedzieć

a do dentysty trzeba iść z dzieckiem jak nie problemow z zębami

np na przegląd swoich zębolców zabrać dziecko i moż uda się namówić by usiadlo może zainteresuje się malym lusterkiem albo tylko popatrzy :wink:

ale nie bedzie mialo złych skojarzeń

ja jako dziecko zawsze ciągnęla mame do dentystki (fajnego pluszaka miala - liska chytruska :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kołeczko robię więc wpadłam czesć powiedzieć

a do dentysty trzeba iść z dzieckiem jak nie problemow z zębami

np na przegląd swoich zębolców zabrać dziecko i moż uda się namówić by usiadlo może zainteresuje się malym lusterkiem albo tylko popatrzy :wink:

ale nie bedzie mialo złych skojarzeń

ja jako dziecko zawsze ciągnęla mame do dentystki (fajnego pluszaka miala - liska chytruska :lol: )

Aniu my do dentysty chodzimy regularnie i czesto z dzieckiem tez, ale to bylo pierwsze borowanie, w dodatku ząb bolał, wiec co sie dziwic, ze mała sie broniła.

 

Pasie, a Ty tez z silikatów bedziesz budowac?

Bo jak nie to M. ma jeszcze ekipy od cegiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasie, a Ty tez z silikatów bedziesz budowac?

Bo jak nie to M. ma jeszcze ekipy od cegiel

 

najlepsze jest to, że jeszcze do końca nie zdecydowaliśmy z czego :roll:

w sobotę będą narady :lol:

Dobroś jakże ja bym śmiała bez kolejki, nigdy w życiu :D :D :D

 

pasie, bo jak z cegieł będziesz budować to może moja ekipa do Ciebie przyjdzie :)

 

Mysza dawaj biegusiem zdjęcia z placu budowy, bo jakiegoś podglądacza fotografa wysłać trzeba będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...