Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość justyna_m

myszka uśmiechnij się

 

Trzy myszy przechwalały się w barze, która jest większym chojrakiem.

Pierwsza mówi:

- Ja to biorę sobie trutkę an szczury, dzielę na porcje i wciągam nosem. Druga rzecze:

- Ja podchodzę do pułapki, chwytam ja i ćwiczę sobie na niej bicepsy..

Trzecia mysz nie mówi nic i szykuje się do wyjścia.

- A ty gdzie idziesz?

- Do domu, pobzykać kota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziliśmy, ze najwyższa pora wybrac sie na łowy do domu. I tak oto wylądowaliśmy w dolinie dobra wszelakiego i tłoku- na bartyckiej.

Bylismy w stocka-air, gdzie pogadaliśmy o rekuperacji i nie tylko. Okazało sie, ze ichni reku- bartosz nie bedzie takim chorendalnym kosztem jak myslelismy. Musimy się jeszcze wybrać do mistrala i porównać ze sobą oferty. Okazało sie, ze dobrze trafilismy , bo jesli chcielibysmy żwirowy gwc, to dobrze by go było wrzucic pod garaz, (mamy wysoki poziom wód). A zeby wrzucic żwir pod garaz, to nalezy to zrobic juz - zanim stanął ścianki :o. Tak wiec jest temat- jest zabawa. Trza sie zaznajomic dokladnie.

Druga sprawa- w zasadzie tytułowa - brama. Mielismy zamawiac dopiero nie wiem kiedy, ale weszlismy, powiedzialam Tą prosze i złożylismy zamowienie w Hoermannie. To i dobrze bo ceny mają isc do góry (ponoc).

Będe miała taka oto piękną brame:

http://www.hormann.pl/daten/katalog/242x1024/pl/pl/katalog/garagentore/sectionaltore/stahltore_ein__und_doppelwandig/mittel_sicke/bild_upload_i.chraplak_20080410-103624.jpg

 

Brama jest ocieplona pianką, kolor biały w powłoce silkgrain - czyli bez tłoczeń, gładziutka na 5 metrów szeroka, wysoka na 2.2m. do tego mamy pilociki, fotokomórki i przycisk na sciane zeby nie szukac namiętnie pilota po kieszeniach.

Spodobały mi sie drzwi w hoermannie, takie o:

http://www.hormann.krakow.pl/img/tc34.jpg+ doświetle boczne z gładkiej szyby i podobne do garazu, ale drogie są jak diabli. Widzial ktos cos podobnego w nowej lepszej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź na http://www.adeco.pl - oni robią wypełnienia i sprzedają też drzwi - mają adresy firm sprzedających ich produkty na stronie chyba. W zeszłym roku ktś z forum zabulił koło 7 tysi , czyli połowe tego co w Hormannie.DLa mnie to wciąż kupa kasy jak za drzwi wejścioe i szukam alternatyw :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź na http://www.adeco.pl - oni robią wypełnienia i sprzedają też drzwi - mają adresy firm sprzedających ich produkty na stronie chyba. W zeszłym roku ktś z forum zabulił koło 7 tysi , czyli połowe tego co w Hormannie.DLa mnie to wciąż kupa kasy jak za drzwi wejścioe i szukam alternatyw :roll:

 

bylam na adeco - musze sie do nich wybrac i pomacac te drzwi, mi zaproponowal za dyche hoermanna i za 1800 do takie same drzwi do garazu-oczywiscie bez klasy C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś pół dnia sie włóczę po stronach z drzwiami , szukam inspiracji w necie , gdybyśmy jednak zlecali drzwi stolarzowi , ale wszędzie to samo.

Większość jest dla mnie zbyt wydumana - a mają byc proste i szare :-?

Podobają mi się jak na razie tylko te z Hormanna i Adeco , ale chciałabym mniej zabulić .. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u stolarza zamowisz to sama mozesz sobie wymyslec jakie maja byc :)

 

wiem..sęk w tym ,że najbardziej podobają mi się drzwi alu , a tu raczej nic po stolarzu :-? I tak trzeba będzie zrobić wycenę u stolarza , porównać z ceną tych alu i zadecydować :roll:

A mnie się głupiej wydawało , że większośc decyzji mam podjętych..Jak doszło do spoglądania na ceny , to mi się decyzje sypia jak domki z kart :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko stolarz zrobi drewnianie, a ja mam sceptyczny stosunek do bialych drewnianych drzwi. Jednak metal to metal - większa gładkosc, mniejsza przyczepnosc i chyba troche łatwiejsze czyszczenie. I podoba mi sie w tych adeco i hoermanna to ze mają fajny uchwyt a nie klamke i zamyka sie jez na trzask klik klak. Z drewniano aluminiowych fajne są dierre - mialam kiedys - naprawde akustycznie wyizolowane i chyba w cieplocie tyz im nie brakuje. Jest jeden "plaski" model za 5 tysi juz z ładnym doswietlem bocznym. A kawalek aluminum zawsze mozna na dól przykleic zeby nie brudzic drzwi kopaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...