Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Myszko dobrze Dobrosia rzecze: za dyktafon i jesteś królową - nikt Ci nie podskoczy, tym bardziej jak już się dowiedzą, że sprawa jest w sądzie.

Przyjeżdżasz, zastawiony wjazd, wyjmujesz dyktafon, idziesz do panów, a oni wiedząc co się święci, poinstruowani przez szefów którym nie chce się bulić za sądy, grzecznie się usuwają i jeszcze rączkę całują - tak powinno być (w każdej poczcie)! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny, oni sie niczego nie boją. Uwazaja ze sa bezkarni i nie do ruszenia.

Dzisiaj sie jeszcze okazalo, ze nasz zarzadca, ktory niby mial wszystko zlikwidowac i doprowadzic do ladu jakos zaczyna sie mijac, ze nie bedzie z nami rozmawial i nie ma czasu bo robi remont (ciekawe nawiasem mowiac kto mu robi ten remont). Dzisiaj w nocy znow sie tak tlukli, ze sie okna nie dalo otworzyc, a moje dziecko ma zapalenie krtani i sie dusilo, bo nie moglo spac przy zamknietym oknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, oni sie niczego nie boją. Uwazaja ze sa bezkarni i nie do ruszenia.

Dzisiaj sie jeszcze okazalo, ze nasz zarzadca, ktory niby mial wszystko zlikwidowac i doprowadzic do ladu jakos zaczyna sie mijac, ze nie bedzie z nami rozmawial i nie ma czasu bo robi remont (ciekawe nawiasem mowiac kto mu robi ten remont). Dzisiaj w nocy znow sie tak tlukli, ze sie okna nie dalo otworzyc, a moje dziecko ma zapalenie krtani i sie dusilo, bo nie moglo spac przy zamknietym oknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, uwazaj bo potraktujemy Twoje prawie zaproszenie na serio ;). Ide zbijac gorączke Majce, bo miala przed chwila 40.5 C w uchu, szok, juz spadla do 39, ale ani drgnie dalej ;(

trzymajcie sie Dziewczynki

 

U mnie na działce to na razie tylk namiot można stawiać , więc też nie ma gdzie zapraszać :wink:

 

A z gorączką jest jakieś szaleństwo , Helenka miała przez trzy dni znowu ponad 38 , dopiero dzis jest lepiej. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och dziewczyny nie mówcie że będzie padało, bo mi cieśle dachu nie zrobią :cry:

Opowiadał mój cieśla, że jego kolega chciał przyspieszyć robotę i wylazł na dach jak była taka mżawa obrzydliwa jak dziś i spierniczył się stamtąd rzecz jasna... Cały się połamał, ale to nic: ma 2 krwiaki w głowie i rodziny nie poznaje :cry: Straszne...

 

No więc ZABRONIŁAM swojemu pracować jak pada, to niechże kurka rurka przestanie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia ależ opóźniona jestem - dopiero zauważyłam nową odsłonę Twojej kuchni :oops:

Bardzo mi się podoba (szczególnie o tym "natchnięciu" - jestem wzruszona :D ). I to okno w wykuszu też śliczne będzie :p

W jakim programie robiłaś tę wizualkę? Bo super wygląda i podłoga tak fajnie błyszczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Wizualke robilam w kitchendraw (do sciagniecia wersja probna, ale nie wiem czy pod wiśte wio bedzie ona) i zapewne to nie moje ostatnie slowo.....

 

Musze popracowac nad wizualizacja frontu domu co by to moje okno jakos ladnie wkomponowac.

No i korci mnie nad wstawieniem drzwi balkonowych do jadalni lub kuchni, zeby mozna bylo wyjsc na jakis tarasik schowany przed sloncem. Tylko nie mam zadnego programu. Znacie cos fajnego oprocz tego co tam Dorcia i Efilo zapuszczaly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mnie pogielo zeby porysowac wszystko w paincie. Nie bylo tak zle nawet choc nie cierpie tego ograniczonego programiku.

Same jednak zobaczcie i pomozcie mi ocenic ktora wersja bedzie najlepszejsza.

http://lh3.ggpht.com/78mysz/SPemH7z04hI/AAAAAAAAAiU/rNy5OteuS0g/s400/elewfront6.jpg

http://lh3.ggpht.com/78mysz/SPemljmVBmI/AAAAAAAAAic/_ouTq7hQKlU/s400/elewfront4.jpg

http://lh3.ggpht.com/78mysz/SPem4omZBtI/AAAAAAAAAi8/HH0Vhd8bA-M/s400/elewfront5.jpg

Wersja domu z bialymi drzwiami rózni sie od pozostalych jeszcze tym ze ma troche nizszy dach jakby co. Radzcie dziołchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety myślę że brama powinna być w kolorze drzwi... A dlaczego nie chcesz białej? Taka ciemna się będzie strasznie rzucała w oczy chiba... Znajdź mi lepiej jakąś fotkę takiej bramy co wygląda dobrze, to mnie przekona 8) :wink:

 

No chyba że też szare drzwi będą - to będzie bardzo oryginalnie, tylko pewnie chcesz to takie aż ciemne jak dach, nie?

 

A jakie mają być okna, bo wygląda tu że białe, ale nie jestem pewna... Niby powinna być cała stolarka w tym samym kolorze, ale jak drzwi i brama w tym samym kolorze co dach, a okna jak elewacja, to w sumie ładnie faktycznie i na pewno niebanalnie 8)

 

A elewacja ma być biała? A stolarka przydachowa (no wiem, tak na pewno się nie mówi, ale chodzi mi o wykończenie dachu, podbitkę, rynny etc.)?

 

Chyba spać pójdę już bo coś nieskładnie się artykułuję :oops: :wink:

Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło rety, ales mnie tu zagiela!

Brama pewnie bedzie taka jak stolarka okienna czyli chyba biala. Glupio mi sie namalowalo. Podbitka też biała. Elewacja jakas zlamana biel zeby byla troche ciemniejsza od okien. Korci mnie na zielone drzwi, ale wtedy musze wymyslec jakies inne akcenty w tym kolorze dookola domu, moze duze donice, wypoczynek na tarasie, albo barierki.

Chodzi mi glownie o te okna bo tu trojkącik, tam owal, jeszcze prostokącik i nie wiem czy nie za duzo tego Uszewczykowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszko jeśli o mnie chodzi to to łukowate okno dobrze wygląda - jest dostosowane do wyglądu całej ściany i ładnie się komponuje z tym daszkiem nad nim.

 

brama biała będzie wyglądać bardzo ładnie - zwłaszcza że Ty chyba masz pięciometrową prawda? jak jest ciemna to potem taki wielki otwór jest (zreszta co ja Ci mówię - zobaczysz u mnie bo będzie ciemna :wink: :lol:)

 

nie kombinowałabym z zielonymi drzwiami ale może dlatego że ja się boję takich wyskoków co to nie wiadomo czy zamierzone czy po prostu ktoś dał z przeceny;) jak jesteś wystarczająco odważna to próbuj. tylko musiałoby miec to nawiązanie do czegoś i teraz pytanie do czego.

 

podbitka zdecydowanie biała

 

zastanów się nad kolorem elewacji żeby to wszystko się nie zlało. a może taki różowy jak u Nefer (z tym różowym to żart oczywiście - oblukaj). z tego co pamiętam bardzo rozbielone kakao.

 

jaki kolor dachu? to jest grafit? bo od tego też dużo zależy

 

no i kolor rynien - to naprawdę musi pasować do wszystkiego bo jest i na dachu i na elewacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,

 

ja nie jestem wielbicielką łukowaych okien , ale przyznaję,że tu lepiej wygląda to z łukiem niż to proste :) Wydaje się wyciągnięte przez ten podniesiony daszek nad nim.

 

Podbitka mogłaby byc po prostu w kolorze elewacji , dach grafitowy - to powno być ładne zestawienie.

 

Jeśli okna białe , to zrób też białą bramę , a wtedy możesz zaszaleć z zielonymi drzwiami.Jeśli to będzie głęboka , butelkowa zieleń powinno wyglądać piknie.

Widziałam już u kogoś takie rozwiązanie i wcale nie raziło ,że jest to jedny akcent w zieleni.naokoło jak powstał ogród bardzo fajnie to wyglądało :D

Bałabym się połączenia: białe okna , szara brama i zielone drzwi - wtedy powstałby duży chaos kolorystyczny na froncie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec znowu troche pokombinowalam:

http://lh4.ggpht.com/78mysz/SPhBJCQXGMI/AAAAAAAAAkU/U5YoXrWT0Zs/s400/elewfront12.JPG

No ten kolor drzwi to mi spaciu nie daje:

http://lh4.ggpht.com/78mysz/SPhBfAGDEDI/AAAAAAAAAkc/Cm7u1yn6DOc/s320/zw_29_big.jpg

 

Szkoda troche, ze u mnie te drzwi nie mogą byc z obustronnymi doswietlami. Niestety spizarka skutecznie blokuje moje pole manewru.

Moge wykonac jeszcze tylko jeden manewr. Mianowicie wstawic doswietle do spizarki, potem bedzie słupek, drzwi, znowu słupek i drugie doswietle, ktore wyjdzie juz wtedy w wiatrolapie. Ico Wy o tym? Tylko wydaje mi sei ze bedzie to wtedy za bardzo rozstrzelone i narobi chaosu. A moze wystarczy powiesic tylko jakąs fajną lampe na tej szerszej sciance przy drzwiach, albo numer chałupy? Albo tez obsadzic bluszczem (wiecie mówi sie ze lekarze zakopuja swoje bledy w ziemi a architekci obsadzaja krzakami?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...