Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

No to tron już masz, sprawę kanalizacji również załatwioną - Ty nie wiesz jak wszyscy królowie byliby Ci tego zazdrościli :wink: :lol: , a jak zdrówko szanownej pani??? Bo ja dziwnym zbiegiem okoliczności od dwóch dni chrypię jak stare roztrzaskane góralskie gęśle... :roll:

 

Rasiula co złego to nie ja, wszak jak zderzylysmy sie to ja juz bylam po kuracji antybiotykowej zakonczonej.

Ide czytac co dalej napisano....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No chyba mnie ktos obudzil w koncu ;)

Powiedzialabym Wam gdzie byłam i co robiłam juz dzisiaj, ale wam nie powiem bo to by wymagalo odemnie ujawnienia, ze bylam juz na budowie i ze widzialam swoj płot i chodzilam po domu i macałam rure sralonową, a tak to powiem tylko ze dzien dobry i ze wstałam. Dziekuje za chomiczki ziemniaczki i kwiatuszki

Dzień dobry więc, piekne słońce świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macanie od rana , no nie mogę z nimi , same zbereźnice na tym FM :wink: :lol:

 

A co Dobrosiu, chceta pomacac moją ru-rę? a oze fundamenciki? A moze moją nową czarną siateczke, która niestety ma przetloczenia na sobie? Cale szczescie nie wygladają one zle jak mi sie wydawalo. Ekipa od plotu byla bardzo fajna- moge polecic. Szybko, sprawnie i dobrze. Jeszcze zrobili mi taką prowizoryczną brame.

http://lh5.ggpht.com/_81jLH965IWA/SbpLiCMGMMI/AAAAAAAACKM/j8ohlsN5R74/DSC00076.jpg

http://lh4.ggpht.com/_81jLH965IWA/SbpLz3nSh3I/AAAAAAAACKU/MOteCbhZjB8/DSC00078.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni mnie nie było a tu widzę u Mysi lądowisko, gratuluje :D i piękny płotek też już jest :) A mogła byś zdradzić ile cie ta przyjemność kosztowała i gdzie robiłaś zakupy, bo ja właśnie próbuje sobie wyliczyć ile mnie ta przyjemność będzie kosztować, no i próbuje wybrać najlepszy ku temu materiał :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macanie od rana , no nie mogę z nimi , same zbereźnice na tym FM :wink: :lol:

 

A co Dobrosiu, chceta pomacac moją ru-rę? a oze fundamenciki? A moze moją nową czarną siateczke, która niestety ma przetloczenia na sobie? Cale szczescie nie wygladają one zle jak mi sie wydawalo. Ekipa od plotu byla bardzo fajna- moge polecic. Szybko, sprawnie i dobrze. Jeszcze zrobili mi taką prowizoryczną brame.

http://lh5.ggpht.com/_81jLH965IWA/SbpLiCMGMMI/AAAAAAAACKM/j8ohlsN5R74/DSC00076.jpg

http://lh4.ggpht.com/_81jLH965IWA/SbpLz3nSh3I/AAAAAAAACKU/MOteCbhZjB8/DSC00078.jpg

 

 

Baaaaaaaaaardzo chcęęęęęęęęęęęęęęę :oops: :oops:

 

Napisze na priv ile miałaś metrow i ile Ci kaski poszło pliis?

My byśmy robili tymczasowo-docelowe :wink: z tej siatki - czyli zostałoby tak pewnie na kilka pierwszych lat , zanim nie odpoczniemy finansowo po budowie.Tylko trza by było jakiś słupek do furtki i domofonu uczynić... :roll:

A z tej firmy mają tylko z przetłoczeniem , czy prostą też mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilam z budowy. Namalowalam sobie łazienki kredą po betonie. Myslicie ze którykolwiek odpływ miescil sie w granicach sanitariatu? Nie to by bylo za piekne. Ktos tu bedzie mial duuuuuzo kucia.

Spotkalam sie ze swoim kier-budem w koncu. Pogadalimy, pokrecili sie troche po lądowisku :wink:

 

To faktycznie rozmówić się musicie, jedno co dobre, że widać teraz i wiesz, że albo na łapki patrzeć mu trzeba albo innego zgodzić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilam z budowy. Namalowalam sobie łazienki kredą po betonie. Myslicie ze którykolwiek odpływ miescil sie w granicach sanitariatu? Nie to by bylo za piekne. Ktos tu bedzie mial duuuuuzo kucia.

Spotkalam sie ze swoim kier-budem w koncu. Pogadalimy, pokrecili sie troche po lądowisku :wink:

 

To faktycznie rozmówić się musicie, jedno co dobre, że widać teraz i wiesz, że albo na łapki patrzeć mu trzeba albo innego zgodzić :roll:

 

Nie no kierbud ok jezd bardzo. Popatrzyl co trzeba poprawic. Szkoda, ze tak wyszło, ze bylam chora i nie widzialam na sucho jak te rury poukladał imc hydraulik to bym kazała poprawic jeszcze przed zalaniem, a tak troche kicha, bo teraz sie bede modliła zeby izolacji nie zrypali jak bedą kuć.

Chyba bede siedziec hydraulikowi na karku jak bedzie poprawiac co narobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...