Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysza a jak daleko masz od ogrodzenia do wejścia do domu?

 

22 metry

 

to tak naprawdę od drogi nie będą Ci zaglądać w talerze ;) ... posadzisz roślinki, które zasłonią widok i możesz zostawić opcję 1 :)

 

No tak sobie myslalam z tymi krzakami, ale na podjezdzie ciezko utrzymac roslinki w dobrym stanie

 

dlaczego? Jak nie będziesz po nich jeździć to przeżyją :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To posadzisz piękną zieleń, kwiaty, kolorowe krzewy i będziesz miała cudny widok jedząc śniadanie :lol: 22 m to szmat drogi a pierwsza opcja najbardziej przytulna :p

Niby fakt, ale ja mam juz 2metrowe okno w jadalni na drugiej scianie, po samą ziemie. No nie wiem. A wiem tym mniej im wiecej mysle o tym wszystkim - choc to akurat naturalne.

No to teraz podzial tych okien. 180 na dwa czy na trzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam światło i mam 21 okien ;) ... Ja bym nie zmieniała okien. Masz daleko od drogi, sadzisz piękne rośliny, które osłonią Cię od spojrzeń wściboli, a dom masz pięknie doświetlony :), zawsze możesz fajne zasłony, rolety strzelić jak będziesz chciała się zasłonić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak szybko (prosto z imienin) bo juz późno - ale

 

ZDECYDOWANIE JEDNO :D :D :D :D

 

okno to światło. słońce to brak "depresji" to ozdoba ścian, a przyozdobione zasłonami, rolatami, firanami to ozdoba naszego wnętrza, a nawet bez dekoracji jest piękne samo w sobie.....

 

moża by jeszcze duuuuuuuuuuuuużo pisać same aspekty ZA, żadne go Przeciw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś odsunięta 22 metry to sobie w ogóle nie zawracaj głowy talerzami...W bielixnie możesz latać po chałpie , a i tak nikt nie będzie widział - no chyba ,że się z lornetką przyczai :wink:

 

Ja mam olbrzymie okno w jadalni i kuchni wychodzące na front i będe 10 metrów odsunięta - i zupełnie nie zawracam sobie gitary tym zaglądaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś odsunięta 22 metry to sobie w ogóle nie zawracaj głowy talerzami...W bielixnie możesz latać po chałpie , a i tak nikt nie będzie widział - no chyba ,że się z lornetką przyczai :wink:

 

Ja mam olbrzymie okno w jadalni i kuchni wychodzące na front i będe 10 metrów odsunięta - i zupełnie nie zawracam sobie gitary tym zaglądaniem :D

 

:D :D :D :D :D :D :D

 

a niech patrzą i podziwiaja :wink:

 

niech się zstydzi ten kto widzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez uwielbiam swiatlo i okna, ale jakos mi tak za duzo było, a za małe:)

 

A ponieważ Wam sie podobają najbardziej dwa duze okna, czyli wersja pierwotna, to niech tak bedzie. Przekonałyscie mnie :) znowu. Tak wiec beda dwa okna 180 szerokie na wschód, każde dzielone na pół. o.

 

Dzieki Dziewczynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry....

 

 

Mysia jestem.... wiem, wiem, musztarda po obiedzie, ale....

 

sorry, ale się wetnę i stanę w poprzek wszystkiemu co tu wylookałam....

 

http://images50.fotosik.pl/84/38f7cd81db0a52fbmed.jpg

 

 

 

MYsia kombinujesz !!! mnie się najbardziej podoba to i tylko to. Anem.

 

A teraz wykład...

 

22 metry to kosmos... u mnie jest ok. 11 i NIC nie widać.... to znaczy widać, ze ktoś łazi po chałupie, ale to tylko dlatego, że moje okna są w stanie developerkim :p czyli brak im jakichkolwiek ozdóbek :)

 

MYsia masz na razie londowisko tak? TAK...

 

i to dlatego Ci się kochana wydaje, że każdy klusek na Twoim widelcu będzie bacznie obserwowany z poza działki.... by sąsiadów, czy innych ludziów.

 

A musisz pamiętać, że jak staną mury już będzie inaczej. Wstawisz okna, znów inaczej... te okna które masz są - jak dla mnie idelane - dają światło, są ładnie rozplanowane... i fajnie pasują do domu.

 

A sprawa dwa jest taka, że jak zrobisz roślinność na działce to już zupełnie się widok jadalni zasłoni. Ja wiem, że Cię to teraz nie przekonuje, ja wiem... wierz mi niczego nikt nie zobaczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...