Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

w kwestii słońca, to u mnie tez dzisiaj swiecilo cieplutko. Wróciłysmy własnie z placu zabaw, na który to jak z klatek powypuszczano dzieciaki, ktore to dzieciaki mało sie nie wsciekły od nadmiaru wiosennych atrakcji. Tłoki w parku jak w swieta w supermarketach ;). Chyba tez sie dotleniłam, bo seeeeeennnnnna jakas jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ludziska

Wlasnie udalo mi sie siąść do kompa, a i tak zaraz spadam, bo lece kąpać Małą.

Dostałam wycene na rekuperator Bartosza i GWC, postawili dzisiaj pierwszy rząd cegieł. Nie pokaże zdjec, bo bylo ciemno jak pojechalam na działke ogladać robote. Dziecko zaliczyło pierwsze wiosenne siknięcie na swieżym powietrzu.

Dostalam wycene na okna z pakietem trzyszybowym i jestem lekko załamana. A to przeciez tylko plastki!

Dzisiaj do poludnia było tak zimno, ze cholera az brała. Ponoc pogoda sie ma znów popsuc i nie tylko pogoda :(

 

http://lh3.ggpht.com/_81jLH965IWA/Sb6ivQATffI/AAAAAAAACNM/lm3XmntuCzc/s720/20090315_1337.JPG

 

http://lh4.ggpht.com/_81jLH965IWA/Sb6jA0ZOGuI/AAAAAAAACNU/LcUH1N19JKY/s720/20090315_1349.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się dzieje :lol: :lol: I działka oblana przez inwestorkę na szczęście :wink:

 

Okna trzyszybowe drogie bo mniejsza produkcja, materiału więcej, a czy plastik czy drewno to wsio rawno :wink:

 

A co ma sie popsuć poza pogodą :roll: :cry:

 

No wlasnie nie bardzo wsio ryba, bo jednak zeby wstawic 3 szyby do profilu, to musi byc wystarczająco gruby.....czy tez szeroki, a jak nie jest to trzeba wziąć taki ktory jest.... z reguly droższy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalam wycene na okna z pakietem trzyszybowym i jestem lekko załamana. A to przeciez tylko plastki!

 

chodziło mi o tę część Twojego zdania, myślę że w tym wypadku nie ma znaczenia czy plastik czy drewno stąd wysoka cena :roll:

 

 

a wlasnie u mnie plastik i alu wychodzą w jednej prawie cenie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...