Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Dzien dobry. Własnie dotarl do mnie internet to se mysle, ze się odezwe i ja w koncu w swoim wątku.

Zapisuje sie na topienie.

Moge cegłe przytaskac nawet i niech ta zawierucha w koncu minie!

 

Teraz odpowiadam": Ilonko droga - u mnie wdłuż jednj sciany - w duzym pokoju i jadalni jest wylany tarasik taki zeby mozna bylo sobie przejsc z tylu domu do samego przodu i tu są schodki na dól. Na tym tarasikiu bedą zamocowane takie drewniane żaluzje ruchome co by je mozna bylo przesuwac w lato na duze przeszklenia, co by sie z kolei nie ugotować w chalupie.

Dostalam dzisiaj wycene na okna aluminowe i jestem zadowolona.

Do Dobrosi. Dobrosiu trzymaj sie u dentysty, ja wysylam wycene okien Twoich do S., a jak bede rozmawiala z panem Rasiowym to zapytam, czy cena Twoich tez spadła i o ile jesli spadła. Zrobie dzisiaj to risotto z cukini na obiadek.

Z rzeczy waznych zaplanowałam sobie w koncu kuchnie, jest wreszcie tak jak mi sie wzglednie podoba. Musze jeszcze dzisiaj doklanie obrysowac łazienki.

 

Wczoraj na budowie:

http://lh4.ggpht.com/_81jLH965IWA/ScDFbjctozI/AAAAAAAACOM/o3NFYwjqmOw/s720/20090317_1355.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a jeśli chodzi o marzanne to jakoś nie ma odzewu :roll:

ja niestety nie mogę w ten weekend :(

spotykamy się w sobotę rano z Mariuszem na działce, potem nawiedza nas rodzinka z Wrocławia, a po południu jedziemy z naszymi architektkami wnętrz obejrzeć Topaza w SSO, który się wybudował dwie ulice od naszej działki.

 

Myszko, jak pięknie rosną mury :o :D , a widok z okna w kuchni śliczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...