Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no i Tobie się wydaje, że z tej drogi ktoś coś zobaczy? :o

 

 

 

 

nooo nie :p

 

 

a jeśli chodzi o marzanne to jakoś nie ma odzewu :roll:

 

no jak to u mnie z okna widac staw i tam ja mozna utopic na przykład....

 

Mysia - to co topimy Marzannę u ciebie ??

spoko, kiedy, moze w niedziele?

 

ja zawsze zwarta i gotowa i chetna

 

trzeba pozostałe panie zwerbować !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to działaj Zuza

Ja wkleje jeszcze zdjecie z innym widokiem:

Po bokach teg słupka wąskiego dwie wyrypiste dziury na moje 3metrowe okna. To dopiero fajne no nie?

 

http://lh5.ggpht.com/_81jLH965IWA/ScFtaXM-zvI/AAAAAAAACPk/COHO9xmK4CQ/s720/20090318_1382.JPG

 

będę działać

 

zajefajne !!!!!!!!!!!

 

zmykam lulu bi ledwo klawiaturę widzę

 

zawijam się spać - Pa do juterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękniście , cudniście , fantastico i superro :D :D Ale zasuwają , naprawdę masz juz ściany.Niech się tylko ociepli to zaraz Ci nalot z Helenką zrobimy :D

 

Dentysta sie przełozył na next czwartek czyli egzekucja odroczona :wink:

 

I dzięki Myszko kochana za te okna , bardzo Ci jestem wdzięczna ,że i moje podłączasz pod swoje mejlowanie :oops: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękniście , cudniście , fantastico i superro :D :D Ale zasuwają , naprawdę masz juz ściany.Niech się tylko ociepli to zaraz Ci nalot z Helenką zrobimy :D

 

Dentysta sie przełozył na next czwartek czyli egzekucja odroczona :wink:

 

I dzięki Myszko kochana za te okna , bardzo Ci jestem wdzięczna ,że i moje podłączasz pod swoje mejlowanie :oops: :)

 

no problem, nie przesadzaj, jak sie okaze ze Ci znajde fajne to sie bede cieszyc. Gorzej jak wyceny przerosną rzeczywistość, bo wymyslilam niebanalne parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rachunki oficjalne "gubię " notorycznie , paznokcie łamię zdzierając w panice naklejki z ceną , plączę się w zeznaniach.....eeee....nie jest tak źle , M. nawet krzywo nie spojrzy , ale wiem ,że by go przyszokowało , że wczoraj pusciłam dwie stówki i za to kupiłam jej dwie sukienki i żakiecik.Nie pamiętam kiedy na siebie dwie stówki puściłam :evil: A kiecki były tak cudne , że nawet ze sobą nie walczyłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...