Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

No tak, na dziewczecych polkach zatrzesienie. Chlopaków uczy sie od maleńkości ze na pólce jest kilka rzeczy i cos z tego trzeba wybrac, a dziewczyny niech grzebią, zakopują sie śmialo w tonie jednakowych ubran.Działa mi to na nerwy. Ostatnio zaczełam doceniac uroki sklepów, w których na wieszakach wisi słownie kilkanascie ubran. Jak wychodze z takiego sklepu to zawsze jestem objuczona jak osiol na wyjściu, a te duze sklepy to jakos tak za duzo czasu zabierają i de facto ciezko cos w nich kupic- no chyba ze na wyprzedazach :)

 

Mysia duże sklepy są OKI ale tylko w tygodniu i to tak do godz 14 max do potem robi się w nich tłoczno i juz nic nie widzisz poza plecami jakieś osoby :evil:

Ja zawsze wyruszam pod koniec tyg ( bo przed weekendem sa zawsze dostawy) i rano jak otwierają centra - mam dużo czasu wydziwiać i pomarudzić i kupić to co potzrebne i oczywiście to co się spodobało, co w efekcie daje wiecej tego co wpadło w oko niżto czego brakowało w szafie :D

 

Tez juz to obcykałam, ale i tak za duzo czasu mi zajmują. Wole jednak mniejsze butiki.

Oj Zuzanka Zuzanka mowiłam nie zazdraszczaj tyle ;)

 

no wiem ale coc poradzę :wink: :wink: :wink:

 

zrobię walkę z wlasną zazdrością - zobaczymy kto wygra :D :D :D

 

jak to kto? Wiadomo, ze Ty. Wszak smocza wojowniczka jestes, a smoki są szczere i honorowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kochan a dzis ty popstujesz pierwsze stronki :wink: :D :D

u siebie i u Nituśki - ja wczoraj walnełam 6 pierwszych i dzis zagram w totka

jak wygram dam znac- ale ty tez zagraj !!!! to znak :D :wink:

 

a co do mojego charakterku to mam fatalny, ja zawsze wygrywam i nie poddaje się słabościom no chyba ze widzę smakowite mięsko ( nie mylić z mężczyzną ) :wink: :D :D

 

dajcie przepis na rissotto i ja dorzuce jakis kawałeczek mięsa bo mnie małż wyrzuci jak my warzywka same zaserwuję :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu go rzuce Skarby:

 

Risotto z cukini

 

300 g. ryżu

600 g. cukini

1/2 l rosołu

1/2 l białego wina

1/2 dużej cebuli

150 g masła

60 g tartego parmezanu

100 ml śmietanki

sól , pieprz

 

 

Obraną cukinię pokroić w drobną kostkę i podsmażyć na maśle , ale żeby zachowała trochę jędrności. Odstawić.

 

Drobno posiekaną cebulę zeszklić na maśle , wsypać ryż i prazyć go mieszając 2 min.

 

Zmieszać rosół z winem i dolewać po trochu na patelnię , czekając aż ryż wchłonie następną porcję.Kiedy ryż będzie miękki ( ok.20 min.) dodać cukinię , parmezan , śmietankę i resztę masła.

Wymieszać i doprawić.Podgrzewać jeszcze chwile i gotowe.

 

Smaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza pozwole sobie pzesłac to co mi Dobrosia przysłała.

A co do kumulacji i totków i takich tam to jeszcze nigdy nic mi nie przyszło za darmo. Chicalabym byc taka nieugięta i twarda sztuka jak Ty, ale ze mnie to raczej flaki z olejem troche

 

ja o wszystko walczę jak lwica, nawrt moja mama mówi że ja kawał cholery i twarda sztuka jestem :wink: :D

 

zawsze osiagam cel ale nie potrupach :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...