Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Jako ,że ja prosta dziewczynka jestem i prostotę lubię niemożebnie , to do mnie pierwsza varia z prostą płytą przemawia bardziej...a jak to jest ten raśkowy kominkus , to ja już nie mam więcej pytań :D :D Po prostu number one !! :D

Dobrosiu ten drugi tez prosty, a to co nie jest proste to idzie pod zabudowe.

Tak czy owak, drugi sie nie otwiera wiec nie chce byc mój i juz- no chyba ze cena tu zdecyduje za mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja wiem , że pod zabudową wszyćko zniknie , ja tylko mówię , któŸy do mnie bardziej przemówił..... :wink: :lol:

 

przemówil powiadasz, do Ciebie? hmmmm, to moze on tez chce zebys go miała? A ten z otwartym paleniskiem tez Ci cos..... mówi? :wink:

 

ten z otwartym jest już ze mna po słowie - no kochamy się normalnie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze Myszko ale tempo … ściany, odkurzacz, kominek, okna :o ale się u ciebie teraz dzieje.

 

No to tak, jeśli chodzi o kominek to drugi mi się nie otwiera więc wybieram pierwszy. Odkurzacz, pewnie będę miała ale jeszcze nic na ten temat nie wiem więc też będę korzystać z info u ciebie :) No i okna to ja poproszę o wycenki bo mnie też się to przyda. Chyba wszystko…. :D

 

A tak wogule to piękny widok będziesz miała z kuchni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu go rzuce Skarby:

 

Risotto z cukini

 

300 g. ryżu

600 g. cukini

1/2 l rosołu

1/2 l białego wina

1/2 dużej cebuli

150 g masła

60 g tartego parmezanu

100 ml śmietanki

sól , pieprz

 

 

Obraną cukinię pokroić w drobną kostkę i podsmażyć na maśle , ale żeby zachowała trochę jędrności. Odstawić.

 

Drobno posiekaną cebulę zeszklić na maśle , wsypać ryż i prazyć go mieszając 2 min.

 

Zmieszać rosół z winem i dolewać po trochu na patelnię , czekając aż ryż wchłonie następną porcję.Kiedy ryż będzie miękki ( ok.20 min.) dodać cukinię , parmezan , śmietankę i resztę masła.

Wymieszać i doprawić.Podgrzewać jeszcze chwile i gotowe.

 

Smaczego

 

O, nowy pyszny przepis od Dobrosi, koniecznie musze przetestować :D

Choć nie wiem czy mi się to opłaci bo przez karpatkę to co tydzień mam robotę. :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu go rzuce Skarby:

 

Risotto z cukini

 

300 g. ryżu

600 g. cukini

1/2 l rosołu

1/2 l białego wina

1/2 dużej cebuli

150 g masła

60 g tartego parmezanu

100 ml śmietanki

sól , pieprz

 

 

Obraną cukinię pokroić w drobną kostkę i podsmażyć na maśle , ale żeby zachowała trochę jędrności. Odstawić.

 

Drobno posiekaną cebulę zeszklić na maśle , wsypać ryż i prazyć go mieszając 2 min.

 

Zmieszać rosół z winem i dolewać po trochu na patelnię , czekając aż ryż wchłonie następną porcję.Kiedy ryż będzie miękki ( ok.20 min.) dodać cukinię , parmezan , śmietankę i resztę masła.

Wymieszać i doprawić.Podgrzewać jeszcze chwile i gotowe.

 

Smaczego

 

O, nowy pyszny przepis od Dobrosi, koniecznie musze przetestować :D

Choć nie wiem czy mi się to opłaci bo przez karpatkę to co tydzień mam robotę. :wink: :)

 

Opłaci bo pychowe :) no i proste do zrobienia jednocześnie ...i masz w sumie zestaw: risotto na obiad , karpatka na deser... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuz@nko dlatego ja nawet nie patrzylam w strone spartherma jakby te ceny co maja w euro to mieli w zlotowkach to jeszcze by jakos dalo sie przelknac :)

 

to cholerne € wszystko zepsuło !!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

ja sie pocieszam że jak będę się wkoncu budować i kończyc to SPADNIE !!!

 

ale żem jest koleżeńska to niech SPADA JUZ !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...