Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Taki ładny Wam ten dom wyszedł,że tak na gorąco to ciut mnie przytkało i nawet żadnej krytycznej uwagi nie mam :)

 

A okno z przodu jednak będzie prostokątne a nie z łukiem? Czy to dopiero pójdzie do zmiany?

 

No i zadaszenie tarasu - jak masz taka możliwość , to choć trochę niech Ci architekt z dachem pokombinuje.Mam taki sam układ w projekcie - zero zadaszenia nad tarasem - będę sie wspomagała pergolą albo hrabiną czy inną markizą :wink: :wink: ,bo ruszenie tego w projekcie gotowym strasznie by nam dało po kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Architekt naprawde pierwsza klasa. Jutro wydębie od niego kolejne wizualki.

 

To duze okno jest w jadalni i prawie jestem do niego przekonana, bo bedzie mozna wyjsc sobie przed chatynke do cienia w upalny dzien i wypic kawke.

 

A wiecie co? Podpisalam dzisiaj umowe wstepna sprzedazy mieszkania i jedną nogą jestem juz bezdomna, a ofert wynajmu na rynku jak na lekarstwo.

Bardzo fajni ci ludzie i mili, mily byl tez agent i notariusz, ogolnie dzien miłosci dzisiaj był. Zeby ta poczta sie jeszcze troche uspokoila, jak obiecala i niech sie wyniesie w nowym roku precz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, ten kąt nachylenia dachu to jaki jest w końcu?

Dobrosia a co to hrabina? :oops:

 

 

Eeee , hrabina to żart hihi , no bo jak jest markiza , to czemu i nie hrabina czy insza księżna :wink: :wink: Tak mi się skojarzyło.

 

Co do okna , to ja juz mówiłam tu gdzieś,że nie jestem miłośniczką łuków , a takie duże okno , prawie do samej ziemi to bajka po prostu.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, ten kąt nachylenia dachu to jaki jest w końcu?

Dobrosia a co to hrabina? :oops:

 

 

Eeee , hrabina to żart hihi , no bo jak jest markiza , to czemu i nie hrabina czy insza księżna :wink: :wink: Tak mi się skojarzyło.

 

Co do okna , to ja juz mówiłam tu gdzieś,że nie jestem miłośniczką łuków , a takie duże okno , prawie do samej ziemi to bajka po prostu.

 

:)

Oł dżizas, jaka ja niekumata jestem :oops: :oops: :oops:

 

Ja tam lubię łuki, ale może rzeczywiście do tej trójkątnej lukarny tak będzie leiej...? No na tę decyzję to jeszcze jest trochę czasa... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka zobacz na tej fotce tych pięknych płyteczek Neferci:

http://www.domus.pl/static/portal/publisher/domus/elem/images/200802/1201975073203-image-01.jpg

są szuflady pod blatem na którym jest umywalka... Czyli da się czy to ściema taka żeby ładnie było? Ciekawe...

 

A wracając do białych okien drewnianych, to myślisz że dobrze będą wyglądały do tego wewnętrzne szprosy? Bo za zewnętrzne to ja dziękuję na pewno, a jakoś mi się nie wydaje, żeby te "sztuczne" były drewniane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka zobacz na tej fotce tych pięknych płyteczek Neferci:

http://www.domus.pl/static/portal/publisher/domus/elem/images/200802/1201975073203-image-01.jpg

są szuflady pod blatem na którym jest umywalka... Czyli da się czy to ściema taka żeby ładnie było? Ciekawe...

 

A wracając do białych okien drewnianych, to myślisz że dobrze będą wyglądały do tego wewnętrzne szprosy? Bo za zewnętrzne to ja dziękuję na pewno, a jakoś mi się nie wydaje, żeby te "sztuczne" były drewniane....

 

Dorcia na logike to gdzies sie musi znalezc syfon do umywalki, albo chociaz półsyfon. A więc gdzie on sie schowal? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo podoba mi się ten projekt i z narzeczonym zastanawiamy się poważnie nad wybudowaniem jego.

Cieszę się, że znalazłam kogoś kto buduje właśnie ten domek więc będę na bieżąco śledzić twój dziennik. :D

Widzę, że dokonałaś sporo zmian zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz, spodobał mi się pomysł z tą sypialnią ale jednak zostawiła bym kawałek korytarza do garażu i do pomieszczenia technicznego.

Widzę również że mamy podobne koncepcje salonu i kuchnia + jadalnia ja też będę chciała przenieść kominek tam gdzie jest słup ( jeżeli oczywiście się da ), zamiast okna w salonie duże przesuwne drzwi , w jadalni troszkę większe okno a w kuchni koniecznie wyspę. :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo podoba mi się ten projekt i z narzeczonym zastanawiamy się poważnie nad wybudowaniem jego.

Cieszę się, że znalazłam kogoś kto buduje właśnie ten domek więc będę na bieżąco śledzić twój dziennik. :D

Widzę, że dokonałaś sporo zmian zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz, spodobał mi się pomysł z tą sypialnią ale jednak zostawiła bym kawałek korytarza do garażu i do pomieszczenia technicznego.

Widzę również że mamy podobne koncepcje salonu i kuchnia + jadalnia ja też będę chciała przenieść kominek tam gdzie jest słup ( jeżeli oczywiście się da ), zamiast okna w salonie duże przesuwne drzwi , w jadalni troszkę większe okno a w kuchni koniecznie wyspę. :D

Pozdrawiam

 

Ciesze sie niezmiernie, ze wpadł Ci moj projekt w oko. Zaczynam na wiosnę

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie może być tak , że naprawdę szuflady sa te po bokach , a ta pośrodku to maskowanie ,żeby był szufladowy ciąg? :roll:

Ano moze i moze, ale wtedy zeby to nie byla tylko atrapa (czy tez maskownica)to szuflady stykalyby sie ze sobą gdzies w polowie zlewu.

Tak wiec powierzchnia uzytkowa szuflady jest pomniejszona conajmniej o (pole powierzchni powstale z przemnozenia szerokosci syfonu + jakies 2 cm z kazdej strony na luz) i głebokości szuflady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie może być tak , że naprawdę szuflady sa te po bokach , a ta pośrodku to maskowanie ,żeby był szufladowy ciąg? :roll:

Ano moze i moze, ale wtedy zeby to nie byla tylko atrapa (czy tez maskownica)to szuflady stykalyby sie ze sobą gdzies w polowie zlewu.

Tak wiec powierzchnia uzytkowa szuflady jest pomniejszona conajmniej o (pole powierzchni powstale z przemnozenia szerokosci syfonu + jakies 2 cm z kazdej strony na luz) i głebokości szuflady ;)

 

Brzmi bardzo uczenie :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie może być tak , że naprawdę szuflady sa te po bokach , a ta pośrodku to maskowanie ,żeby był szufladowy ciąg? :roll:

Ano moze i moze, ale wtedy zeby to nie byla tylko atrapa (czy tez maskownica)to szuflady stykalyby sie ze sobą gdzies w polowie zlewu.

Tak wiec powierzchnia uzytkowa szuflady jest pomniejszona conajmniej o (pole powierzchni powstale z przemnozenia szerokosci syfonu + jakies 2 cm z kazdej strony na luz) i głebokości szuflady ;)

 

Brzmi bardzo uczenie :wink: :lol:

I sensownie - to właśnie miałam na myśli, że w tej szufladzie byłoby niewiele miejsca, ale na spineczki i kremiki wystarczy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...