Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O dzien dobry, dzien dobry.

Acha zbieram zapisy na rekuperator bartosza.

Palec pod budke. Kto sie chce dopiąc - moznaby co nieco utargowac wtedy, hmm?

Robisz rekuperator przez tych z Bartyckiej? czy jeszcze nie wiesz skąd?

ano wlasnie tam

No to taka mała sugestia: jak będzie ekipa robiła ci rozprowadzenie instalacji, to lepiej przypilnuj ich, żeby zrobili Tobie dokładnie wyloty i doloty w tych miejscach, w którym chcesz.

My też robiliśmy od nich i na budowie pokazywaliśmy 2 razy (obecni byli właścicielie), a wpadła ekipa i zrobiła po swojemu. Nie wiem czy im nikt nie pokazał, gdzie mają robić czy jakoś do tej pory nikt na to nie zwracał uwagi. My ich wzywaliśmy, bo zrobili lekko mówiąc na odczepnego, bez pomyślunku...

 

a jaką zupkę im ugotowałaś ? :) Ale z Ciebie dobra inwestorka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak link air.

Madziu, dzieki za rade, szkoda ze ci porobili od czapy. No coz zdarza sie. Ja tez juz mam takie doswiadczenia ze przy kazdej instalacji trzeba stac i pokazywac palcem i tak wlasnie zamierzam

Rasiu dowiem sie. A Ty masz juz kanaly rozprowadzone przawda?

 

Wszystkie osoby, ktore chca wziac udzial w loterii fantowej prosze wiec o przyslanie mi rzutów swoich chałupek. Zobaczymy co wywalczymy

[email protected]

 

 

Mysle ze negocjacje poprowadzi mój mąz- jest dosc niezly w te klocki. No i trzeba pewnie jeszcze jedną hardcorową osobę do kompletu, delikatną acz stanowczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak link air.

Madziu, dzieki za rade, szkoda ze ci porobili od czapy. No coz zdarza sie. Ja tez juz mam takie doswiadczenia ze przy kazdej instalacji trzeba stac i pokazywac palcem i tak wlasnie zamierzam

Mysle ze negocjacje poprowadzi mój mąz- jest dosc niezly w te klocki.

Na szczęście nie było tragedii, tylko niepotrzebne zrobiło się zamieszanie. A rury to przede wszystkim źle poprowadzili na poddaszu przez wełnę, więc nie było trudno to odkręcić, ale trzeba było swoje wychodzić.

U mnie też mąż negocjuje ceny, ja wyszukuję oferty, dzwonię, pytam, a jak co do czego, to końcówkę załatwiania zostawiam jemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza wstępnie to chyba i ja :) ... rzuty mają być góry i dołu?

 

tak jest KruElu- całej wentylowanej powierzchni. Prosze podac zapotrzebowanie, czy tylko reku, czy tez i GWC i czy jest miejsca na dzialce wystarczająco zeby te tony żwiru zrzucic.

No to papa na dzisisaj, bo dzien byl okropny a wczesniejsza noc imprezowo-nasiadówkowa

A Kamolka jeszcze musze powiadomic o tym reku, bo tez chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza wstępnie to chyba i ja :) ... rzuty mają być góry i dołu?

 

tak jest KruElu- całej wentylowanej powierzchni. Prosze podac zapotrzebowanie, czy tylko reku, czy tez i GWC i czy jest miejsca na dzialce wystarczająco zeby te tony żwiru zrzucic.

No to papa na dzisisaj, bo dzien byl okropny a wczesniejsza noc imprezowo-nasiadówkowa

A Kamolka jeszcze musze powiadomic o tym reku, bo tez chciał

 

ło matko muszę papierzyska od Ciebie małżowi dać do przestudiowania :-? ale nie bardzo wiem kiedy, bo go najczęściej nie ma :( ... a rzuty wyślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza wstępnie to chyba i ja :) ... rzuty mają być góry i dołu?

 

tak jest KruElu- całej wentylowanej powierzchni. Prosze podac zapotrzebowanie, czy tylko reku, czy tez i GWC i czy jest miejsca na dzialce wystarczająco zeby te tony żwiru zrzucic.

No to papa na dzisisaj, bo dzien byl okropny a wczesniejsza noc imprezowo-nasiadówkowa

A Kamolka jeszcze musze powiadomic o tym reku, bo tez chciał

 

ło matko muszę papierzyska od Ciebie małżowi dać do przestudiowania :-? ale nie bardzo wiem kiedy, bo go najczęściej nie ma :( ... a rzuty wyślę

 

kurierem mu wyslij , albo poleconym..... :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...