Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

Mam, mam!

Ja bym zamieniła bidet z kiblem, bo jak siedzisz na kiblu to masz przed sobą ścianę, a możesz mieć przestrzeń... A na bidecie i tak masz zawsze ścianę ;)

Tylko, że Mysia nie chce mieć widoku z wanny na kibelek... tak przynajmniej pisała przy początkowych koncepcjach... i chyba jej się od tego czasu nie zmieniło, skoro tak zrobiła... ale mogę się mylić :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam, mam!

Ja bym zamieniła bidet z kiblem, bo jak siedzisz na kiblu to masz przed sobą ścianę, a możesz mieć przestrzeń... A na bidecie i tak masz zawsze ścianę ;)

Mąz nie da zamienic kibla i bidetu, a a nie spedzam tam za duzo czasu ;)

Lazienka ma 9,22 metrów

No to gratulejszyns Mysia, naprawdę - moja ma 9.3, też prostokąt i się wydaje dużo mniejsza i nadźgana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem

wlasnie skonczylam n-165 wersje łazienki, ktora nazywa sie łazienka psi. Jest to hybryda.

Jak tego nie lykniecie to ja chyba popelnie sepuku, albo mozg mi sie zlasuje.

http://images44.fotosik.pl/95/7b7defd7eeb66d8amed.jpg

No to może i ja się wypowiem.... jeśli można :)

Koncepcja samej łazienki jest wg mnie całkiem ciekawa, ale zastanawiają mnie 2 rzeczy:

- czemu umywalka jest tak z boku? nie lepiej aby była wyśrodkowana na tej ścianie?

- czy robiąc tą wannę prostokątną i umieszczając ją przy wejściu, nie zawężasz wejścia? nie będziesz się non stop uderzać o róg wanny idąc np do kibelka? Może lepiej tam umieścić narożną?

A co to jest na rysunkach te strzałki?

 

 

Popieram te spostrzeżenia ale pogubiłam się z umywalkami, tu aż prosi się o dwie obok siebie :roll: i też kibelek zamieniłabym z bidetem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam, mam!

Ja bym zamieniła bidet z kiblem, bo jak siedzisz na kiblu to masz przed sobą ścianę, a możesz mieć przestrzeń... A na bidecie i tak masz zawsze ścianę

 

Mąz nie da zamienic kibla i bidetu, a a nie spedzam tam za duzo czasu

Lazienka ma 9,22 metrów

 

ale czy tam przy tym kibelku nie będzie trochę ciasno :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykapalam sie w swojej mikro wannie i wrocilam do Was.

Wanna jest na styk. Ma 170 cm i jest dwuosobowa. Wiem, ze narozna bylaby tu lepsza pod wzgledem "walenia sie w drzwi". Byc moze sie zastosuje do tej rady jak bede kupowac sanitariaty, ale wtedy poleczka przy wannie na kosmetyki musialaby isc precz.;(

Co do umywalki to mi tam blatu brakuje zeby sie rozlozyc , a na fotel nie mam juz miejsca wiec musi stanąc niesymetrycznie. W poprzednim domu mialam blat 120 i umywalke nablatową tez z boku, a jednak miejsca bylo ciagle malo nawet zeby odlozyc ubrania. Ciagle lezalo na kiblu, a tu do kibla daleko...

 

Musze znalesc miejsce na fotel, koniecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam, mam!

Ja bym zamieniła bidet z kiblem, bo jak siedzisz na kiblu to masz przed sobą ścianę, a możesz mieć przestrzeń... A na bidecie i tak masz zawsze ścianę

 

Mąz nie da zamienic kibla i bidetu, a a nie spedzam tam za duzo czasu

Lazienka ma 9,22 metrów

 

ale czy tam przy tym kibelku nie będzie trochę ciasno :roll:

 

hmm, najwyzej przesune scianke z prysznica jeszcze z 10 cm i ustawie go prostopadle. A co, w koncu kabina wyszla 130/120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO co ja będę pisac : PODOBA MI SIĘ :D :D Umywalkę zrobiłabym jedną a za to długą , wannę zostawiłabym prostokątną , żeby nie zaburzac ładu narozniakiem - ale ja po prostu nie lubie narożnych , więc stronnicza jestem :wink: :oops:

 

Jedyne co , to bym się zastanowiła , czyby blatu z tych szufladek nie pociągnąć jakoś nad wanne , bo takie dolepione troszke mi sie wydają.Jakos bym te szufladki zgrała z wannowa obudową.

 

A poza tym super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO co ja będę pisac : PODOBA MI SIĘ :D :D Umywalkę zrobiłabym jedną a za to długą , wannę zostawiłabym prostokątną , żeby nie zaburzac ładu narozniakiem - ale ja po prostu nie lubie narożnych , więc stronnicza jestem :wink: :oops:

 

Jedyne co , to bym się zastanowiła , czyby blatu z tych szufladek nie pociągnąć jakoś nad wanne , bo takie dolepione troszke mi sie wydają.Jakos bym te szufladki zgrała z wannowa obudową.

 

A poza tym super :D

No no no z tymi szufladkami to dobrze kombinujesz, ale to wyjdzie w praniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niczego się nie boję do za duzo powiedziane.....ale postaram się bardzie optymistycznie lookac w przyszłość :wink:

 

Pomysł z zabudowaniem owalnej jest znacznie ciekawszy niż klasyczna narożna :)

Nigdy nie myslalam o klasyku naroznikowości wannowej

A wiesz, nawet pasuje mi do Ciebie ten awaterek, choc tesknie za panienką Vittorią :oops: :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...