Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

A nie może być tak , że naprawdę szuflady sa te po bokach , a ta pośrodku to maskowanie ,żeby był szufladowy ciąg? :roll:

Ano moze i moze, ale wtedy zeby to nie byla tylko atrapa (czy tez maskownica)to szuflady stykalyby sie ze sobą gdzies w polowie zlewu.

Tak wiec powierzchnia uzytkowa szuflady jest pomniejszona conajmniej o (pole powierzchni powstale z przemnozenia szerokosci syfonu + jakies 2 cm z kazdej strony na luz) i głebokości szuflady ;)

 

Brzmi bardzo uczenie :wink: :lol:

I sensownie - to właśnie miałam na myśli, że w tej szufladzie byłoby niewiele miejsca, ale na spineczki i kremiki wystarczy 8)

Niby wystarczy, ale zaraz chce sie wiecej i wiecej miejsca. Trzeba jeszcze znalezc ochotnika, ktory zrobi taką kombinacje, no ale to mozliwe ...teoretycznie i ładnie sie prezentuje :) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Marzenia okazały sie rzeczywistościa. Wynajelam dzisiaj domek 130 metrów. Jest nowiutki i w fajnej lokalizacji i przystepnej cenie do tego. Szok. Dzisiaj bylam najpierw obejrzec dom w Brwinowie - na zdjeciach fajnie. Jak weszlam do srodka to sie troche najpierw zalamalam. Okazalo sie, ze w drzwiach wciaz nie ma futryn, piec gazowy normalnie w przedpokoju, a na schodach nie ma barierek. Szok. No i do tego balagan i masa gratów, ktore nie wiadomo czy wogóle zostalyby zabrane przez włascicieli. Mniejsza o to. No ale i tak myslalam, ze bede musiala to wynająć. Choc dodam ten dom mial duzy potencjal. Wrócilam do swojego M i zrobilam kawe. Mysle sobie ech co tam jakos damy rade. Obdzwonilam jeszcze agencje i doszlam do wniosku ze to jakas porazka z tymi biurami.

No i stwierdizlam, ze szukam jeszcze raz. Ja haslo do google, a tu wyskakuje domek. Mysle sobie eeee fajny. No to dzwonie. Okazalo sie ze bez posrednika. No to gites. Tylko pan mowi, ze zaraz ma klienta. Mysle sobie nie poddam sie - "no to ja jade do Pana" .Kto pierwszy ten lepszy. I pojechalam i cale szczescie. Wlasciciele fajni - takie wrazenie. Umowa podpisana. No i nie ma blisko do poczty ;). A na dodatek jakies 100 metrow dalej stoi jak wół Bungalow z gabinetem pana Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka zobacz na tej fotce tych pięknych płyteczek Neferci:

http://www.domus.pl/static/portal/publisher/domus/elem/images/200802/1201975073203-image-01.jpg

są szuflady pod blatem na którym jest umywalka... Czyli da się czy to ściema taka żeby ładnie było? Ciekawe...

 

A wracając do białych okien drewnianych, to myślisz że dobrze będą wyglądały do tego wewnętrzne szprosy? Bo za zewnętrzne to ja dziękuję na pewno, a jakoś mi się nie wydaje, żeby te "sztuczne" były drewniane....

 

Dorcia na logike to gdzies sie musi znalezc syfon do umywalki, albo chociaz półsyfon. A więc gdzie on sie schowal? :lol:

 

Schowany w szafce na wymiar - niestety :) Będę ćwiczyć u chłopaków w łazience to Wam opowiem. Blat będzie z płytek podłogowych a pod nim ten cały szpas. Więc się okaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze cyknij fotę tego Bungalowu :D

spoko ten bungalow to jest u mnie na kompie od dawna, tylko nie wiem gdzie. Nawet kiedys probowalismy pogadac z wlascicielem, ale jakos nie wyrazal wiekszego entuzjazmu zeby nam cos podpowiedziec o tym domu, tak wiec dalismy sobie spokoj i z tym wlascicielem i z bungalowem z poddaszem. I chyba dobrze. Do wynajetego domku bedziemy sie przerowadzac w polowie grudnia albo tez po swietach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znalazlam u siebie na kompie bung z poddaszem. Mam nadzieje, ze to nie grzech jak wkleje - w koncu generalnie to i tak stoją na oczach ludzi no nie?

http://lh6.ggpht.com/78mysz/SQcVLKV26mI/AAAAAAAAAvU/t290jIWSfOQ/s400/IMG_7594.JPG

http://lh6.ggpht.com/78mysz/SQcVrqYIaQI/AAAAAAAAAvc/slY8vGUvGYs/s400/IMG_7597.JPG

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś zboczona jestem: białe okna bez szprosów wydaja mi się bleeeee :wink:

Ależ Ci zazdraszczam tej przeprowadzki :lol:

 

Ja dziekuje, przeprowadzka w teoretycznie najwiekszy mróz, z dzieckiem, psem, akwariami (600 i 200 litrow)wszystkimi storczykami i dorobkiem zyciowym. Ja nie moge. Chyba zamowimy tira. No i jeszcze piwnice trza wyeksportowac. Wszystko po to zeby za rok znow robic ten sam manewr. Chyba juz jestem fioletowa - slabo mi sie robi. Jak dotąd kazdym mieszkaniu w swym dorosłym zyciu zylam srednio poltorej roku.

Njapierw jak mialam 18 to Rodzice zbudowali dom. Potem ja na studia z manelami i co roku na wakacje caly majdan do domu.- we wrzesniu w drugą strone. Potem z akademika na jedna stancje, potem na drugą. Potem z Krakowa do Warszawy. Potem z Warszawy do Kajetan, potem do Pruszkowa raz. Z Pruszkowa do pruszkowa 2. teraz z Pruszkowa do Komorowa, a potem do Nadarzyna. Przy czym moze kiedys jeszcze do Krakowa.

A dodam, ze w wieku dzieciecym przeprowadzek było tez ze 3.

Czy ja znajde dla siebie w koncu miejsce?A moze jak juz znajde to sie tak znudze, ze znowu zarządze przeprowadzke? Moze ja nie umiem inaczej zyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie źle - w końcu większość się przeprowadza właśnie w zimę, żeby "na Święta", a jeszcze nie jest tak zimno: patrz jakie piękne słońce dzisiaj (to specjalnie dla moich więźbiarzy zamawiałam 8) dla Ciebie na przeprowadzkę też zamówię :D )

 

I NIE WYJEŻDŻAJ DO KRAKOWA!!! :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie źle - w końcu większość się przeprowadza właśnie w zimę, żeby "na Święta", a jeszcze nie jest tak zimno: patrz jakie piękne słońce dzisiaj (to specjalnie dla moich więźbiarzy zamawiałam 8) dla Ciebie na przeprowadzkę też zamówię :D )

 

I NIE WYJEŻDŻAJ DO KRAKOWA!!! :cry: :cry: :cry:

No tak u Ciebie cieślom to sie rączki dzisiaj grzeją od słoneczka. Mam nadzieje, ze dogrzewają je tez pracą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...