Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a jesli mialabym kupowac narozną to wzielabym owalną i jakos obudowała

http://photos02.allegroimg.pl/photos/400x300/586/61/53/586615355

No właśnie i wtedy mogłabyś ją wpuścić w blat, który płynnie przeszedłby w półkę na kosmetyki :)

Zresztą wanny narożne są niewygodne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

hmm a mi się wydaje, że będzie ciasno. jaki wymiar będzie miała kabina??? jakie szerokie wejście pod prysznic???

 

tak niby fajnie to rozplanowane ale czy ta ścianka z umywalka nie będzie zabierała światła z okna???

 

a jak szerokie jest wejście do kibelka i bidetu??? i jaka tam jest przestrzeń??

 

 

fajnie, że wszystko jest podzielone ale jednak chyba za mała jest ta łazienka na takie podziały. Chyba, że nie zależy Tobie na przestrzeni w łazience???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszula, przepraszam, że wczoraj nie przypędziłam, ale musiałam komuś ratować skórę... :-?

 

Ale widzę, że ja tu do niczego nie potrzebna...:roll: :D :D

 

Pomysł świetny! 8) :p :p :D

 

Pamiętaj tylko, że na wygodny kibelek z bidetem obok siebie potrzebujesz 130-140 cm minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobroszka..

Traktora Ci brakuje :roll: :lol: :lol:

 

Cześć Mysia, chyba Cię zlokalizowałam na NK 8)

 

a to ciekawe. zaraz sprawdze Aniu

 

a, miałam rację :p

Mysia, ale Ty jesteś śliczna :o :o :o

I chyba Cię z deczka za starszą uważałam :oops: :oops: :wink:

No coz, w koncu siedemdziesiątka mi wczoraj strzelila (nie pisz takich rzeczy Aniu bo sie stydzam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to dzien dobry.

 

Rasiu, ja sie nie gnewam, ratowanie skóry sryilion razy wazniejsze niz ustawianie kibli. Mam nadzieje, ze Ci sie udało.

 

Czesc MonikaC, ciesze się ze Ci sie podoba łazienka.

 

Betko wieszak na ubrania to ja mam gdzie postawic. Razem z koszem na pranie bedzie w przedsionku do łazienki. A ten fotel to ja jeszcze upchne, zobaczycie.Albo takie niskie siedzonko.

Jak ja sie ciesze, ze nie musze juz obrabiac tej lazienki dzisiaj. Spedzilam nad nią chyba z 10 bitych godzin na kompie. Miliony ustawien i wersji.Teraz tylko koncepcja kolorystyczna, co jest znacznie latwiejsze.Rozplanowanie gniazdek, oswietlenia i hydraulikowe podkuwanie rur :roll:

Wiecie co cos za ladnie dzisiaj. Wyglada na to ze komus udalo sie utopic w koncu tą łajze. Ptaszory skrzeczą, słonce wali w okna, buty coraz czystsze- chyba sie bloto w koncu wykrusza :oops:. No.

 

Dorcia fajny pomysl masz z tym przechodzeniem blatu za wanną ino nie wiem czy bedzie miejsca dość.

 

Justynka, zalezy mi na przestronnej łazience, ale jak jest przestronnie to wszystko jest jak mebloscianka poustawiane ;(. Była gdzies taka wersja. A ta jest wygodna, a w sumie głowna czesc lazienki ma ciagle prawie 6 metrów i wielkie okno. Zawsze cos za cos.

Np za scianką z lustrem mozna sobie recznik powiesic swobodnie. Prysznic ma tylko jedną tafle szklaną i to tak umiejscowioną, ze nie bedzie widac zacieków. Pod prysznicem zmiesci mi sie murowana ławeczka i nie bedzie widac kosmetykoww kabinie, kibelek jest schowany, bidet sie zmiescil, przy wannie tez szafeczka na szampony, jest ladnie miejsce na kaloryfer, uklad kafli w lazience moze byc do wysokosci geberitu a nie do sufitu (co optycznie tez powiekszy łazienke). Minusem jest troche za maly blat, ale juz trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

ja tez czekam na wymiary :wink:

 

 

Justynka, zalezy mi na przestronnej łazience, ale jak jest przestronnie to wszystko jest jak mebloscianka poustawiane ;(. Była gdzies taka wersja. A ta jest wygodna, a w sumie głowna czesc lazienki ma ciagle prawie 6 metrów i wielkie okno. Zawsze cos za cos.

Np za scianką z lustrem mozna sobie recznik powiesic swobodnie. Prysznic ma tylko jedną tafle szklaną i to tak umiejscowioną, ze nie bedzie widac zacieków. Pod prysznicem zmiesci mi sie murowana ławeczka i nie bedzie widac kosmetykoww kabinie, kibelek jest schowany, bidet sie zmiescil, przy wannie tez szafeczka na szampony, jest ladnie miejsce na kaloryfer, uklad kafli w lazience moze byc do wysokosci geberitu a nie do sufitu (co optycznie tez powiekszy łazienke). Minusem jest troche za maly blat, ale juz trudno.

 

 

przekonałaś mnie ... ale czekam na wymiary :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia: a czy możesz jeszcze tą ostatnią łazienkę wrzucić z wymiarami?

 

moge, za chwile wkleje

Jeszcze mi przyszedł jeden pomysł: skoro jest ładna pogoda... to sugerowałabym przejechać się na budowę, niekoniecznie teraz, poukładać w obrębie łazienki chociaż tak na podłodze poszczególne ścianki i niektóre sprzęty. Jeśli będą pasowały Tobie poszczególne ustawienia i np. stwierdzisz, że jednak dasz radę na kibelku czy róg wanny przy wchodzeniu do łazienki nie będzie ci przeszkadzał, to zostaw tak.. A jeśli jednak coś wzbudzi Twoje wątpliwości, to ciągle na etapie projektu możesz to zmienić zerowym kosztem.. :) Pogoda super, to i inaczej się myśli: bardziej pozytywnie i kreatywniej :D

Każda kolejna koncepcja coraz fajniejsza Tobie wychodzi... :)

A ta szafeczka to na co ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...