Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Relacja z dzisiaj:

 

otóz:

latały helikoptery nad moim domem, latał mały samolot, świecil księzyc na idealnie niebieskim niebie. Kurcze jaki ten moj spacerniak jest fajny. chyba doleje wiecej tego betonu i zrobie go dookoła domu ;)

 

Kurcze robilam jeszcze jedno zdjecie, ale gdzies wsiąkło. Nic straconego, powtórze jutro.

Przyjechaly stropy:

http://images40.fotosik.pl/92/f25c805b5c6f0fa3med.jpg

 

http://images41.fotosik.pl/92/bf1aa21051e8ffa4med.jpg

 

http://images50.fotosik.pl/96/1c2bc96f1641bc3dmed.jpg

 

Ostatecznie nie udalo sie dzisiaj dowiedzieć, czy bedzie w mojej studni woda, czy nie. Jeszcze jutro przyjadą chłopaki i popracują troche. Trzymajcie kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prawie parterówka ;)

U mnie na górze jest jeden pokoik z łazienką "pokoj" telewizyjny i antersola na duzy pokój. Zaraz sie tak wsciekne, ze wywale te schody i wstawie winde. Za kuta nie moge tego ustawic. Na co mi to bylo. Archtekt nawet nie rozrysowal laskawie tych schodów, a ja musze powiedziec gdzie mają sie zaczynac, konczyc i wogole :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesssooo mnie się też ciepło zrobiło, bo myślałam, ze to Twoje - a przecież to czerwona cegła...jeesssss muszę ochłonąć :)

U mnie to raczej mało prawdopodobne.

Dobrosiu no obawiam sie, ze masz racje, a zapowiadał sie tak fajnie. Tylko slabo skonczyl. Zanczy on sam jakby robil to moze byloby i dobrze, ale zlecil swojej mlodej projektantce a sam wyjechal w pierony. Chlopaki na budowie mowią, ze jest bez opisu bez wymiarów- to akurat wiedzialam, ale mowią tez ze na różnych rysunkach jest różnie :o i to jest szok. Az sie przyjzałam. Schody rzeczywiscie są raz tak raz siak. A najbardziej mnie wkurzylo ze pytam arch jaka jest wysokosc stropu u mnie bo mialo byc 2.8 a widze 2.7. No dobra mowi ze sprawdzi. napewno ok. No ale dalej nie mam spokoju i dzwonie znowu za pare dni bo nigdzie w opisie nie widze o co chodzi. Nie napewno jest 2.8, bo ja rysowałem i sam poprawiałem. No dobra nie wiem co poprawial i gdzie, ale ok,zlewam sie na niego, mysle powiem chlopakom to mi zrobią ile trzeba. No i powiedzialam, ale sobie zapomnieli i zrobili terrive na 2.7. No dobra, grunt to wybrnąc jakos. Dobrze, ze u mnie to mozliwe, bo generalnie sufit deskowany i w zasadzie tylko w hallu i wiatrolapie bedzie 2.7. Moze to nawet lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...