Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ty mi nie rzucaj tekstami : zrobiło im się :evil: :evil: Jak mi nie zrobią mojego 2,8 to pasy będe z nich darła , chwilę odpocznę i znowu będę darła....i tak aż poprawią :evil:

 

ale co w sumie to dawno mówilam i zapomnieli. Moja wina, moglam lepiej dopilnowac. Stwierdzilam ze na belkach odbije sobie w góre do 2.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to 2,7 to na gotowo , po wylewkach..

Na gotowo, na gotowo, nie bój żaby

Ide spac, nie wiem czy jeszcze zyje.

Schody bedą dwuzabiegowe, a cwaniak arch. dal mi szerokosc stopnia 25 cm w projekcie.Zycze mu nie lepszych schodów u siebie. :evil: Juz ja widze jak chodze po nich na paluszkach w góre i w dól i dawaj nazad. Nic dziwnego ze mu sie zmiescily w hallu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawszy wstawszy, tylko dziecko 38.8, znowu, ale ponoc jakas zaraza panuje w przedszkolu, to moze i ją złapało "cos".

Wiecie co? Wymiękam z tymi schodami. Jak sobie rozrysowuje takie stopnie o wys.18, szerokosci stopnicy 29 to mi wychodzą na cały przedpokój.

No tak nie moze kurcze byc. Chyba musze zrewidowac temat pt. schody.Tak to jest jak architekta nikt nie sprawdzi. No trudno dam rade i zapewne pokaze Wam co wymyśliłam.

Gosiu Ty zawsze jak wpadniesz to jakiegos pieknego badyla przyniesiesz! Uwielbiam ostróżki :D

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz chyba dałam. Wydaje mi sie to najrozsądniejszą wersją zrobic schody dwuzabiegowe:

 

http://images40.fotosik.pl/93/c03e201349cf4497med.jpg

 

http://images37.fotosik.pl/92/8396fa7a90f60760med.jpg

 

http://images41.fotosik.pl/93/3160c6c6266a1a20med.jpg

 

Moze byc? Nie moze, musi byc. Teraz trzeba ustalic na jakiej konstrukcji mają byc oparte te schody i czy je lac czy nie lac :roll:

Ta wnęka co sie wytworzyla z różnicy szerokosci schodów i pomieszczenia pod nimi-pralni to bedzie fajna półka na schodach. Szkoda ze nie mam innego miejsca na pralnie ;(.Jeden minus takich schodów jest taki oto, ze moja sala telewizyjna na poddaszu zmniejsza sie z 6 metrów długosci na 5. No trudno, jak sie nie myslalo wczesniej to teraz trzeba kombinowac :( . Mam nauczke na zas, jak bede budowac drugi dom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...